Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

350 csak oda? Hát....azért meggondolnám, de pihenőkkel, meg azért valami szerszámmal neki indulnék!
nem tudom, de kiséret nélkül biztos nem vágnék bele...
hát a köbánya-budafok az nem sok...na most csak azon filózgattam, hogy a spanokkal Tarpára (ukrán határ mellett) megyünk szilveszterezni, ami 350 km...mivel a forgalmivizsgát még megkéne csinálnom így nem jöhet szóba, hogy motorral menjek...de vajon kibírná?
egyszer találkoztam egy léghűtéses 80as tulajjal aki full kuplung nélkül /valami a kiemelőszisztemben eltört neki?/ járkált Egerbe, meg asszem naponta kőbánya-budafok
80lc2 tulajok! akinek esetleg van rá lehetősége, meg tudná nézni ,hogy az teljes gáznál az olajpumpa forgó tárcsáján lévő végállás akasztó és az állórészen lévő kis csap közt mekkora a távolság ,ha egyáltalán van?
előre is köszönöm!
Szerinted/szerintetek mekkora kb a legnagyobb távolság egyszerre, amit belehet vállalni a 80assal?
király, Apám egyik ismerőse is ott lakik:D (az aqapark után földúton jobbra, át az árkon és ott) ez jó mert akkor egyáltalán nem lakunk messze egymástól, 20 perc végre nem egyedül kell majd "túrázgatnom-endúróznom"
Ja, itt a ring körül jókat lehet csapatni...én itt lakok amúgy mellette.
itt már mi is voltunk robogóval:) na jön a tavasz aztán gurulunk egy párat...

energy15: Budapesten az Üllői úton van ez a bolt www.homasita.hu itt mindent megtalálsz.
Pár kép a mai motorozásról a Hungaroring mellett:
Ez nagyon jó volt!
indulni azért nem indul mert letesteled azzal a vezetékkel.
Hol veszed ezeket a ledes cuccokat? Féklámpát pl. (indexet azt gondolom új maga a ház is nem csak izzó) műszerfalvilágítást? első lámpába nem lehet kapni ledeset? csak xenonnal lehet növelni a fény mennyiségét?
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség. Megkaptam végre a CDI-t karácsonyra és ma reggel be is raktam a helyére. Van egy zöld vezeték ami ha jól tudom a powerhez megy. Nekem azzal volt a gondom hogy a power folyamatosan nyitva volt. Ahogy ezt a zöld kábelt a helyére teszem a motor nem indul se rúgásra se tolásra (ez volt a baj a másik CDI-nél is), viszont amint leszedem máris indul. Ez a vezeték el volt olvadva és most lett kicserélve. A szerelő azt mondta a CDI-vel van a gond azért vettem egyet. Csakhogy ez nem jött be neki. Nem akarom még1x elvinni hozzá mert sztem felesleges. Szerintetek mi lehet a baja? Miért nem indul ha összekötöm a vezetéket? Mégis mit tudnék kezdeni vele?

Előre is köszi!
További Kellemes Ünnepeket!
Nah az zsír, akkor majd jövöre el meek azt veszek :D
végtelenül egyszerű! vettem autósboltban "led izzót" kb.300 forint 2 db ami a műszerfalba kell,ez egy led ,de olyan a foglalatba van ágyazva mint ha izzó lenne. megveszed és egyszerűen beleteszed az izzó helyére mivel a foglalat ugyan az.
JAjjjjjj, bocs, ezt nem a Te hozzászólásodhoz akartam írni, hanem Mumi-DT-éhez! SOrry.
Nem rossz! Én is gondolkodom egykis spóroláson, mert a halogén elszívja azért az áramot. Leginkább a müszerfal világításommal van gondolom. Azt szívja el nagyon. Mit tudnék vele csinálni, hogy jobb legyen? Gondolom a ledeket azért bonyolult lenne bekötni nem?
berúgókar tengyely alatt keresd a választ!
még nincs beépítve ,csak a dobozában van. szerintem nem lesz gond, mivel a fényszórón kívöl minden ledes nálam, műszerfal ,hlámpa, helyzetjelző, index miden. ezért az áramfelvétele a dolgoknak rendesen leesett. gyújtáskor olyan 8 ampert vesz fel ,de ez kb 2 mp, és ez olyan 25 sec alatt visszaesik 3-3.5 amperre. /bárki bármit mond kevesebbet eszik mint egy 55W izzó/. ez igaz több mint a gyári 35w-os gyertya, viszont mivel minden ledes és ezzel folyamatos kb 2 Ampert "spóroltam". Ami alkalmantként /fékezés index/ 5 amperes spórolás is lehet.
egy kis összehasonlítás: eddig az eredei index oldalanként . kb 1 ampert azaz 1000mAh-vett fel, a ledes oldalanként 160mAh-vesz fel, a féklámpa kb 2 amperrel terhelte a hálózatzot ,most az kb 50mAh . na zért nem tartok a dologtól
A blokkra van írva általában minden Yamahának. LC, vagy levegős?
Én kulcstartót majd belebrvíroztatom a Yamaha jelet
Sziasztok!
segítségeteket kérném!
Van 1 dt-m 1983mas évjáratu 80as gép most lett ujjítva mennyi olajat öntsek a blokkba? hány decit? vagy ez hogy müködik?
Válaszaitokat elöre is köszönöm
Díszben pompázik a város,minden politikus sáros.Lopott fenyő a bringavázon,csak a kínai égő meg ne rázzon!De ilyen országban mit is várok?Kellemes karácsonyt kívánok!

--------------------Zs.....