Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ha estleg tud valaki kellene nekem egy DT 125 R hez ballos fekte hütötakró idom kösz elöre is
Azért köszi!

De a kérdés még mindig adott! Hunnan a fenébű vegyek fessazbájzóóóóóóót?
Oh a fene vigye el!
Azt hittem tudok segíteni, félreérteleztem az előbbi írásokat, azt hittem 4es kell és a jogé meg 5ös
Most nézem, ezek 4 lábas csatik, nekem meg csak 3 van !
Illetve ilyen, de a forma nem hiszem, hogy sokat jelent.
Ok, figy én 3ér adom a feszszabikat, ha jó neked akkor egyet küldhetek
kár... sajna kedves japik gondoskodtak róla ,hogy még véletlenül se lehessen megoldani ilyen egyszerűen a problémákat
IGEN IGEN !
ja,bocs elnéztem. szerintem jó bele, bár mint sokszor leírtam én sima autómataváltó olajat használok ami kemény 1600 ft.
Hello,ilyen feszszabályzó kell neked?
mármint a váltó részébe értem...
mert eddig Repsol 10w30 2t volt benne most meg Repsol 15w50 4T van és nem tom , hogy bele töltsem-e vagy cseréltessem ki..
Sajna nem jó! Van egy Jog-om és teljesen más....... a DT-é 3 lábas + test a Jog- é 4 lábas+ test :(
na erről lövésem nincs, hogy sűrő -e vagy nem, de azért szereintem a gépkönyv nem írhat túl nagy baromságot. majd aki rakott már bele talán leírja, mert mostmár engem is érdekel.
ja és 4t-hez való...
akkor mostmár én sem tom..
hallod szted a 15w50-es hajtómű olaj nem sűrű a DT-be?
lehet ,hogy a yamahás bácsik tudták rosszul mert a gépkönyvben 366 ccm van.(szerintem ez a jó érték) egyébként az ilyen okos márkaszervizekben néha igen nagy butaságokat tudnak mondani, bár nyilván nem lehet általánosítani.
figyeld az oldal jobb aljában lévő szöveget:
Az idom 3000forint. A lámpa már nincs meg! Teljesen hibátlan az idom!
mármint száranként 208 ml...
húú az jó... ha tényleg a fesz szabályzó a szar, akkor elképzelhető ,hogy a mindenféle yamaha jog-ok fesszabályzója is jó a dt-be (sztem kb 500 ft-ért lehet szerezni), mert ránézésre egy az egyben ugyan az. de ez csak sejtés, mert a lábkiosztása lehet eltérő, meg kell nézni.
én így tudom ahogy te mondtad...de viszont te az olaj mennyiséget nem jól tudtad... ma voltam a yamahánál vásárolni sé megkérdeztem és a 80-as DT-be 208 ml-t mondott a srác a könyv alapján...szóval most nem tom..egy olajat vettem..ha nem elég és vissza kell még menni nem tom micsinálok..
Halihóóóó!

3V töltésem van ! , gondolom ez fesszabájzó probléma!
Hol lehet kapni?
a telók alján van egy-egy csavar (asszem hátrafele néz) ez gondolom az olaj leeresztő csavar. Betöltéshez a felső műanyag kupakot ki kell pattintani és ott kell beönteni a frisset?
Tudtommal száranként 3.66 dl olaj kell bele.
Figyi már!
A 2T és 4T gépeknél hogy van az üzemóra számlálása?Mármint úgy mér hogy amikor be van inditva is folyamatosan ugyanúgy számlán mint ha 10.000-en forogna vagy az üzemóra úgy van hogy mondjuk 6000fordulat felett számlál?Vagy hogy ha nem igy?