Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hátsó villa ki van cserélve, mondjuk az r-es dtjére és annyi.a 80as henger oldalán nem valószínű hogy a power fedele rajta van.
egyébként én is terveztem hogy lecserélem a hátsó villát, de már nempálya.:D
Ezek a régi 125-ös DT-k. Ebből lett a 80 as. :D
ha már hirdetés.. ilyen 125öst se láttam még
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
és ha jól látom a háttérben, akkor a gerecse motornál van, ami egy kereskedés..
pár képet és videót feltettem a DT-ről ide: http://www.sportmotor.hu/motor...
N még még mg többen...:)
én tuti hogy megyek a moped rallyra de nembiztos hogy a dt mel.
A MopedRally-hoz nincs kedve valakinek?Én tuti megyek, ha szabad lesz az a hétvégém!
szerintem 100 km finom járatás után már járkálhatsz vele normálisan de még jönne mejd a tapasztaltabbak és megmondják a tuttit

amúgy ehez mit szóltok:link nem tudtam hogy már gyártanak poweres 80-ast:D
sima normális dugattyu van benne nem prox meg ilyenek.
a tankba keverjél még olajat és had menjen a külön olajzás is amúgy a járatás függ atol hogy mien dugot kapott a gép én helyedben 1 tankot járatnék szépen kis fordulaton de ne tul kicsin mert akkor erölködni fog a gép és utána a második fúl tankot már azért nagyob fordulaton használnám és utánna már használnám normálisan.
a keverés pedig 1:40-vagy 1 50-el használd a különolajzásal együt szal 1Lolajt höntesz 40-Lbenzinhez és enyi!
ha roszul tudom javítsatok ki
köszönöm szépen a tanácsokat és még egy dolgot szeretnék kérdezni itt a szakértőktől :D most lett furva meg felújítva a motorom és ti hogy járatnátok? vagy hogy járattátok gépeiteket? a tankba raktatok még olajat? vagy csak a különolajozoba raktatok olajat és a szivattyu magának el keveri milyen kell a motornak ? vagy ti hogy csináltátok ha járattátok már?és ha a tankba raktatok olajat akkor hány decit? vagy hánymilit?
köszi szépen!
ja és nálatok is fasza idő van? mert itt van vagy~ 10-15 fok és szépen süt a nap ienkor vagyok tiszta ideg hogy a rendörség még mindig nyomoz ha minden jól megy január végén vagy februárba valahogy már készen lesz (ha már most készen lene is késő lenne)
ezt én is szeretem anyi van nekik kitöltve hogy a nevük mármint a felhasználó nevük és kész és akor jönek segítséget kérni és utánna meg csodálkoznak ha le baszuk öketpl kéne nekem valami 125-ös dt hez de kép persze nincs fent nehogymár tudjunk segíteni és még ők vannak felháborodva hogy fórum meg minden és nem segítünk
némeik témáknál nem is szólnak visza annak aki nem tölti az adatlapját lehet itt is azt kéne
ja, és kitölthetnéd az adatlapodat, mert így olyan vagy mint egy alien
köszönöm, pontosan így gondoltam...
Kösz a segítséget
Akkor sehogy, mert mumi-dt nem úgy gondolta hogy van benne power (amire te gondolsz), hanem úgy mint power=erő, azaz a 80 köbcentijéhez képest jól szalad.
Szóval a 80asba nincs powerszelep.
ha nincs power akkor értelemszerűen sehogy sem tud működni
Elirtam csonknál**
És ha a kipufogó csónaknál nincs semmi akkor h működik a power?
Amúgy nem is igazán pumpa ez a kütyü szerintem, hanem csak egy szelepszerűség, mert az olaj fentről az ejtőtartály elv alapján le/átfolyik rajta, szabályozva a gyorsaságát.
Köss rá egy átlátszó benzincsövet a pumpa és a karbi közé, töltsd fel a tartályt, légtelenitsd a rendszert, az átlátszó benzincsövet pedig pl egy injekciós tűvel töltögesd tele. És motorozz. (egyelőre legyen a tankban kevert benzin) Pár km mocizás után(ennyi alatt biztos kilégtelendik, ha maradt is benne) húzd le ezt a csövet a karbiról, a végéből szivj ki 1-2 centinyi olajat. Ezután ha járatod a motort sztenderen, húzogatod neki a gázt sokat, lassan de azért tolnia kell az olajat, szép lassan felfelé. Csak épp hogy lökdösi kicsit majd fel. De amúgy, ha alapvetően nem levegősödött illetve fogyott ki az olaj a átlátszó csőből már eddigse, akkor jó esélysed van rá, hogy működik.
ja és az alsó kép 1 125-ö re ha jól tudom vagy is öninditós és a felső pedig 1 80-as dt és mind a kető vizes
vagy itt 1 job kép legalább is remélem hogy jobb lesz
a berugókar alatt van írva
nos először is légyszives te is töltsd ki a profilod vagy midet mert így olyan vagy mint 1 idegen akinek nincsen semmije!

ezen a képen remélem látszik hogy ott van hogy OIL ÉS ALATTA HOGY 750ML
kis érdekesség
amúgy voltak /vannak olyan hülyék akik az oil feliratot fejjel lefelé tették rá a kocsira és kérdezték a márkaszervízbe hogy amúgy az a 710 felirat mi? na az már egész szép