Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nm. Remélem tud segíteni.
Köszi.
Tóth Róbert
Címe:

Visonta
Telefonszáma:

30/4073597
E-mail címe:

entalpia67@freemail.hu
Majd mindjárt rákeresek, mert úgy látom ez nem az erősséged
Nekem meg volt a száma, de már nem találom.
Nincs elérhetősége h kérdezem meg tőle h van e neki pár fölösleges darab?
Hmmm ez igaz megkeresem hátha van neki.
Én úgy gondoltam, hogy megkeresed és hátha akad neki 2db( akár használt,de jó), nem úgy, hoyg fűzesd újra te is az egészet.
Köszi. De 14E meg 2.5hónap az botrány xD Ugy h hanyagolom a dolgot úgy is csak 2küllő hiányzik belőle.
2662 számú hozzászólás, 107. oldal
Nem találom kb hanyadik oldalon lehet?
Én Egerbe mentem be 1ilyen kisebb motoros boltba azt mondta h ő nem tud adni csak simsonhoz utána bementem ilyen közepes motoros boltba ott meg azt mondta h csak Yamaha kereskedésbe tudok küllőt kapni :S
milyen lesz a hűttőtakaró idomra a matrica?Olyan amilyen neked is van gyárilag rajta?
Ha végképp nem sikerül venni, akkor keress vissza egy Malamut nevű visontai srácra. Ő csináltatott hozzá, mert az összeset cserélte.
drukkoljatok hogy holnap ne szakadjon az esö, mert akkor lesz egy ~35 km-es köröm földesen
Nekem azt mondták a motoros boltba mikor bevittem az enyémet, hogy tudnak szerezni!igaz 1kis idő mert pestről hozná és nem sürven járnak fel! Szóval biztos lehet kapni! amúgy ez 1 kis szoci motor bolt, nem enduró+cross+újmotorok.
Nem baj, jobbakkal is előfordul
Debaromvagyok Be vagy jelentkezve.
Szia Dávid! Engem érdekel a matrica. Légyszi MSN-en írj rám, ha vagy. Köszi.
Csináltatok a 2 hűtő idomra új matricát úgyhogy ha kell valakinek szóljon és csináltatok annyit amennyi kell a postát meg megoldjuk.csináltatok még monster energy matricát is amin csak a karmolások lesznek és az 9cm széles lesz az első hátsó sárvédőre pont jó.van még dt50r matrica is az meg 25 cm széles a képeimnél megnézhetitek.ha kell valakinek más szinű az is megoldható
Sziasztok ma venni akartam 2db küllőt a motorba mondom a motoros boltba h ilyen küllőt akarok(mert bevittem 1 küllőt)és azt mondta h ilyen küllőt nem kapok csak ha van dirket DT-hez most tényleg nem lehet csak direkt DT het való küllőt kapni?
az hülyeség hogy megeszi a szimeringet meg ilyesmi amúgy a gyujtással is szoktak jáccani aki 100%-ba teszi én úgy hallotam amúg lehet tankolni szerintem ha tankolsz bele a motorba vagy 2L a teli tankhoz semmi baja nem lesz majd nyáron lehet kipróbálom
én vettem 4 litert a múlt héten, utána olvastam átkell állítani a karbit és jó is. egy üvegbe raktam, már 4 napja benne vannak különféle gumi csövek, eddig semmilyen elváltozást nem tapasztaltam, szóval szerintem nemeszi meg a dolgokat.
Hát azt nagyon megköszönném.De tényleg!
linkaska: Én most meg tudtam szervezni hogy az egyik haver valami ismerőséhez elvigye a power motoromat és kiméri nekem. Azt mondja tudja hogy mi szokott szétmenni és azt külön nem lehet kapni hozzá de ő meg tudja csinálni. (Lehet az IC-re gondolt nemtom). Ha véletlen sikerülne megcsinálni akkor majd megmondom hogy mivel volt a gond aztán lehet neked sem kell drágán szerezned egy újat.
Télen semmiképp se kezd a próbálkozást! Ilyenkor az ethanoltol még nehezebben indul. Én egyébként nyáron előszeretettel használom az 50:50 arányt, de sikerült má a 70% ethanol is, mert elszámoltam magam. Ott már nem volt meg a 170 paci, érezhetően gyengébb volt.
50% nál nyomatékosabb volt az alsó tartományokban, és gyengébb a felsőben, emellett kb 10% volt a többletfogyi. Kis ccm és teljesítmány mellé semmiképp sem ajánlanám.