Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Yamaha Dt-hez kellene nekem gyári kézvédő, ha van valakinek eladó, akkor az kérem írjon már nekem a danielblack@citromail.hu-ra (ez az e-mail és msn címem is egyben!)
Előre is köszönöm! Olcsó benzint és széles utat!
*most került fel a videó,rossz formátumba volt...
Ha beszólogatni akarsz menny ki egy cigánysorra és engedd szabadon a dühödet.
Na feltöltöttem egy videót,itt látszik is,hogy a karbi szét van barmolva,nagyon sok áramot kap-egy szál volt amiröl lehetett leszedni,a többire leállt a motor-

szeretnék véleményeket kérni róla,főként a blokk-ról(állítólag Prox dugó-koyo csapágy van benne. 200km sikerült még belehajtanom)
Kösz,segíteni segített,csak sajnos az én gépem "szét lett lova"
reléd db se,semmi nincs,egyedül 5 szál jön a gyújtásnak,más tényleg semmi
fesz.szabályzó+relék mennyibe fájnának?
hol lehetne kapni?
megnéztem az árakat a nagyvason.
fillérre ugyan az az ár.
segítség képpen
első lánckerék JTF558
hátsó lánckerék JTR839
lánc JT vagy KMC 428/134 szemes
köszi
valaki tud esetleg nagyvastol olcsobb helyet ahol vehetnék kompletten láncszettet a vasra (csak postázos érdekkel)? (125R)
Oksa köszi! ki írtam..
légyszi ne menjetek át megint egymás oltogatásába/baszogatásába, ez a forum nem arra valo, inkább maradjatok a témánál és segitsétek ki egymást, ne csak fikázzátok

ezért irok egyre kevesebbet ide, már kezd idiota csetszoba jellege lenni a topiknak...
igen van.irj az adatlapra e-mail cimet,és felkereslek!
csika1!

elhinted itt nekünk a zsenialitást pl."összeéghet a váltó" ,erre mivel érdekelne a dolog miértje ezért megkérdezem/megkérdezzük, erre Te: majd metudod meg ilyen válaszok, hát... mindez komoly " " "jellemre" " " (gondolom érted az időzőjelek értelmét) utal.
szerintem böven elég a fuvokázás, kb 20%-al legyen nagyobb, karbi csere szerintem felesleges
an egy eladó cross kormányom, kék(eloxált) teljesen új, Kalloy márka, pazzaz másolata! vastagított, alumínium, nagyon erős, egyszer használt, amikor felraktam a motorra, és amikor levettem. kérésre küldök képet, e-mail: daniberinszki@freemail.hu amúgy az ára 9000ft (irányár) eredeti ára 9900ft!
Hali! nincs valakinek véletlen egy sm szettje 2007-esre jó dt50-re átakarom alakitani a kis endurót sm-re.vegyen fel msn-re aki tud nekem segiteni. köszi
köszi, de itt inkább 80-ashoz vannak érdekes dolgok, de azért köszönöm a segítséget
hali. Itt egy oldal próbáld meg ezt nekem nem sokat mond hátha neked segít. http://yamahadt.uw.hu/
sziasztok dt-be szoktak rakni 32-es tuning karbit? meg lehet oldani? mennyivel fog többet enni, mert most tuning rendszer lesz rajta ahhoz kell a nagyobb karbi, vagy elég az átfúvókázás? köszi a válaszokat csá
sztem azért van rá szükség hogy mindig mindenhova normálisan eljusson az olaj. mert ha légmentesen lelenne zárva esetleg lenne olyan rész ahova nemjutna. sztem ilyen szerepe is van
Ne hülyüljetek márt én rendesen kérdeztem
Bedohosodik az olaj, és ha valaki egyszer szétszedi kifordul a bele....
Úgyhogy néha állj meg, és tekerd ki az olajbeöntő sapkát....Javasolnám 2 percenként.....de lehet rövidebb időközönként is....
És mi baj lesz ha nem lesz szellőzés?
a másik oldalon a kuplung van. a váltóba belement, mert a főtengely mögött van a váltó.
és a power csatlakozót se tudom hova bekötni... :(

valaki nemtudok elekt.rajzot dt leki világáról?
nagyon nagy a gány itt,cseh gyujtó trafó...