Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem! Csak kuplungadalékolt legyen!
Bár szerintem a 70w-90 az jobb...de ez az én meglátásom...csendesebb lesz tőle a váltó.
Eltűnt a rajzom, amit be akartam rakni.
De azt hiszem 330ml. Erősítsetek meg...
Hátso farokidomot és a hátso lámát mennyiért adnád?
az árat külön külön lécci, mert a lámpa nem olyan fontos.
ja és egyben van a farok idom? mert ha kicsit törött, hiányzik belöle egy darab vagy el van repedve, akkor nem érdekel.
Köszi szépen ! Majd ha egyszer valahol öszefutunk iszunk 1et 2őt 3456789-et
Érdekel ha van msn ed vegyél fel lacadt125lc@hotmail.com vagy add meg a számod köszi
de az nem baj hogy a 10w-30 -as olaj 4t-s?
szeva.
első sárvégő és a fejidom nincs meg. hátsóból az van ami a kerékjáratban van felül. meg a hátsó lámpa körüli "farokidom" van még meg
Hello!
4500forintért!
A 80-as DT villájába mennyi olaj kell? köszi szépen
ez a sika jó anyag
Én inkább a sikaflexet ajánlanám.....
De a kipufogót, és a légszűrőt se hagyd ki....nehogy beázzon!
HY!
Ha 750ml ír, akkor önts bele 800 ml-ert...
Az hogy 2,5 decinél már látod, az azért van, mert még nem folyt el az olaj a megfelelő helyekre...Ha mész egy kört utána üres lesz a kémlelőablak.
Viszont cserélheted ki a komplett belét...
szgerg.
azt irtad, hogy az idomok nincsennek meg, ez pontosan mit takar?
mert nekem kellene egy elsö hátso sárvédö meg egy fejidom....
lécci irj, hogy mid van ezekböl meg. köszi.
Hello a tankot mennyiért adnád el
Jó de ezek nem vizállóak. Ha már veszek akkor csak olyat.
900 pénz egy gyertyapipa...... nemrég vettem
a fullos ngk meg 2000 ennyiért kár zacskózni meg ragacsolni
hello,mennyi olaj kell a dt125r blokkjába,mert 750ccm-et ir a betöltőn,de ezzel szemben 2,5dl-nél már ellepi azt a kis ablakot ami a fékpedál mögött van.?A repsol 4t 10w-30 jó bele?
nálam sincs fennt az oldalon egyenlőre, de 3360.-Ft az ára
az első meg 81-84-ig 5730.-Ft (AP150)
az első meg 85-92-ig 4480.-Ft (AP175)
www.robogotuning.hu
www.prox.hu
A képen látható két gumiabroncs eladó pirelli ,bridgestone márkájúak keveset futotak A pirelli az 100/80-17 bridgestone 120/70-17 6000/DB kettő esetén 10000 a kettő
Gumikat ha nemmuszáj nemvenném le... Ha csak úgy vennéd meg akkor leveszem.. Akkor 19lenne az ára. De szinte újak a gumik!
3.00-21 és 110/100-18 Ezeket találtam rajta.
Majd az emailcímemre válaszolj légyszíves: szgerg@gmail.com
Nyugi nekem sincsen, és nem is lesz! Nálam a hiba oka a gyertya pipánál van. Eddig nekem se volt semmi gondom vele, pedig voltammár akkora vizbe hogy a blokk a henger közepéig elmerült. ÉS nem állt meg. Csak elolvadt a hó és a városba nagyon nagy latyak volt, azt pont beveri a hengerfejhez és a gyertya pipa belül vizes volt. MEGOLDÁS: Normális gyertyapipa.
www.motoroazis.hu ,én itt vettem(csak bemész a boltba és elhozod). de szerintem itt is van : www.pinkmotors.hu
Hát ti tudjátok... nálam semmi nincs SZERENCSÉRE össze sziloplasztozva, mégis megy a mocim, bármekkora az eső ,víz. Azé a sziloplaszt jó-jó ,de a wc tartályhoz és nem a dt-hez. szerintem ez elég gány megoldás, inkább érdemes lenne megkeresni a tényleges hibáját. sok sikert!
ajánlom hoyg sziloplasztozd körbe a gyertya pipánál
vagy akár ah ráraktad a pipát a gyertyára oda szilozhtod a gyertyához is igy biztos nem megy oda vizz
hello! 80lc2-be hol lehet hátsó fékbetétet venni? nem igazán találtam a neten!elöre is köszi!