Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az úszó mozgatja az úszóházban. Ez zárja el a benzin útját. Ha szerencséd van, akkor csak valami piszok került alá, ha kopott, akkor sajnos csere.
Leszeded a karbiról az úszóházat és benne lesz!
hol találom ezt a tűszelepet? mi lehet az oka hogy nem zár?köszönöm
igen, amúgy nem szokott csöpögni...de az hozzátartozik, hogy a csöpögés előtt nem sokkal borultam egyet a hóban, de a motoron egy karc sem lett, mert végülis csak eldőltem vele egy kanyarban.
Nem zár a tűszelep.
a benzincsapod jól zár?
Köszönöm, lehet hogy amiatt magas hogy a karbin a csavart beljebb tekertem?
Karbiba magas a benzinszint és a túlfolyón kimegy. Vagy éppen annyi, hogy ha picit megdöntöd akkor kicsöppen. Vagy vhol nincs megfelelő tömítés.
Hali

Mi lehet az oka annak h a motor alatt van egy pár benzin folt a földön? az a karbiból csöpögött ki gondolom...Jelenthet ez valamilyen hibát?

Előre is köszi a segítséget!
nagyon faja
Pár kép és 1 videó a tegnapi szánkózásról!

http://www.4shared.com/file/17...
mi is tavaj trabant etővel csúszkáltunk de amúgy mindegy csak valami közel egyenes és a széle fel legyen göböjítve vagy kerekítva szal az öszes autó gépházteteje jó kivéve aminek hátul van a motorja pls kispolszki de amúgy téleg nagyon csúszik a festék meg a lakk miat
nekem ot minden tök sima de nem parázom mivel csak 80-as és nem 25-ös azé annál már szerintem észre lehet venni hogy picit nagyobb
ma unalmamban nekiláttam szerelni kicsit, leszedtem a dobot a gépröl és ujra lesz gyapotozva, kiváncsi vagyok milyen hangja lesz, ha kész csinálok felvételt és felteszem megmutatni :)

ja és nem motor de marha jo, szoval leirom, 3 orán keresztül szánkoztunk ma kocsikázva :D egy fiat unora kötöttük a dolgokat és kurva jo volt, igaz nagyon vigyázni kell föleg a soförnek, nehogy elvigyen valaki egy táblát vagy oszlopot, nem is történt semmi baj szerencsére, csak egy srác vitte ki az árokban a bejáro beton részét, de nem lett baja :) szoval ha tehetitek valami elhagyatottabb helyeken esetleg földuton probáljátok ki, a legjobb a trabant tetö azon 3an el lehet férni és iszonyat jol csuszik mindenhol :D szoval hajrá és vigyázzzatok magatokra
ja ,nem az én művem, Apám alkotta
a 7 eddig is hiányzott ,pillanatragacs összekeverve köszörülésből maradt fémporral, ez felragasztva egy pötty és ebből fogászmaróval kimarva
na látom sikerült beszerezned az áhított dt-z grat hozzá...ülésmagasságot nem lehet állítani.
drótból hajlítottad? az a baj h én is megszeretném már csinálni, csak nem értek hozzá annyira, hogy kiszedjem a blokkot
héló ilyet nekem is! ezt hogy csináltad?
hát tuti hogy nem gyári! vagy kiemelő van benne vagy hosszabb teló. így hirtelen ennyit tudok megállapítani róla. remélem segítettem.
Szevasztok!
Nem mérné meg nekem valaki egy gyári központi telű hosszát?
és valahogyan nem lehet állítani az ülés magaságott?
és szerintetek ebbe a dt gyári a központi teló?
mostantól 50-es dt-m van
köszi, ez nekem erős
Most vettem a Husky-mra 2 szinte új Metzeler-t 8 ért, akor majd ott próbálkozom ezzel is.
aj de mentem volna ma én is, am jó képek.
Az új cross bukósisakom Max Racing