Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nevére nem emlékszem volt egy réteg alapozó, valami színtelem anyag, arra jött a festék
mondjuk nem volt drága mert belefért egy ötösbe, de le is pörgött 1 éven belül
nekem csak sima fekete kellene nem kell extra szín
ez a neve hogy 2K ?
Powerszelep , bütykösgumi, Dt tankra tangabugyi.
Tele pohár hideg pezsgő,csutkagázzal új esztendő.
Fék, bal három jön az árok, Boldog Új Évet Kívánok !

:)
Nem tudom TE mivel festetted ,de én csak 2K cuccal festetek! A műanyagokat lekel festeni először műanyag alapozóval ,és így a büdös életben nem jön le még ha nagyot esel sem!Nem olcsó mulatság a minőségi festés PL: egy lityi 2K lakk 15.000 edzővel Ez a szín ( gyöngyház metál Yamaha) ami az enyémen van 1dl/3000huf! De megéri ilyennel dolgozni mert a többi az hosszútávon szopás Persze eladásra mindenki lenyomja Neolux-al aztán had menjen ,aztán persze hogy az első mosásnál levelekben jön le . Na nem fényezem tovább a dolgot. A minőséget meg kell fizetni ha valakinek minőség kell Ha öreg ,ha fiatal. Buék!
mi a rákkal festitek a műanyagokat?
én hiába festem lejön
alapozó minden volt alá, aztán tenyérnyi darabokban fel lehet húzni
az enyém ilyen lett béke
Hú de szépek az idomok
Sziasztok!
Megpucoltam a gyertyát majd visszaraktam és utána ment vagy 1 percig alapjáraton a motor. Aztán mire kijöttem leállt. Kiszedtem a gyertyát és eléggé benzines volt. Beindítom és 4 másodperc múlva leáll. Ezt még párszor eljátszottam aztán beindítás után egyből pörgettem 5000 környékén. Nem is volt semmi baj ameddig kicsit el nem engedtem a gázkart. Ez után leengedtem a karburátorból a benzint, beindítottam és pörgettem 5000-től egészen 9000-ig és láss csodát utána minden rendben. Mentem is vele pár percet az utcán. Történhet olyan hogy a hengertér tele megy benzinnel az olyan rúgások után amiknél nem indult a motor aztán a rengeteg benzinnel nem tud mit csinálni a motor?

És ami a legfontosabb hogy mindenkinek jó szilveszterezést és BUÉK
Búék mindenkinek
Boldog Újévet mindenkinek!
"Igaz, hogy még nincs itt az év vége,
De én lehet, hogy négykézláb érek a végére.
Ezért hát, míg stabilan állok,
Boldog Új Évet Kívánok!"
száranként 3,66 deci ha jol tudom pontosan
Boldog új évet kívánok minden jelenlegi és leendő DT-snek!

olaj: a simson szárába belemegy a 3dl, és csak 130 mm-es rugóút van!
Szia! Száranként 366 ccm kell bele.
sziasztok,
nincs valakinek egy gyári 110-es főfúvókája('92 lc2 80ccm)? az enyámen átesik a 1.5 fúró és kicsit sokat eszik :D
száranként ugye?
elvileg 2,2dl ha jól tudom
hellótok!nem tudja vki esetleg h egy 93-as 80-as lcII-es dtnek mennyi olaj kell az elsőtelójába?
Szevasztok!
Jó állaputú 80-as Dt-t keresek megvételre
Akinek lennne, az ne titkolja.
Jelenlegi állapota a DT-nek! Még sok festeni való van ! Ha kész lesz rakok fel jobb képeket
energy15 köszi az infót.
héhé nekem is leht postázni indexeket amúgy személy szerint nekem teccik a kis dt szinte mind és ezekel az indexekel mármint a téglalap formájuval szerintem jól néznek ki meg téleg ha el is dobom akkor is csak elhajlik és vsza igaz nekem az egyiknél kilátszik a rugó a müanyag alól de nem érdekel most ugys tudk járni vele amúgy meg leszarom mert csak anyit látok a sisak alól hogy megnézik a gépet hogy azta de dúrva miaet megy meg ienek
nekem sem kerek van, csak ilyen picik, fehér burával kissé trapézos alakuak, a kerek nekem sem kell
nekem már amugy nem ilyen volt a gyári, hanem ilyen négyzet alaku, de azzal is simán agyon lehet verni valakit akkora
én a kerek indexeket utálom
még a simsonra is négyzetes lett feltéve
ezek a dt indexek nekem bejönnek
lehet postázni akinek felesleges
én nem szerettem ezeket az indexeket, tudom persze hogy strapabiroak meg jol láthatoak és ez a fontos, de annyira rondák hogy na :D vettem rá inkább kicsiket, azokat meg féltem ugyhogy dobozban vannak amig el nem adom a vasat :D