Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi hogy toltál linket...
Ez tényleg sok! Ne érts félre, nagyon szép a motorod, de én ennyiért nem vennék 125-ös Dt-t. Ezért az árért tudom nem 2003-as évjáratú de nagyobb köbcentis SM szettel szerelt motorokat lehet kapni, szép és jó állapotban.
Az én szememben, egy rendszámos Dt 3K-nál többet nem ér!
A rendszám csak azért van rajta, hogy a rendőr ne busztasson, egy halászléevős turnéra ami 150-200 km 2 személlyel nem vágnék neki. (Ahhoz gyenge, még az LCII is)
Nem akartam a lelki világodba taposni tényleg nagyon szép a vas, csak leírtam a véleményem a szériáról!
Sok sikert kívánok az eladáshoz.....
szerintem drága lenne neked, meg aztán belegondolva én is csak eladnám az area-t, szoval inkább csak ha már megváltál töle és tényleg érdekel
itt a hirdetésem mutatoba :)
Vegyél fel msn-re, este dumcsizhatunk róla...
sex-76@hotmail.com
Nagyon szép lett a DT-d ,ezúton is szeretnék gatulálni! irigyellek, hogy már sikerült összeraknod, mert én még mindíg várom a kormányt és a végdobot.

Mikor nyáron vettem az enyimet ,akkor gondolkoztam 125 renszámoson, a legolcsóbb 160.000 ért volt hírdetve, de az elég ócskának tűnt. viszont most lejjebb mentek a motorárak, szóval szerintem olyan 240-250 ezret érhet.
az enyém kell?:D
Nem eladó, magamnak csináltam!Túl sok időm ment el rá hogy most eladjam Egyébként egy felújított DT (rendszámos) mennyibe mehet?mert nem sok papíros DT-t találtam a neten
Akkor ki is találhatsz rá egy árat, dobom 2K-ba a robeszt meg cash-t amennyit kérsz....
Na végre összeraktam a vasat!Még kell rá egy alukormány ,irányjelzők meg egy végdob meg pár apróság de az már nem téma.
basszátok meg egy nap alatt mennyi hsz és mennyi ökörség :D fantasztikusak vagytok :D
Jó! Vigyek szappant?
Bokafogás!
értem, azé jó kis motoros lépő...
Nemtudom,az volt-e,nem emlékszem,de lehet Akkor az vót a menő Nekem meg a munkáscipő
Neked szerintem mögöttünk a helyed meg ott is marad
Sikerült megcsinálni a Mónika showt....
Láttunk itt agyatlant, etnikumot, szóval volt minden, csak értelem és IQ nem, mint ott is.
Segítsek bekerülni oda? Tuti befutók lennétek...
Ott vevők lennének rátok......szánalmas...tisztelet a kivételnek
Hopp iga milyen merész az a cipő
meg a kékosztrigás beütésú bajusz..

hmm csika most te jösz az ótásban
húú tényleg durvaság az a cipő, makkos?
Majd megszokod,azt rájössz,okosan hülyülni a legjobb
csikának komplexusai vannak, sá se ránts.
majd én rárántok a magaméra
Na jó mind1 csak kicsit felidegesítettem magam
Véletlen volt,hogy benéztem,szard má le mit foglalkozol vele,nem kell a lelkedre venni,mint a haverod Igyá egy sört azt szeresd a pináááááááááááááááááááááááááát
!
Nefeledd! Bármi adódik,

".. indexelhetsz Pomáznál! ... "
1. hogy én csak segíteni akartam nem úgy mint egyes parasztok
2. a gyűrűre gondoltam de már mint mondtam nem vagyok szerelő és nem sok közöm volt ezekhez eddig....
Mégis ledurrognak a tropik gazdák
komoly gép.. szerintem jó hogy átjöttetek az endurocross topikból, legalább van egy kis élet itt is
aztakartam hogy itt a nép megállt a növésben csak kihagy a kezem " dadog " mint egyjó ..