Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és majdnem Simson DT-m is lett
Ezt halgassátok!
2009 júliusban vettem a motort meg is kötöttem a biztositást.Benetem megkököttem megyek le a postára befizetni a csekket nézem a nevem öcsém:Puskás Dávid a Pálinkás helyett.Nah gyorsan visszamentem, kijavitotta.Kb 1 hónap múlva néztem az alvázszám öcsém rossz 08 helyett 80 lett irva.Szeptemberben bementem az irodába(ez máshol van mint ahol kötöttem) mondom ez van, aztmondja jólvan felszól a központba és kijavitják.Jön december végén a csekk hát beszartok, mert nem lett kijavitva meg geci drága mert 6500ft körül van.Elmentem a biztositóba mondom még mindig nem lett kijavitva az alvázszám mondom eladom anyámnak és az ő nevén lesz.Megkötöttem jövök haza, nézem hát megáll az eszem a 4BL HBL-nek van irva hát mondom ilyen nincsen geci.Pedig meg is kérdezte hogy az 4-es vagy H mondom 4-es aztmondja jóvan.Jah amúgy 2575ft a biztositás Gyorsan telefon mondom el lett irva ismét aztmondja gyorsan felszól és kijavitják faxon.Úgyhogy holnap megint megyehetek Igy szopok mostanában!Hát mondom basszameg csinálok egy balesetet vagy valamit engem seggbebasznak szárazon a biróságon vagy mittudom én.Háááát barátom
Hali!
Figyi már a műanyagokat mivel festetted le?vagy ilyen kéken vetted?Ha igen hol?
Mit nézett volna hogyha azt mondod hogy fejvadász vagy
a www.citybike.hu e-mail címen megszünt a WEBÁRUHÁZ!
egyenlőre átirányít az új címekre, de csak január végéig
Az új cím ahol el lehet érni a www.robogotuning.hu
vagy a www.prox.hu
uhh köszönöm szépen rendes tölled amúgy most még csak nézelődöm mivel a rendörség még mindig ül az ügyemen de ha vége akor indul a felélesztés
www.citybike.hu ,itt van Gianelli rezó,végdob. amúgy nézz szét itt az apróhirdetésben, mert multor láttam a 80 asra való 20 ezres rezót 7000 ért ,komplett rendszert meg 12 ért.
netröl rendeletd? ha igen akkor tolnál 1 linket? csöppet hálás lennék:) monyuk az enyémnek semmi baja csak az hogy házi de amúgy elég igényes munka csak pá helyen ki van jukadva de az nem érdekel mivel a sziló megfogta (alu a külselye és az jukas) meghát az idom eltakarja:) de rezó viszont kellesz mert az enyém el van repedve
szóval ha valaki tud 1 linket vagy többet akor az megoszthatná ahonnan lehet elfogadható áron rendelni Kipufigókat:) főleg rezonátor
Köszönöm ! Igyekeztem
9750 Ft-ba került. azért vettem egy újat mert ami rajta volt a mocin az egy szétgányolt, ezer helyen folyó szar volt. Tény és való ,hogy amiket belinkeltél nagyon tetszetősek, de hát 30.000 ft egy ilyenért.... . nem tudom mit tudhat ennyiért ,meg mitől jobb azon kívül ,hogy szép. ezek semmiben nem szólnak bele a moci teljesítményébe , mivel csak egy perforált cső, és gyapot van bennük. csak a hangját teszik elfogadhatóvá tudtommal. egyébként attól függetlenül ,hogy típushoz rendeltem, és a zacskóra is 80LCII volt írva , egy picit kell rajta toldani, de hát ezé van a co-gép.
hát olyan 30 E körül van multkor majdnem sikerült beszereznem egyet 20 E de sajna meg gondolta magát
egy uj FMF vagy P.C. dob szerintem majdnem annyiba fáj mint egy Giannelli rezonátor, ráadásul a Giannellit nem kell alakitani kicsit sem, mert pont passzol a vasra, annyit meg ugysem számit, hogy érdemes legyen kifizetni érte a motor értékének komoly részletét
az fasza, olyanra csináltad mint amilyen az enyém volt anno 2003ban
20 éves vas és mégis szebb mint az én 7 évesem, bravo
Helló mennyi lehet egy ilyen dob ujjonan?
szia ne haragudj de mennyit adtál érte ha szabad tudni
én a helyedben ha már vettem volna végdobot akkor
minimum egy FMF vagy Pro Circuit ha már pénzt adsz érte ettöl nem lesz sokkal jobb szerintem de én véleményem bocs ah meg bántottalak
1990-es évjárat
Boldogság van részemről Ma reggel végre megjött a Gianelli végdobom:) jeee. Vicces volt ,mert a dobozra ragasztott szállítólevélre a doboz tartalmáról csak annyit írtak ,hogy hangtompító és ezért kérdezte a futár ,hogy "ez valamilyen fegyverhez való?" . De mondtam neki ,hogy neeem ez egy mocinak a kipufogója
Íme:
Keresek még mindig ilyen tankidomot 50R-hez.
épp ezért vettem a 350es cagivát....
nem egy yamaha minőség, nem is fiatal, de fele sem volt mint az a dt
és 2 személyt simán visz akármeddig
125ös dt meg nem arra van
ilyen egyszerűbb motoroknál nem számít annyira az életkor simán meg lehet csinálgatni egy 20éves gépet is "gyáriasra"
aztán hogy mennyiért más kérdés
ilyen frankón kipofozott gépet meg el sem adnék, tapasztalatom szerint negyedét sem fizetik meg a ráköltött pénznek.....
rá se lehet ismerni... nagyon jól sikerült a felújítás hány éves a motor egyébként?
nekem az volt a DT-n mikor megvettem, de vettem rá egy gyárit, a fordulatszámmérö miatt
Fél napig nincs netem és már miről maradok le...
amugy nekem is volt már 88-89ben motorom. ilyen:
Sziasztok!
Az xt-knek ugyan olyan a km órájuk mint a 125R-nek? vagy csak formára néz ki úgy és nem lehet feltenni a dt-re? köszi a segítséget!
köszi és biztos voltam benne hogy igy gondolkodsz, ezért is irtam amit irtam
mikor már nagymotor vásárlás elött még majd engedek és kiderül hogy tudom elpasszolni :) amugy elvileg ez is 22 loerös ha nincs fojtva a kipufogo, meg az enyém amugy is egy erös darab, de ahogy irtad, 100 km-es utakra nem vállalkoznék én sem vele, ráadásul ahhoz még lassu is, pont emiatt szeretnék egy nagyobb SM-et a nyáron, vagy öszre ha lehet, majd attol függ lesz e rendes melom vagy nem