Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Már nincs meg.
Szia.A láncvédő meg van még? Mert az érdekelne.
Jól mondja mumi-Dt.
Valami gáz van nálad....
Viccet félretéve, akksi mellett van egy bizti. Na azt vedd ki, és köss bele egy próbalámpát, értelemszerűen mintha a biztit helyettesítenéd a próbalámpával. Na ha ráadod a gyújtást, és zárlatod van a próbalámpa felgyullad! Lehet keresgélni gyújtáson, ha néha kialszik akkor arrafelé lesz a gond...
Így nem buszod szét az akksit. Bár nem értem, miért nem veri ki a biztosítékot?
Remélem sokat segítettem...
ja és ha olvasol figyelmesen olvasd bocs az off ért
nos hogy kivan szedve a pover(ypvs)szelep akor 5000-6000alat nagyon gyengel azért van benne hogy 0-5/6000-ig is szépen húzzon ha kiszeded alsó tartományban gyengus utánna meg megy ahogy ment addig is enyi semmi baja nem lesz csakhát az erő az erő és minl több van annál jobb
Hogyne lenne szabad kipörögnie,ha kiszeded Ha benne van és lezár akkor nempörög ki. Milyen hülyeségeket mondanak neked
Sziasztok!
Ki van szedve a powermotorom és a fordulat ugyanúgy felpörög 5000 felé. Páran mondtátok hogy nem pörög a motor 5000-nél feljebb és lehet a power az oka (ha jól emlékszem). Ha én a power motort kiszedtem akkor annak szabad lenne 5000 főlé felpörögni?
nem nagyon vagyok elektromos szaki, de szerintem valami zárlatod lehet, vagy valahol olyan helyen kapnak negatívot a dolgok ahjol nem kéne. dróteldörzsölődés, ilyesmi. szerintem érdemes a -ágat végnézni mert tudtommal ez sajnos olyan felépítésű ,hogy a dologk nagyrészén állandó + ot kap , és az aktuális dologhoz aminek éppen égnie kell a - adja.
remélem segítettem ,sok sikert
Kéne valami villamosságis nagyonszaki!
Ja és még valami, 12V van az aksiban, ráadom a gyújtást és abban a pillanatban csak 8V lesz benne! , ha beindítom akkor meg csak 6.........
Nem normális.
Halihóóóóó!

Az normális dolog, ha ráadom a gyújtást akkor a hátsó helyzetjelzöm el kezd világítani? Ha meg továbbfordítom a kulcsot a hátsó elalszik és az első gyullad ki.
Szerintem minden szükséges adatot tudsz!
http://www.r17.hu/index.php?op...
neked ehhez a mérethez jó a
2,75x21
3,00x21
90/90x21
ezekből tudsz választani
még 1 kérdés :)
elsö keréken gumit szeretnék cserélni, mert nem az igazi. de a gumin csak az van hogy " 2.75 - 21". én ebböl nem sok mindent tudok meg, csak annyi hogy 21 colos a kerék. ha rendelnék hozzá cross, vagy nagyobb bütykös enduro gumit, hogyan kellene megadnom a méretet?
Köszönöm, megrendeltem.
ez így van.
Megrendeléskor ki tudod választani a szállítást, minden esetben 1500.-Ft
Az elég ha a képet elküldöd, viszont iszonyat drága!Hát nekem ami van DT50R feliratot 1890ftért csinálta volna /db 25x16cm talán a magassága de a szélessége az stimmel.Hát nekem jóval olcsóbban megcsinálták úgyhogy kérdezd meg mennyiért csinálják aztán majd mondok én egy árat
EZ a egyik gyári matricája a DT-nek ITT tudsz csináltatni, de szalonban is rendelhetsz.
Sziasztok!
A képen látható 80as DTm alkatrészei eladók!
Szinte minden megvan még: kerekek, váz, teleszkóp, első villa kompletten, ülés, tank, blokk stb.. Ami nincs: kormány, henger, karbi, idomok, műszerfal.
További info emailban: szgerg@gmail.com
Köszönöm, megtaláltam.
ahogy látom, ez a bolt a tied? ha megrendelem, futár vagy posta szállítja?
itt van
www.prox.hu
a cikkszáma (152418) 4150.-Ft
írd be a keresőbe a cikkszámot, vagy azt hogy DT 125
Én is erre gondoltam de itt ha elküldöm nekik emailba a képet az elég? Már mint az alapján megtudják szépen csin? Neked mennyibe csinálták?
tudnátok segíteni hogy 125-ös lc2-höz hogy tudnék légszűrőt rendelni? kerestem a google-ben de nem találtam sehol.
Motorszerelő tudásom egyenlö volt a nullával, és csak most jutottam el a légszüröig. Mivel nem tudtam hogy hol helyezkedik. :) Sokat olvasom a dt topic-ot, és hála nektek kezdem érteni és felfogni a dolgokat, hogy mit hogy lehet megszerelni, milyen alkatrészeket honnan lehet beszerezni, vagy érdemes beszerezni. tehát ma kiszedtem a légszüröt, mert kiváncsi voltam milyen állapotban lehet, és mikor levettem a fedelet, eléggé félre állt a szám. :) a keretröl teljesen le jött a szivacs. a szivacs teljesen össze vissza volt benne, belülröl korom fekete volt, és ahol lehetett, el volt szakadva. csak ugy tudtam kiszedni hogy ha egy gomboccá összegyürtem. ezért minél hamarabb szeretnék bele egy ujat, ha tudnátok segíteni, elöre is megköszönném.
Valaki nem tudja hogy milyen katalógus vagy könyv lehet amiből ezek a képek vannak? Mert van egy csomó ilyen képem és mindegyik ilyen szerkesztésű, gondolom valami újság vagy ilyesmiből vannak scannelve.