Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

multkor beszeltem egy kutasssal: kocsiba 50:50 kverésbe tökéletes. megpróbálta a kétté robogójába is de sehogy sem akart jó lenni. alig indult be nek azt mondta, és amikor beindult akkor 0 teljesítménnyel rendelkezett. bár nem tudom mennyire értett ,hozzá lehet hogy ha belövöd hozzá a gépet akkor működhet.
tudtommal: 20% nagyobb teljesítményt lehet kihozni mint benzinből, viszont ennyivel kb kevésbé ken/hűt mint a benya. babettába már próbáltam methanol az se nagyon akart menni vele, viszont egyszer körülbelül 30-40% nitromethán tartalmú benzint tettem a bóbitába. na attól ment ,érezhetően jobban mint a sima benyával. de egy idő után kicsit elkezdett zörögni /10 perc/. szóval ez sem jó, meg amugy is 7000ft 1 l
mi kellene drága barátom?
Mindig elfelejtettem feltenni ezt a kérdést de most eszembe volt.
Lehet Ethanolt tankolni a motorba?Ha nem miért?Gyári benzines kocsiba használ valaki ilyet?Mert amikor a kúton tankolom a 320ft-os benyát addig az Ethanol 215ft és eléggé nyomják a kocsikba új Swift a multkor 10ért nyomott bele meg hasonlókat látok majdnem mindig.Vannak ennek valami hatásai valamire?Szóval hogy koptat vagy túl erős esetleg maró vagy bármi.Haver mondta hogy széteszi a szimmeringeket de mondta hogy még neki nem panaszkodott nagyon senki.Ismerős használ keverésben Benzin-Ethanol aztmondta ugyanúgy megy mint sima benzinnel ő 1.5-ös Regattába használja és mondta hogy pár napig csak szivatóval ment de utána már anélkül is ment.
jó az legalább azon könnyen megy az Amper
Nem,azt tegyed hátra,hogy egykerekezzen még 6.-ban is, a mosógépet,meg kézközelbe,ha beszarnál ijedtedben,ki tudd mosni,mire oda érsz a csajhoz
Sziasztok,
érdeklödni szeretnék, lc2-es elsö lámpát érdemes-e modernebbre lecserélni, és ha igen, milyenre? esetleg tudnátok képet mutatni? a lámpát fejidommal együtt értem....
elöre is köszi.
Nekem az előző tulaj néhány vezetéket a fő kábelkötegben átlátszó hangfalvezetékkel pótolt
meg "nem"gyári
Nah az viszont nem semmi
mostanság szarakodott az olajszintjelzőm. szétszedtem és kiderült ,hogy olyan jóféle szigetelése van a drótjának amit megeszik az olaj...
bocs má látom
Irta hogy 9750ft
mennyi volt a hangtompítódobod?
Valakinek nincs valami ötlete hogy hogyan lehet megcsinálni egy power szervót?Más motor szervója nem lenne esetleg jó a DTR-be?Mert már mennék egykerekezni de igy nem lehet semmit csinálni.
Ezt most csináltam meg teljesen. Az adataimnál megtalálod milyen volt és milyen lett! Ha visszább olvasol akkor meglátod hogy hogyan festettem le és mivel!
és akkor rakjak rá periszkópot ,vagy hogy lássam az utat?
hol a spanom csoola mester ?
Tegyé rá egy betonkeverőt is ,lássák,hogy az is van
nálam néha már rúgásra is
hát... én pont tegnap hegesztettem fel a villára egy Hajdú mosógépet mert már unom ,hogy 6 ba is instabil az eleje. ha ez sem elég felrakom fordítv a lánckerekeket.
hülye vagy még 10. be is feljön sőt üresbe gáz nélkül
Na,mennek még a DT-k hatodikban egykeréken?
jah pont meghozta a mikuás vagy jézuska vagy mit tom én a akárki a vacsi új airsof m4-edet te meg jáccasz a tesoiddal és csengetnek te meg gyorsan kirhansz
-biztos a postás hozta a pufóm
-postás mi van benne hangtompitó?puskára?
mire erre?
Lehet ,hogy a futár azért kérdezte mert így nyitottam ajtót:
Hellosztok!
Valaki nem tudna nekem olyan oldalt mutattni ahol dt idomok vannak előre is köszi!