Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm, az ára érdekelt
Nekem (80) a gyertya pipánál szokott beázni, mert pont rövidebb a sárvédő. Majd akarok rá csinálni valami gumit. Ideiglenesen le zsacskoztam a gyertyapipát!
sziasztok nekem is be sszokott ázni nem tom mi lehet a baj most vettem uj gyertyapipát kábellel együt azt kicserélem és trafohoz be rakoma kábelt le szilozom rakok bele egy uj NGK BR9EIX gyertyát
a gyertya Iridium néven fut 4800 ft verseny gyertya remélem megoldodik a problémám
olyankor amikor be ázik nem szokot elindulni vafgy mentközben le áll és várno9m kel meg olyankor nem szokot 5000 nél töbet pörögni csak dadog össze vissza bövebebn enyni ha beválta gyertyapipás dolog akkor szolok ha nem akkor valhol máshol kell keresgélnünk



érdeklödnék nincs e valkinke yamaha DT 125 R 1992 hez ballos hütötakaró idomja fekete
sziasztok
olyan kérdésem lenne, hogy hanyas a lendkeréklehúzó külső menete a dt 50-nek? (2004-es évjárat)
előre is köszi
érdekel a dolog. utána nézek, hogy kompatibilis-e az enyémmel. Gumi nélkül is eladod vagy csak gumival? Gumi nélkül mennyiért adnád? A gumiknak milyen a mérete?
az is. teljesen hibátlan. 4000forint lenne.
ha írsz emailomra akkor küldök képet róla holnap!
valaki nem tud vmi olyan helyet ahol lehet venni yamaha dt 125r hez kuplungbowdent? nem akarok csináltatni, ugyanannyiba kerül mind a 2ő! ha vki vmit tud annak köszi h leírja
Unatkoztam!
És a mai nao eredménye! De már kész!
errefelé nézelődj

jössz ezért 1 sörrel
az ülés elég jónak néz ki, az is? mennyiért adod?
Az hogy beszerelhető-e azt nemtudom. A 2 kerék gumival, fékkel mindennel együtt kompletten 22ezer forint.
a kereket mennyiért adod? beszerelhetőek 2003-as DT 50-be?
Sziasztok!
A képen látható 80as DTm alkatrészei eladók!
Szinte minden megvan még: kerekek, váz, teleszkóp, első villa kompletten, ülés, tank, hűtő, blokk, kerekek szinte új gumikkal stb.. Ami nincs: kormány, henger, karbi, idomok, műszerfal, indexek.
További info emailban: szgerg@gmail.com
nekem egyszer beázott a dt
akkora pocsolyán verettem át, hogy beszívott némi vizet a légszűrőn
néhány perces rugdosás után beindult
mondjuk a kerék nem látszódott ki a vízből
nekem még szerencsére egyik motorom sem ázott be.leis kopogom
Úgy értem 2-2 egyforma:)
Nekem néha beszokott, ilyenkor 4-5 fordulattól összevissza hörög fulladozik
Sziasztok!
Nekem van eladó 80-as DT-re olajpumpa és 4db index is de nem egyformák! Ha érdekel valakit küldök képet!
Üdv mindenkinek, elszakadt a láncom, de a lánckerekek is elég rottyon vannak már, honnan lehet a legolcsóbban lánszettet szerezni hozzá, illetve ha veszek egy első hátsó lánckereket, arra jó-e lesz utána mondjuk egy cross D.I.D lánc(talán 520as) vagy mindenképpen a gyári méretben kell? (dt125r-em van)
Üdv! Nektek nem szokott beázni a DT?
Nekem úgy van hogy vettem alététet és fekete imbusz csavart és teljesen jó.Az alátéteket befestettem matt feketére!Nekem a létező üsszes csavar imbusz fejű.Sokkal jobb!
atóbontókban lehet ilyesféle csavarokat lelni, különböző műanyag dolgok rögzítésénél. Pl a milyenk műszerfala tele van ilyen fejű csavarral, csak azok pl lemezcsavarok
Miért nem teszel bele egy csavart és alá egy alátétet. Máris készen lennél és nem kéne annyit keresgélned sem
indexbúrát látott valaki boltban?
keresek világosabb/áttetszőbb kivitelűt