Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szedd szét a blokkot és jól rájössz majd, hogy az tényleg egy szellőző.
Hali

Táborfalvi lennék,közelbe tud valaki olcsón 125LC-hez alkatrészeket?
vettem szept. körül egyet,de elektronika annyi nincs,hogy normális világitás legye...power is direktbe rá volt nyitva-ráállítottak a bovdenne-
megéri venni mégegy "donor" motort,vagy megoldható alkatrész bonása?

Kösz előre is
Ne veszekedjetek márt!
Nem lehet mindenkinek jó napja...

LaciCRM nembiztos h a frankót mondja mert tnap gondolkoztam egy kicsit az nem lehet szellőző (sztem)
-Minek tették volna az ellenkező oldalra pont a lánchoz ami ha terepen használod veri fel a saras olajat egy idő után úgy is eldugítaná.
-Ma az oldalára fordítottam a blokkot és öntöttem a lukba olajat visszafordítottam rendes állásába a blokkot és kifolyt az olaj na most ha az szellőző lenne akkor nem maradt volna meg benne az olaj?!A képen lehet látni hogy nem megy át a tolómérő a váltóig.Ugyanezt megpóbálltam dróttal is.
Az jó lesz, mert nekem már nem ilyen mocim van és nem tudom megnézni, csak a manuálban.
megyek is ki megnézem, hogy hogy van...és ha nem tom továbbra sem akkor csinálok egy képet, hogy miylen...
nincs mit.
bazmeg segit elmondja a frankót mit hogyan. leszóljátok, és még ti vagytok felháborodva hogy bunkó?

hát ne kapjátok be a faszom? áá
megpróbálom és majd jelzem ha sikerült..nagyon köszi a segítséget...
A 3-as alkatrész menetes. Ezt csavard ki és ott be tudod önteni az olajat. Egyszerre csak az egyik szárat csináld!
most hallottam, hogy DRZ fórumban is kötekedett...úgy látszik csak azért jár fel erre az oldalra...
1.: nem vagyok a barátod! (azzal magamat is minősíteném)
2.: te jöttél ide, hogy szétrúgd az elementális ésszel ellátott haverjaiddal együtt, hogy szétrúgjátok a fórumot!
3.: ha már szólásszabadság, akkor ez nem csak "Rád" hanem ránk is vonatkozik...
4.: így már látszik, te sem vagy különb azoktól a b@zi drukkerektől akiknek csak tömegben nagy a pofájuk. (tök mindegy a paraván melyik oldalán álltok)
5.: Szólásszabadság.: ha nem tetszik valami, lehet koccolni...
(nem fogunk keresni a krossz oldalon, elhiheted...)
Magamat nem kell minősíttetnem,mert ilyen vagyok,(meg minősítettek már eleget)ha nem tetszik nem olvasod.Minden 2.kérdésem pedig full baromság,mert semmihez nem értek Ha segítesz túl okos vagy,ha hibázol hülye vagy ,ezeken a fórumokon ez megy.Ez talán erre a topikra a legjellemzőbb,ezért néztem be ide.Látom jönnek elő a kötekedős emberkék,akik féltik a helyüket a topikban Ti ezek szerint ilyen minek jött ez ide,eltapossuk emberek vagytok. Szólás szabadság van helóóóó,nem kötelező senkinek megfogadni a másik tanácsát.Bármilyen fórumon vagy bármely topikba az , és azt ír amit akar,vállalva annak következményeit.
pfff..miylen emberek vannak..te jó ég...
vazzeg akkor te valami goa'uld vagy genetikus memóriával
Persze, de ha hülyeséget irok, én legalább bevallom.Ezekkel a beszólásokkal nem minket minősitessz, hanem magadat.Ha valaki tényleg nem ért valamihez és diplomatikusan megkérdezi hogy, hogy és mint, azért nem kell kiröhögni meg beszólogatni.Nyilván valóan te sosem kérdeztél még olyat amibe később belegondoltál hogy mekkora hülyeség volt.
Úgyvan,te lehet,hogy má tudsz valamit
Te vagy az a tipikus ember akinél senki sem lehet okosabb, gondolom te úgy pottyantál ki hogy már a kapálástól kezdve egy 150 emeletes épület tervezéséig már mindennek tudtad a csinját-binját.Gyanús a dolog......
Nagyon nagy a pofád barátom
Ha attól összeég a váltó hogy nincs elégséges szellőzés, akkor elmegyek rendőrnek...
Esetleg következményei lehetnek:
Nincs szellőzés így a gázok amik felszabadulnak a váltóházban az olajból, melegedés hatására nyomást keltenek, és átszakíthatják a szimmeringeket. Na ha elfolyik az oil, akkor összeéghet a váltó!
De addíg nem fog...
És motorszerelő az ilyen....
segítséget kértem nem azt h lehurrogj..-.-" bírom az ilyet..amúgy meg sok motornak kell úgy bele tölteni...
felül ahogy kipattintom azt a a műanyag dugót..ott le van zárva a vége...azt ki kell szedni valahogy?
Évjárattól függően több fajta jelölés is van 125ösben, szerintem a legjobb lenne ha össze tudnád hasonlítani élőben.
Ok!
Az enyém 37A -val kezdődik, akkor, ha amit veszek az mondjuk 53W akkor biztos nem jó bele?
hát ezt igen jól elmagyaráztad.......
Majd megtudod,ha látsz majd olyat