Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem ma is kellett menni egy kört, sztem 5 év mulva járni se fogok tudni szoval jo lenne ha visszavennék, és kurvára érkezhetne a tavasz :D
Mikor lesz már jó idő? baromira utálom ezt a szar telet!
HA PÁLINKÁS DÁVID látja akkor irjon egy új emilt mert a cime nem jött át nem tudom miért !
nemtom milyen fajta müanyagbol van ez, de biztos meg lehet csinálni
probálj keresni olyat akinek ilyen van, hátha segit
bár sztem sem éri meg ezzel fáradozni, inkább használd amig akarod igy késöbb meg biztos veszel egy nagyobb valamit :D
Nem szarakodok én vele! csak kiváncsi voltam! Nem faragok összevissza nem vagyok Mekk mester. jolvana dt ahogy van! csak érdekelt,azt hittem egyszerübb kivitelezni!
ha van rá lehetőséged próbáld meg azt hogy a R-es dtnek a tanját felrakod 80-ra vagy a hasonló 125-re idommal együt persze ha jó ha nem jó akor téleg marad a faragás szal felhegesztesz valahogy 2db anyát a tankra persze sok méricskélést igényel utánna a másik oldali idombolt valahogy csinálsz 1 ugyon olyat csak a tükörképét terészetesen és azt faragod rá vag keresel 1 balos idomot valamék régebbi dtnél lehet találni mint pl az 50-esek
így kapásbol enyi jutott eszembe monyuk személy szerint én hagyom gyárin az egész gépet mert így is faszán néz ki monyuk az r az tény hogy szebb meg minden dehát ERREB tellet
Ment vissza!

felvettem a kapcsolatot,köszönöm előre is.
ment a válasz!
Hali

megy mail elektronikával kapcsolatban!
http://www.manualedereparatie....

Itt találsz! Ha nem akkor tévedtem, de kiindulásnak jó
Sziasztok. Valakinek nincs e véletelen YAMAHA Dt 125 LC hez service manual ja elöl tárcsa hátul dob fékes, természetesen vételre. e-mail:yamahadtlc2@freemail.hu
DT-t ha jol tudom már nem gyártják, gondolom környezetkimélö és egyéb okok miatt azt hiszem már csak XT van ujan, esetleg valami szalonban találhatsz DT-t eldugva, de nem sok esélyt látok rá
Husky az fasza vas lehet, csak elöttem szolo is mondta kicsit ki van hegyezve, nem KTM szinten, de sokkal nagyobb a szervizigénye mint egy DT-nek, az tuti, bár az uj DT-ket nem nagyon ismerem...
ííííí javítok: husqvarna!
a husqwarna erősebb 35-40lóközt,ezáltal hamarabb is szétmegy... nemtom hogy üzemórás e. a dt 15-25lóközt.ez tartósabb!
csáó! Ki mit tud a Dt 125x (supermoto) ÚJ ÁRáról? mert nem találom, hogy árulnák, és egy közel új állapotút kínálnak eladásra. Szoval viszonyításképp jöhetne az infó. Más: érdekel még a Husqvarna SM 125, nem tudom melyik lenne a jobb döntés, a yamahát tartósabbnak nézem. Vélemény? DT szervízigénye? Esetleg Husqvarnás tapasztalatok? Válasz ide is jó: b.istvan@index.hu
Nah igen! akkor joltudtam,hogy nincs balos! csak érdekelt!
ragyogojan fel kell oktojálni!

amugy láttam már ilyet, gondolom ugy csinálják ahogy az idomokat is potolják, ezek "házi" készitésü cuccok, egyedileg megcsinálva, sorozatgyártott ilyenböl nincs - csináld magad modszert tudom ajánlani, keress valakit aki ért az idomokhoz
jhaa és nem mér se a ford mérőm, se a km-óra, de a spirál nincs elszakadva, beszart volna mindkét óra? a kmhajtás is ok, a fordszám spirálhajtás hogy van megoldva?
No! Találtam másik dt-ről is ilyen képeket! ez 80lc2, de létezik jobbos ilyen hűtőidom? én még nem találkoztam ilyennel, a 125ösnek is a jobb oldalan van a rezonal nincs. vagy csak tudatlan vagyok, létezik balos idom is?! ha igen hogy bírom fekínlódani a dtmre?
egy hengerfej rögzítő 8 as anya ,az nem ugyan az mint amivel pl a salgópolcot összerakják. Tudtommal lényegesen komolyabb anyag+finom menet ,mint egy sima anya.
Hello de tuti 100% hogy 80as lc2! ha jobban megnézed szemből nem is hasonlít az 50esre! de van kép keresek
Yamaha TZR 125 !dl blokk eladó TDR DT ugyan az!
blokk egybe 50000+ komplett elektronika 10000 ft minden gyújtás ypvs kábelköteg kapcsolok minden ami van a motoron elektronika (lámpák nem)
van még hátsókerekem 10000ft
segédváz idomokkal ulésekkel 8000 ft
rezó 5000
30 512 9874
taller@citromail.hu
Habrá nem tudom mert nekem jobb oldalt megy a kipu ennek meg bal oldalt fut. De szemből a hűtővédőkkel meg a tankidomokkal baromira hasonlít az enyémre. Nincs még kép róla?
Ez nem 80-as LC2-es hanem 89-96 között gyártott DT50R.
Olyan mint pl. az enyimé.