Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked hova van irva? mert én néztem és sehgol se láttam semmi irást csak annyit hogy 10x10 amugy vizes lc1
szerintem ki ha jól karban volt/van tartva amúgy én nyíregyen lakom és mondta egyik ismerősöm hogy ismerőse(jól hangzik) simsonal ment le a balatonra és ha az kibirja akkor a kis yamaháknak is simán bírniuk kéne




amúgy ha már mindenkinek szét van szedve a dt-je akkor lenne 1 óriáski kérésem mégpedig: valaki szétszedhetné az olajpumpját és lefotózhatná minden alkatrészét mert nekem ki van kötve (valamék elöző tulaj)és én meg vissza kötötem csak nem tom hogy mért nem müködik(olaj van benne a tartájban ) és újat mármint nekem újat meg nem akarnék venni ha müködik
nem tom hogy mi hiányzik belőle ha hiányzik vagy mi a baja
a fotókat és válaszokat előre is köszönöm
hát póver az van benne, de power szelep az nem nagyon... (gondolom arra gondoltál)
aminek a hengeréből csak úgy kijön a kipucsonk és nincs ott semmi frcsaság, tehát olyan mint egy simson azon nincs powervalve
most is rámírhatszmsn-en baszod.. de amúgy ne mert megyek..xD szal csá kukageci...
JOOOCIIIKÁÁÁM:d na mianyád vanveled..:D rég beszéltünk.. mr minarelli xD
Szia, szerintem kizárt dolog hogy van.. sőt 99.9%
Cső.:D Mogyoródi vagy? én Veresegyházi..:D gondolom csak tudod merre van. mehetnénk néha 1-2 karikát eggyütt van még 1-2 haverom... mi dt sek .. jó lenne hülyülni egy kicsit ;d msnre felveszel? : adika0@msn.com
anyádfasza...
Sziasztok meg tudná nekem mondani vki h 1992es vízhűtéses 80 DT be van e power? amugy meg : Boldog karácsonyt!
kukageci :DDXD
Császtok! Kérdésem: a 1995-ös DT-be milyen blokk van? mármint név szerint?
aham értem tényleg fura így.:). az enyém is ilyen szeletekből van összehegesztve, de azért, hogy így könnyebb beletenni a belevalót gondolom.
Azt látom, nem is úgy értettem, hanem hogy nem lapokból van hajtogatva, hanem 2 darabból.
Tavasszal készitek magamnak egy rezonátort igy a keményebbek dobot is igy gyártanak.Ha már kipufogó Akra
de hiszen ez is hegesztett:))). A két szélén látszik:) viszont érdekes így felfújni..:).
Kicsit más téma: sosem tudtam hogyan készülnek a "hegesztés" nélküli kipuffok! Hydroforming!
http://www.youtube.com/watch?v...
nekem a leghosszabb utam eddig: Fehérvár,Akarattya,Szigliget,Sümegi vár,Kőszeg,vissza Keszthely, Siófok, Akarattya és Fehérvár. Semmi bajom nem volt, csak nem nagyon ment az ülés:). ilyen 70-80-as tempóval. Az átlag inkább olyan 200km, azt még könnyedén meg lehet gurulni.
hát, minden elismerésem :)

Én a nyáron mentem a 80-as dt-vel fehérvárról polgárdiba, (alkatrész kellett, és a srác aszonta, nem adja oda, csak ha ott a motor mert én őtet ne sziggyam ha nem jó) kb 50km oda vissza, de má félúton elegem volt a 60-80-as tempóból, kerülgettek a kocsik stb. szóval én csak itt a városban rohangálok vele de arra istenkirály.
Én előkészület nélkül neki merek vágni nagyobb utaknak. Akár hányszor voltam nagyobb "túrán", sose volt semmi gond a géppel. Mindig falun belül lett baj. Ebben a szezonban csak 1x kellett tolnom dugulás miatt, illetve egyszer szaggattam gázbovdent, de azt helyszínen orvosoltuk.
370 km szimóval na az a nem mindegy!
Haverokkal évek óta járunk simson találkozóra! minden évben lakiteleken tartják, kecskemét mellett!tőlünk 370km! eddíg mindíg gond nélkül lementünk és haza is értünk! de az út rohadt fárasztó!kb. 10óra. óránként 2óránként szünet. 55km/h átlagtempó! persze előtte azért rendesen felszoktuk készíteni a gépeket!:D
szóval 1 80as dt-vel lazán,gondolkodás nélkül nekivágnék!
Nekem már megállt egy párszor.
1. Tartalékra kellet tennem.
2. Eldugult a karbi.
3. Kifogyott a benzin.
4. Eldugult a karbi.
5. Kifogyott a benzin.
Azóta, vettem szűrőt, meg új légszűrő szivacsot. Gond már nincsen.
jaja én is hallottam már ilyen rémtörténeteket , kemény lehetett egy ilyen 4 órás út kismotorral. csak mióta már egy párszor állt meg alattam moci /nem a dt/ néha igen hülye alkalommal /esőbe 6os úton/ azóta a 25-30 km-nél hosszabb utaktól mindíg tartok egy picit. De a dt még sosem csinált semmi rosszat szóval ebben egyenlőre bízom, főleg mivel megvételkor este 10kor hoztam haza martonvásárról.
bárcsak már tavaszodna....
sztem kibírná, nekem a legtöbb 280 volt, a segged tuti stétülnéd rajta:D de egyedül nemvágnék bele, sose tudni.
egy spanom a simsonos korszakában rendszeresen lejárt a szimóval siófok mellé szabadi-sóstóra, és egyszer sem hagyta ott a szimó sehol.