Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még egy kép
Sziasztok! Nekem yamaha dt 125x-hez kellenének idom tartó csavarok, nagyfejű csillag csavar. Már a környező öszes kapcsolódó anyagokat forgalmazó üzletet végigjártam, köztük több csavar boltot de még csak rendelni sem tudnak Ha van valakinek vagy valahogy tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
itt egy kis segítség.
Ha gumit keresel nézzd meg itt
www.robogotuning.hu
AKCIÓS!
szevasztok!

a motorom (dt 50) leírása szerint 80/90es gumi kell előre és 110/80 hátra. Ha viszont a webshopban a motor típusa szerint keresek rá akkor 2.50 előre 3,25 hátra. Egyáltalán miért van ez a kétfajta mérték és mi a különbség? Mert árban is pár ezer Ft eltérés...
szevasztok királyak a mocik amiket fel raktok, majd rakok én is fel az enyémröl képeket csak most ujjitom én is az enyém csak nem kaptam még hozzá sajnos alkatrész amit kb másfél hónapja meg rendeltem de mind 1. azt szeretném kérdezni töletek kérdezni, hogy 1983mas 80as dthez LC1eshez nem tuttok valami olyan oldalt ahol lehet hozzá nézni robbantott rajzot? vagy nem tuttok esetleg küldeni képet rola?
Köszi: Krisz
ja most látom, h léghűtéseshez akkor nekem nem jóó
kisbali 93-as dt-hez jó a cucc? engem érdekel!
itt a kép
Hali mindenki maradt nekem 1 LÉGHÜTÉSES DT 125 HÖZ VALÓ TÖMITÉS GARNITÚRA BONTATLAN 3ezer forint az ára(én 5ért vettem) benne van a hengerfej tömités a kipu karika az összes blokkhoz való tömités kb 8 db os ha valakit érdekel itt a számom 06 70 262 60 46 vagy irjon itt érdeklödés esetén kéépel tudok válaszalolni
nekem is "nyeklik" az eleje, 90/90 van asszem rajta, de amugy én szoktam döntögetni rendesen, bár arra ugye ott az SM...
nekem is az van elöl hátul de az első olyan vékony mint állat dönteni nemnagyon kell.
üdv!

én is tervezem egy ideje. valószínűleg Continental Twinduro-t veszek. 60% terep 40% aszfaltra tervezték Az ára kb 30ezer
ha tudsz inkább ujat vegyél, sajnos a gumi pár év alatt elfárad és kirepedezik meg minden, hiába ép a futofelülete
én heidenau k60ast használok, semmi bajom vele, ~20 ropi volt nekem még anno elöre hátra és ennyiért teljesen korrekt
ha esetleg érdeklödnél akkor ök forgalmazzák:
mofaker
ez elég pénztárcafüggő, attól függ mennyi pénzed van rá. használtat vagy újat vennél inkább?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Visszabontottam a gyújtáskapcsolóig szinte mindent, de még mindig nem találom a zárlatot!

Az létezik, hogy a gyújtáskapcsoló ment tönkre?
hello mindenki!
enduro gumit szeretnék venni a kis dt-r, amolyan fél terep-fél aszfalt félét. ki melyiket ajálja sajnos elég húzós az áruk,elöre-hátra szeretnék. kösz! Gábor
Ja elfelejtettem a képen látható 1-es számú alkatrészről van szó!
Sziasztok!
Nincs valakinek tartalékban dt 80LC2-höz berúgó tengely?
A berúgókarnál a recécett rész külső fele anyagfáradás tipikus jeleit mutatva lefittedt.
nekem tetszik nagyon :):) ennyimet is ilyenre akarom fújni mert nagyon megtetszett ez a szín:)
nagyon faszán felpofoztad a képet tetszik a festése nekem is átt kéne festenem már ilyenre mint a tiedet mert nagyon megtetszett a színe
Ha az élet citrommal dob meg, kérj hozzá egy Martinit :)))
igen ,ez a próbalámpás vizsgálat szerintem is egy jó kiinduló dolog ,ezzel érdemes kezdeni. vagyis nem!. kezdeni inkább érdemes, olyan 2-3 jobb féle házipálinkával, mert igen érdekes /sztem. őrült/ megoldások vannak az adott gép elektromos rendszerében, és ahhoz nem árt egy kis célzóvíz . ha kicsit belekotorsz ,lesznek meglepik ,mert minden összefügg mindennel...
azért sok sikert! majd írj az eredményről
Hát én is remélem!
Köszi, holnap nekiállok ( erre azt hiszem mentálisan fől kell készülnöm! )
nekem 30 volt minden de ez egyedi én válogatam hozzá mintákat meg minden röviden ennyi