Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a búra után gyártott, Csepel felé sajna nem járok.
És ha az úszom akadt fel akkor alapjárat meg ilyenek ugyanúgy lehetnek?
Hello ini nekem van most egy pár indexem ami nekem hátul volt teszek fel róla képet ehhez hasonló ennek semmi baja nincs működik érdekelne a csere vagy km/h spirálra vagy fordulatszámmérő spirálra vagy hátsó sárvédő lámpával.
pont olyan méretű mint a gyári?
mert ez valami utángyártott dolog
bár végülis tökmindegy.....
csepel felé jársz bedobhatnád a maharthoz, adok érte 5 felbontatlan varta tartós zsebtelepet, aztán mindenki jól jár
LCI 80 lendkereked van?
Szia!
Van egy tuti indexem, a Vaterán látsz róla képet...
Üdv:Kálmi
van valakinek dt indexe?
lehet akár repedt, törött, kibelezett, búranélküli stb csak legyen meg a ház eredeti formában
próbálnék ledesíteni, de valami strapabíró módon és addig nem akarnám a jót széttúrni amíg nincs meg a tuti terv
de akár ép is érdekel......
valamibe megbiszniszeljük, pl van egy vadi új km spirálom, vagy egy csomó varta zsebtelepem vagy a fene tudja mi van még :)
Nekem is folyt már benzin ezen a csövön! ez szerintem túlfolyó! mert nekem az úszóm akadt föl és akkor folyt a benya!
az nem lehet hogy az úszó szinten kell állítani?
Jaja ugyan úgy alapjárat, gázreakció minden ugyanolyan...
szerintem is valami dugulás lesz bombázd szét és takarítsd ki de úgy hogy ne álítsál el semmit se mert akkor jöhet majd utána a beálítás ami nem ép 1 perc(általában) biztos valami kis sár bemászott
amúgy a motor úgyan úgy jár mint elötte?
nem tudom de ha jol látom az a tulfolyoja a karbinak, amikor eldöl a motor kifolyik a benya hogy ne legyen balhé, talán valami dugulás van (?) és arra kifolyik? nem tudom, valaki hozzáértöbb elmondhatná
Bocs itt a kép is:
Hello! Lefestettem és összeraktam a motort, beindítottam és arra lettem figyelmes hogy méretes tócsa van kialakulóban a motor alatt. Megnéztem és a karbiból az egyik csőből jön a benzin. Miért jön abból a csőből a benzin amit bekarikáztam? Hozzá se nyúltam a karbihoz ezt igazolja az a mocsok is ami rajta van:D
Valaki esetleg erre tud mondani valami? (előzmény)
Én úgy tudom, hogy semmi nem változott. A kétféle teljesítmény abból adódik, hogy a német jogosítvány kategória miatt oda fojtva érkezett.
Hello! Valaki egy kis gyártörténettel tudna szolgálni? Az én motorom 125-ös 1989-es DTR 3BN-es! Ha jól tudom 2003-ig majdnem ugyanolyan maradt a motor. Motorikusan mi változott mert elméletileg a 2003 fele gyárott DT-k már erősebbek mint pl az enyém... Valaki világosítson fel
DTR 3 vezetékes power szervó?
kb 1.5 hónapig nemvoltam fent családik okok miatt.. jövő hét közepétől leszek.
ez a moped rally áéllat jó lehet, ha nem esik a fejemre tégla, akkor TUTI MEGYEK!, akkor már 3-an vagyunk!
Ha valakinek kell yamaha dt lc 1-es alkatrész az szóljon bármilyen alkatrész nyugodtan hívj ezen a számon:06-20-661-5601 bármikor hívhatsz megegyezzünk az anyagiakról
adikaDT!

MSN-n miért nem bírsz válaszolni?
én is nézet már az t a kis "lc2"-öt egész érdekes
A tank is 80-as LC2 festés
Szedett-vedett sz@r, már figyeltem én is.