Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Azállat! Tekercsről fog menni? Képet rakhatnál
Én megkaptam a CDI-t amit holnap ha úgy hozza a sors bele is rakok a mociba és gurulok vele pár kőrt. Természetesen csakis azért hogy teszteljem, élvezetről szó sincsen
hát egy pár éve nálam is így van, bár 2 hete szülinapra kivételesen nem pénzt kaptam hanem xenon szettet a DT-be! jeee
Hát...én pénzt, mert mondtam, anyuméknak, hogy ne vegyenek semmit, mert nem lesz jó ugysem. Aztán tervezek térdvédőt, gumiharangot, berugokar megcsinálását az ünnepek között!
Kaptatok valami mocis cuccot karácsonyra?
én magamtól 2 napja egy pár kesztyűt meg egy új plexit a sisakra mert okosan lemostam nitrohigítóval...
Boldog karácsonyt mindenkinek! Ha nekem is terepgumim lenne akkor én is vergődnék. Na majd tavasszal...
köszike
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden fórumosnak...
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Amúgy tetszik nagyon ez a szöveg :D
"Karácsony van, jó kajával megtömve a hasam, kimegyek a garázsba megnézem a Vasam! Csorgatom a nyálam, elmennék egy körre, bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre. Kurvára várom már a nyarat, kínomban zabálok még egy kis halat. És ezt így addig-addig csinálom, míg az egészet sugárban kihányom! Azt mondom én neked motoros barátom, motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony!"
rohadt jó ez a kép! háttérgyanús...
kössz a tippet
Lehet, az enyém '92-es.
Gondolom azért ,mert az enyém már öreg (1991) gyárilag 13kw-os. legalább is a forgalmiba ennyi van írva ,de érzésre sem egy lóerőgyár
130-ért vettem! 200-ba akkor lesz, ha kész lesz Az átírás meg 30 rugó biztivel!
Nagyon szép lett a blokk! Viszont az enyémen nem ilyen karbi van.
így ahogy látni lehet (a gépet) faszán nézki és 200-at simán megért úgy hogy rendszámos
és én is inkább olyan motort vennék amit használtak azért vagy használgattak monyuk az az álás az még 1-2max3 év az még szerintem pont belefér de 10meg 15 év az már nagyon sok még autónál is
a kipufogobol meg dobáld kifelé azt a sok kis csövet mert az mind folytás mégpedig azért hogy halkabb legyen szgkknál(személy gépkocsi) is így van megoldva monyuk jobban járnál 1 házi dobbl nekem is olyan van mnyuk nem én csináltam de pateent vagy sportdobal és kkr megmarad a gyári eladásnál
én is szeretnék mindenkinek sikerekben gazdag új évet kívánni és kellemes karácsonyi ünepeket
karácsonyi dagasztás
Na most végeztem a blokk pucolással 4 órámba került ,de megérte.Rá sem ismerek A karbi is tökéletes! Egyébként úgy vettem a motort hogy tudtam hogy 5 évet állt ahogy behozták az országba ,aztán egy mérnök fazon megvette használta 2 évig és én meg megvettem tőle! De nem bántam meg minden csavarja gyári és semmi kókányólás nincs rajta full gyári az egész! A blokkja kicsit csörgött,de még nem kellett volna felújítani,(szeretek tiszta lappal kezdeni ) tökéletesen ment! most ráköltök vagy 70-et a mocira és lesz egy rendszámos faxa gépem! Ahogy előttem is írták : inkább veszek egy több évet állt gépet ,mint egy szépen becsomagolt kutyaszart.Egy párszor megégettem a számat "A szépen kivixolt ,de szarrákókányolt ,szét crossozott gépekkel.)Mire kész lesz 200-ba lesz a moci + átírás. szerintemn anyit megér
Én rajta hagynám,ha rajta marad. Ha le akarja szórni, akkor lemosnám brigivel, aztán mehet rá a spray.
Az álló és a mindennap használt gépet is lehet gyilkolni és lehet rá vigyázni is. Ha pl teli tank benzinnel, lezsírozva, hetente 1x beindítva, letakarva van elrakva, az lehet jó, de a fa tövébe is állhat 15 évet szétrohadva. És ez így van a használatban levőnél is. Azt is lehet hidegen hajtani, meg gumit füstölni. Szóval ez csakis ember és lélek kérdése. Ki mennyire szereti a motorját!
Én inkább vennék 1 olyan motort ami ált 15 évig mint amit 15 évig gyilkoltak
Az új D.I.D. láncom /még dobozban+zacskóban/ be van kenve valamivel. Ez ilyen "konzerv anyag" ,és amikor felrakom ezt törölgessem le és fújjam be láncspray-vel, vagy ezt hagyjam rajta és amikor esedékes lesz csak akkor fújjam be lánc spray-vel?