Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze.Ennek szinte semmi köze nincs az áramkörhöz, egy helyröl kap egy jelet, se fesz. csökkenést nem okoz, áramfelvétele sincs.
nem okozott semmi gubancot ez az átkötés? minden egyéb elektromos dolog úgy működik ahogy eddig?
Életem első terepmotorozása épp ma történt. (Jó mocskos időjárástválasztottam hozzá) . Gondoltam felteszem a 2 képet amit csináltam . Pilisben, "Egri várnál"
Köszike
Az valóban nagyon korrekt ár.
3000 forintért gondoltam, szerintem annyiért nem sok hiszen a spirál majdnem annyiba kerül.Persze másnak a mutatót tenném fel!Meg még azért hitelesíteni akarom.... meg mindenki úgy kapná vissza....
megnéztem a videot, jonak látszik, veszi is a lapot meg minden
várjuk a továbbiakat ezzel kapcsolatban :)
Tegnap unatkoztam, és az órák világítását bekötöttem aksiról.
Jó lett, és tettem fel videót!
Megnéztem. Nagyon faszán működik. Hibátlan.
Kíváncsi vagyok mennyiért csinálod.
Várom hogy a videó elérhető legyen.... Nézzétek meg, szerintem tetszeni fog, úgy gondolom jól működik de még a jövőhéten ezt ellenörzöm egy gyújtásbeállító műszer fordulatszámmérőével és ha kell korrigálok rajta hogy teljesen pontos legyen.
rendben, szerintem mindenki felfogta, jol müködik amugy?
Megtaláljátok lassan a videót a profilomban a videó fülnél!
Igen, onnan kapja a jelet.Nos én ebből szeretnék egy kis pénzt csinálni, az első az csak prototípus, nem tökéletes még kinézetre de nemsokára teszek fel videót.Én ezt úgy gondoltam mivel nem filléres vagy be sem szerezhető a gyári óra ezért én ezt egy használható összegért szeretném csinálni akinek kell.Remélem ezt ti is megértitek.Nem akarok szemétkedni csak egy elég jó alternatívát kínálok amit nem csak úgy "jóhiszemű" alapon osztanék meg.DE!Nem is úgy mint egy pénzéhes hogy ez egy tökéletes dolog és 10000 forint lesz.Én megcsinálnám, beszerelnétek és mindenki boldog.Ha még így is érdekel írjatok nyugodtan azért szemétkedni nem akarok, volt azért mit gondolkodni hogy gyáriként nézzen ki..........
Képet rakhatnál fel:D kössz
szerintem:
fékbetétcserekor (már ha nem 1 év alatt kopott le az anyag) érdemes kinyomni a fékmunkahengert, kitakarítani, lepolírozni és úgy összerakni
fél napos meló(sincs) és sok-sok szopástól menekül meg az ember
aztán mindenki azt csinál amit akar......
csavarhúzóval könnyen visszalehet nyomni őket, majd utána légtelenítsed le a rendszert
próbáld meg: úra kiveszed a kereket ,majd valami kultórált módon visszamnyomod a két dugattyút amennyire csak lehet. majd kényelmesen összerakod mivel így kb 2 tárcsányi rés van a fékbetétek közt. majd elkezded nyomkodni a féket. egy párszor be fog esni teljesen, majd egyszer csak megkeményszik és onnantól jónak kell lennie.
Sok sikert!
hát a barátod jól besz*patott. azért fog be mert kilettek pumpálva a dugattyúk
Helló! Kiszedtem a hátsó fékbetéteket a motorból és a várva várt kopott fékbetét helyett használt de még bőven használható fékbetéteket láttam amik picit ferdén vannak kopva! Visszaraktam őke és most satu a hátsó fék be van állva tolni sem lehet a motort.. Mi történt? Miért fogott be? És miért nem fogott rendesen a fék azelött hogy kiszedtem? Egy barátom azt tanácsolta hogy szedjem ki a betéteket pumpáljam a féket addig amíg kijön teljesen a dugattyú és azt is valahogy szedjem ki mert az koszos és meg kell pucolni az a baja! Szerintetek mit csináljak?
leirhatnád és képekkel illusztrálhatnád mit és hogyan csináltál, elejétöl a végéig, mi kell, mennyibe kerül, honnan lehet szerezni stb, engem nagyon is érdekelne és megköszönöm ha veszed a fáradtságot!
leleményes megoldás! a gyújtásról veszi a jelet?
Sziasztok!Ha valakinek nem jó a fordulatszámmérője és szeretné megcsináltatni akkor az szóljon és teszek fel az enyémről képet.Az enyém is meghalt javíthatatlanra és a belét kicseréltem elektronikusra és tökéletesen mér.Legalább olyan jó mint a gyári,mostmár nem spirál hanem 2 szál vezeték jön ki belőle, bekötni is egyszerű, a számlap is maradt a régi szóval felülről ugyanúgy néz ki mint a gyári csak a belseje más ami úgy sem látszik..........
Igy könnyebb lenne MXOUTLET Hamarosan megyek bevásárolok én is,veszek vagy 2-3 mezt egy csizmát meg pár Monsteres rövidujjút.Nagyon nem akarom elbaszni a lóvét mert nyáron megyek csinálom az "A"-t Amúgy Néztem tán 27-én ugyanezt az oldalt 5990ft volt egy Monsteres rövidújjú 28-án 8990ft lett
akkor valószínűleg nem, az lcII-esen van ennyi vezeték.
Kicsit több vezeték jön ki belőle mint az enyémből mert nekem csak 3 vezeték van benne.Gondolom ez nem a legjobb.