Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Én is bódog karácsonyt kihányok mindenkinek!
meg sem vennék semmi gépet ami sok évet állt
haver vett egy etz-t ami állt 15 évet, szinte gyári volt pár ezer km volt benne, le volt takargatva mindenféle rongyokkal
rendesen be is indult, ment is aztán pár száz km után minden baja lett
a csapágyak teljesen be voltak rozsdásodva, a főtengelycsapágy meg is forgott a helyén, szóval lett meló vele
2x annyit ráköltött mintha vett volna egy szakadtat......
Ilyenkor gondolkozok el, hogy az a jó hogyha több éve garázsban áll, vagy ha mindennapi használatban van (a megvételre kiszemelt motor).
Kellemes ünnepeket kívánok a fórumozóknak!
A képek lemaradtak
Békés, Boldog Karácsonyt mindenkinek! Én még ünnepek alatt is szerelek . Szétkaptam a karbit is ,a tulaj szerint vagy 5 évet állt a vas . Szerintem nem sokat tévedett
Gondolom a könyöktől! De azért többen is segíthetnének. Én csak az itt korábban elhangzottakat idéztem neked egyébként.
Helósztok!
Mindenkinek Boldog karácsonyt kívánok!
martin
Srácok! Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánunk!
Én és a kiccsaládom
most nincs annyira látványos haladás, benn van a blokk meg kábelek ilyenek. várom a kormányt hogy visszajöjjön a fényezőtől majd azt megmutizom:)
addig is:
Mumi-DT! Várjuk a felújítás képeit!
köszi!
ja az tényleg komoly, éppen már én is meg akartam kérdezni
Inkább szedd le innen. Mindketten jobban járunk.
Sziasztok!
Valaki tudna nekem küldeni szerelési útmutatót? YAMAHA DT 80 LC2-es hez?
Aki tud az kérem küldjön erre az e-mail címre: dances.0908@freemail.hu
Köszönöm!
Fasza a döglött patkány a földön.
Ez a gumi sajnos 0%-os.
Fú kenyér ez nem sámli!Ez még egy egérnek is durva.Hát ha azokat kiszeded, biztos megérzed a teljesitménygörbe alakulását
És a könyöktől melegitsük vagy ahova a dob csatlakozik?
Hali!

Nekem gyári dobom van(szerintem)és abba nem sok gyapot van,mert nem visszaverődéses alapon működik,hanem inkább ilyen labirintusok vannak benne.Szóval szétszedni nem érdemes(én már megtettem sajnos)mert kibaszott nehéz jól öszzerakni.
Rakok képet is és lehet lesz is látni hogy hova kellene nekem az idom mert van ott egy ideiglenes amit apám csinált de már jó lenne egy másik ami rá való felrakom hogy milyen gumim van és azokat cserélem arra az idomra és egy hátsó sárvédőrészre!
hali! most néztem csak hogy kaptam választ. valószínűleg dt 80ashoz is jó a féktárcsavédő, ahogy a képek alapján láttam
Hiába mondod nekik,már az is nagy szó, hogy a köbcentit oda írja. Én szivesen segítek, de az ilyenekre már nem reagálok.
50ccm-esdt-böl van vvay 6 fajta azért könyitsél már magadon hogy nyomsz képet(csak tipp)