Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen igen kell egy adásvételi és a vámpapír!
Majdnem így van.Nem adásvételi kell, hanem a behozatali papír a vámról, én így tudom.
Nekem is mondták ezt! Mert kell a lerendszámoztatáshoz a kinti forgalmi mellett azzal a céggel/személlyel egy adásvételit kötni aki behozta M.o-ra! Vmi ilyesmi volt!
akkro tuti..mondjuk 80-asnál nem olyan lényeges az a kis papír...25-ösnél már annál inkább...egyik haveromnak volt papírja cska nem volt rendbe vele valami és nem tudta lerendszámoztatni a 125-ös DT-jét...
Hali

igen,köszönöm nagyon sokat segítettél..
holnap felveszem vele a kapcsolatot

Mára megyek

Mindenkinek jóéjt
szerintem is ahoz való most nézem hozzávan csatolva a kinti forgalmi is
az szerintem a származást bizonyító papír....azzal tudnád lerendszámoztatni..de ez csak 1 tipp...
Mennyi lenne az útolsó ára?
Jeeee! Jah hát igen, de arra nem lesz szükség. Ez még 2005 be kinn volt.
nekem is van ilyen füzetem, az előző tulajok adatai vannak benne, meg hol vették ilyesmik, sztem rendszámhoz jól jöhet bár nemtom
Jee!
Az valószínűleg egy külföldi forgalmi, mert az én svácji importos dt 125 ömnek is volt olyanja és az a forgalmija volt!
Ér valamit ha DT 80 omhoz, kaptam egy ilyen kis ZÖLD FÜZETET? Hasonló mint a forgalmi. A motor adatai vannak benne. Mi lehet(ett) ez? És jó valamire?
Hali! Ha valamilyen alkatrész kell, tudok ajánlani egy srácot! Itt az e-mail címe: pakkrisztian@citromail.hu . Nagyon segítőkész és szinte minden alkatrész van, új és használt egyaránt.
Remélem tudtam segíteni.
itt van dt50-hez NGK gyertyáról két kép információ, ezek alapján mindenki könnyebben eldöntheti..................
Egyik az NGK honlapjáról, a másik a www.robogotuning.hu oldalról.
Ja,mégvalami...az normális,hogy 300m után úgy füstöl mintha "égne a dob"?
meg ugye nincs bekötve a power,lesz valami baja,ha nincs használatba?

Köszönök mindent

(Igen,nehéz telefonon keresztül motort javítani ..)
Hali

kösz a gyors választ!
már hallgatta motorszerelő,aztmondta hogy nagyon jó(versenyre ő készíti a gépeket fel..)
sajnos nem úgy sikerült ahogy akartam,nagyon rátesz a telefon...arra lettem volna kíváncsi,hogy így power nélkül lusta-e vagy valami másért

amint lesz egy kis időm,megpörgetem jobban a gépet...

viszont az elektronikai dolog kérdésem is fennáll még...erről is lesz kép.

Összegezve ezeket keresem:Kuplung kar bovdennel(nagyon menő 2cm-es van rajta...)Karburátor(Semmi nincs bekötve rá,gyanítom hogy kéne rá vákumcső..viszont szét van barmolva ez is)komplett kábelköteg relékkel,normális Enduro hátsó gumi(méretet nemtudom fejből)Kb ennyi,ha bárki tud valami segíteni,kérem szóljon
Csak az elektródatúlnyúlásban van különbség, de az a képen nem látszik. Én inkább BR9HS-t javasolnám...ott nem érhet meglepi.
A magasabb hőértéktől nehezebben tisztul!
Te tudod, mennyire nyelezed, van -e tisztulása...
Köszönöm a választ, meglessz!
Nem tudom ki csinálta a motort, de irtózatosan csúnya hangja van!
Ne haragudj nem sértegetni akarlak...
A kopogás, több mint valószínű, hogy hajtókar!
Az a vinnyogás benne meg csapágy...lehet nem a főtengelyé, hanem a váltó vagy kupplung...
Aki összerakta annak érdemes lett volna szemrevételezni...
Ha hajtókart nem cseréltek, akkor valszeg a generál során fellépő kompresszió most odatett neki...
De nincs nagy gond mert ha nem érzi bent jól magát, úgyis kijön...
Viccet félretéve, szerelőnek mutasd meg, mert tényleg csúnya a hangja, videóról motort szerelni.......telefonon motort hallgatni......csak a "profiknak" megy.
Igen! Az egy légtelenítő csavar....Ki kell légteleníteni, ha megbontod....
Nem légteleníti ki magát!
van az olajszivattyú oldalán egy tömítéssel elátott csavar. az egy légtelenítő csavar? vagy mi a szerepe?

válaszotokat előre is köszönöm!
Helo mindenkinek, lenne egy kérésem, ha valakinek van eladó hátsó cross gumija, még sok ideig használható állapotban, az írjon légyszíves. A pontos méretet nem tudom -- fotógalériámon ott a motor, de ha van v.kinek akk megnézem mekkora:)
Sziasztok.
Van egy 1987 es Dt 50 es motorom.Vettem hozzá két gyertyát.':NGK 4122 BR7HS
2:NGK 5510 B8HS
A boltos nem tudta megmondani mejik jó a motoromhoz pontosan,de ha valaki meg tudná mondani annak nagyon megköszönném.
helló danielblack! nekem van ilyen kézvédőm gyári, kék színű, mint a motorom! 4000ft-ért a tied