Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a nép megvésben
A képen is hanyatt vág teligázon üresbe
JÁÁÁÁÁÁÁ

ha akkor igy néztél ki akkor mi ehet most?
Jó a cipő!

de sisak? hanyattvág 6.ban akkó milesz? ? ?
Megvan,ja azóta is az van Nem röhög 88-as kép
azóta is az van nem?
Minnyá szkennelek egy 80 évek beli dt-s képemet,nekem má akkoris vót
te megh ki a fa szultán vagy?
Szeva öccse
na fossunk ide
régi hagyomány ez

CRM & RX VS DT

emlékeztek még?
BÍRJÁTOK
amugy mire gondolt a srác? gyürü?
gyűrűt ujjaban már tömitésnek hívják
Háde nem.tiszta idióták és elhitetik magukkal,hogy okosok,pfú gyerekek,ez egy jó tropik
basszameg akk kimegyek azt szétszedem a motort és rakok rá
mónika show
hát,hogyne lenne
Tanújjá ecsém azt majd akkor kitudod magad fejezni,,normálisan
Dügattyún va nbaszki tömítés?:O:O
Milyen haragról beszélt te Macska János?Ki a pöcsöm kérdezett téged egyáltalán? Fasznak szólsz a másikhoz,ha nem neked pampog, guríjjad má magad falnak,hogy észhez térjél,helóka,méghogy nem te kezdted
karikának igaza van de mind1. Az viszont sztem vicces hogy 40 évesen elkezdesz itt oltani. Ez is az intelligenciádra utal bár nem érdekel egyáltalán. Nem vagyok sem motokrosszos sem szerelő. Augusztus óta van meg a motorom és azelőtt hozzá sem nyúltam ilyenekhez szóval fogalmam nincs semmiről. De hogy a lelki békéd helyreálljon akkor csak annyit mondok hogy 16 részletben lett meg a tömítés és abból csak a fele maradt a dugón. Remélem így már megfelel, vagy ha ez sem akkor őszintén le is sz*rom.
Nem is akartam "ODA" járni.....isten ments....voltam katona, tudom milyen, és miről beszélsz...
A piszkálódást nem Én kezdtem....
Lehet ilyen hangot is megütni és akkor nincs harag...
Hú,de hivatalos vagy öcsém,látom nemsokat jártál oda,majd megtudnád Megsértődsz mert ide szólok,azt még piszkálódol is
Karikának igazat adok...
A szólásszabadság ilyen értelemben mindenkire, és rám is vonatkozik!
Csak arra kértelek, hogy próbálj meg másmilyen hangot megütni.
Látom ez nem sikerült....ezen nem is csodálkozom, az adatlapod átolvasása után. Off.
Ne oktassál,elég ha én tanítok Vagy tán megvetted a topikot? Szabad ország,szólás-szabadság,ne te mond már meg nekem mit csináljak,rendben!?
Bocs de ezzel a hsz-eddel magad minősítetted.
Nem kell itt fikázni másokat. Inkább segíts, úgy olvastam az adatlapodon értesz hozzá. Ha kigúnyolni jössz ide másokat, arra nem kíváncsi senki. Ennyi idősen a bölcsesség nagy erény!
Szép napot!