Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért éghet össze a váltó? mi történik ha ott elégtelen a szellőzés? (bizti amúgy ,hogy ezek fontosak mert a kocsink összes váltója-osztóműve, difije, hídja tele van ilyen szellőzőkkel)
meg tudod különbözteteni abból, hogy pl. az enyémen van egy gyárinak tűnő kis cetli kb a kábelköteg tank alatti részén a fő ágra ragasztva, amin rajta van egy alvázszám. érdekes módon nem egyezik az alvázszámommal a sorozatszám (tehát lehet cserélték a mocimban a köteget) viszont a cetlin lévő szám is 53W-vel kezdődik mint az alvázszámom. ebből lehet tudni ,hogy hozzá való.
Lehet az lesz majd alkotok bele egy csövet.Kösz nektek a válaszokat.
én azt mondtam nekem nem lett baja.....
de mennyiből tart beletenni egy csövet?
a rák nem nézegette......
ment aztán jól van
ilyenekre nem érdemes sok időt szánni
amíg megy jó, utánna meg szervíz
Akk azt mondod nem lesz tőle baja?
Szerencséd volt,nem véletlen találta ki a gyár Bár kitudja
nekem be volt szilózva amikor vettem
úgy ment egy évadot de semmi hiba nem volt benne
felújítás után tettem bele csövet elvakítva, de oldalvágóval csináltam bele pár rést
Összeéghet a váltód,ha az neked nem gond.
Hát annak baje lett mert az a gumi anyira meg volt keményedve(mondom mint egy kavics azé keztem azt piszkállni) h kiszettem nem marat belőle semmi :S aztán gyorsan besziloplaztoztam az baj h ha nem szellőzik ?
Az egy szellőztető cső,a blokk alá kell leérjen,hogy kosz ne menjen bele,de ne is zárja el soha.Tehát takarítani kell.Úgy old meg valahogy,az onnan ne essen ki.
Hát ha ezt úgy érted hogy volt e vmi kis juk akk lehet bár a gumi elején nemláttam de ahogy leszakítottam mint ha a tisztább részen ugyláttam volna hogy jukas
Vak dugó volt,vagy likas mint a szíp kislányok?
Micsinász? Jajjj
Sziasztok szét van szedve a motorom és takarítgattam az olajas sártól és kiszakítottam egy gumit a piros nyíllal jelölt helyről (nem gondoltam h gumi azt hittem egy kavicsdarab szorult oda be mert kemény volt van annak a guminak vmi jelentősége? :/ )
Szia!Neked honnan megy a xenon?Akksiról?Gyári izzód hány wattos volt?Hány ccm3-es a dt-D?
Melyik csövön is?
Na ma sikerült 2órát szenvedni a karbi kivételévelszétszedésével és visszarakásával és ami a legjobb hogy eredménytelenül ugyanis ha megnyitom a benzincsapot ugyanúgy ömlik azon a kikúrt csövön a benzin
Szia!
Felül tudod beleönteni.
Szasztok!
a villába ugy kell bele tölteni az olajat, hogy az alján ami van csavar kicsavarom és széthúzom és beletöltöm?
Hol vetted és mennyiért a kábelköteget?
Én találtam egyet, de a srác nem tudja, hogy 80-é vagy 125-é.
Van valami különbség közötte?
Én is azt csinálom jövőhéten!Az előző tulaj szerteszét vágta a tank alatti kábeleket
Már azon agyalok, hogy veszek egy komplett kábelköteget és át vezetélezem az egész motort!
Ugyan ilyen az enyém is!
DE NEKEM CSAK 3 SZÁL VEZETÉK MEGY BE!