Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello szerintetek? most hátul egy 49 fogas tárcsám van és le akarom cserélni 44 es re azt tudom hogy gyengébb lessz egy kicsit de km/h mennyivel fog gyorsabban menni?
nem ez a szimering szett az összes motorblokk szimeringet tartalmazza.
A teló szimeringből két típus létezik:
(455012) cikkszámú 30x40,5x10,5 81-83 évjáratig 2080.-Ft
(455032) cikkszámú 35x48,0x11,0 83-84 évjáratig 2290.-Ft
Ha beírod a WEBÁRUHÁZ keresőjébe a cikkszámokat, egyből rátalálsz.
Bocs, ez elkerülte a figyelmem.
Mondjuk az se nagy baj.
Addig körülnézek, hátha találok mást is, ami érdekel
sajnos nincs nyitva semmi, ezért csak a jövő héten tudok szállítani.
Ezt fel is írtam az oldal WEBÁRUHÁZ főoldalára is.
Köszi a segítséget.
Akkor lehet mindjárt meg is rendelem.
Ha ma megrendelem és visszaigazoljátok, akkor a héten még megjöhet ha futárszolgálattal kérem, igaz?
Köszi
igen ez jó a DT80 lc2-re
Hello!
Köszi mindkettőtöknek az infót.
Yamaha DT 80 tömítésszett
Ez vajon jó az én LC2-es vízhűtésesemhez?
Köszi radioflayer
jah, mert az a lila, hát eléggé...-is
Az oldalon találsz több DT tipushoz is tömítéskészleteket.
Itt van például egy 125-ös
azt én nem tudom, az enyémen egész szép állapotu volt de szerintem ha igényesen át van huzva feketére akkor jobban néz ki
talán a pinkmotors-nál (hívd fel őket) , meg a yamahánál (ott meg többe kerül mint amennyit a moci ér...)

tudtommal, egy ilyen készlet tartalmazza. hengerfej, hengertalp, kuplungdekl/ni, blokk két fél közé való és úszóház tömítést, meg talán kipufogó-t is.

remélem segítettem, sok sikert
Jó kis masina!Nem látszik lelakottnak.
Sziasztok!
Honnan lehet beszerezni tömítéskészletet?
Odormotornál találtam, de hátha van valahol esetleg olcsóbban is.
Le tudná valaki írni nekem, hogy a készlet pontosan miket tartalmaz.
Köszi előre is
Üdv radioflayer
Hellósztok
nem tud valaki dt80 lc2-höz gyári LILA ülést nem szakadtat eladót?
előre is köszi
martin
szép kis vas, kicsit trikolor de a fene ott üsse :D

ma visszaraktam a kipufogomat mert haverom ujra tömte gyapottal, és elveszett a hangja, mondjuk alapjáraton jo h nem kolompol meg amugy nem visszhangzik de azért kicsit sajnálom is hogy nem sikit
mindenesetre az emberek egy fokkal szebben néznek majd a szemembe :D (bár sztem ki fog még ez égni és akkor legalább nagy fordulaton durva lesz :D)
helosztok, régen voltam itt, gondoltam benézek:) mellékelem a mocimat is, kommenteket ide:)
Felakad az úszó,vagy a tűszelep nem zár el,ami el kellene hogy zárja a benzint ha már megtelt a megfelelő szintig a porlasztó.
Vagy max. valahogy megemelni,és kerekeire visszaejteni a motort,annyitól is helyére szokott ugrani.
de mint írtam nekem egy rokkant is jó mert kibelezem, teszek bele egy nyák lapot ledekkel aztán kiöntöm műgyantával
ez az elsődleges terv
ilyenből volt 2 pár is......
olyan 200km vagy egy fel/le szállási belerúgást bírt
olyan van ami az apróhirdetésemben van meg kerek meg szimó meg a rák tudja......
de mint neked kell nincs sajna
De ha van ilyen indexed amit felrakok mert nekem ilyen van hátúl akkor lehet csere
Hát nem gyári
Van gyári egy pár de az elől van nekem én meg azt nem akarom leszedni neked ha van egy ilyen indexed cserébe akkor cserélhetünk
rakok fel hogy milyen az én első indexem!
indexem van egy fióknyi, minden féle fajta
de mindig olyan kell ami nincs
tiéd sem a gyári dt index
hétvégén sem? pedig jártál már arra
nem sürgős ám, akár márciusig is ráér
figyi nekem volt alapjárat, de 1kis idö utan leállt, szedd szét a karbit és pucold meg szerintem!