Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bezony ,lett bele esztergálva egy ilyen "kalapos persely" /mivel valaki aki még a homo-habilis szintjén van leköszörült a köztes fogaskerék vastagságából a tengelynél ,de minek?!/ aminek hézagoló és támasztó szerepe is lett így, nagyon tutinak néz ki. + a kuplungkosarat is ki kellett rendesen hézagolni és így már szépen összeakaszkodnak a fogaskerekek. és még a köztes fogaskereket rögzítő zégergyűtű beszúrása is ki lett mélyítve egy cseppet.
így már nem csak Én hanem a Dt-m is be tud rúgódni
Valószínű elkopott a fékbetét, ha meg már pár napja nem mentél vele akkor csak annyi hogy egy kicsit vasald meg a féket és jó lesz!
Kimentem ma uton küdni egyet, és a fékemet egy kicsit lenyomom és hirtelen satuzik! Azzal nem is lenne baj, hogy sokat kéne lenyomnom, de igy nem tudom szabályozni. Ha lazítanék rajta, akor többet tudnám? Mert igyis elkezdem lassan lenyomni, befeékez egy picit és utánna meg satu! Mi lehet a gond?
Nah..látom alakul a gépezeted. Berugoba esztergáltattál perselyt?
köszi, mentem egy 2003assal nemrég és nagyon tetszett, plusz még vannak durvább verzioi is, SC, SXC stb, szoval ilyet szeretnék ha lehet, köszi az infokat
A havernak is megszorúlt az alsó tűgörgő ,mert a szervízbe pasztát használtak ,nem pedig papírtömítést és ,az olajszivattyú bedarálta a gumiscuccot Azolajnyomás megszünt , a hajtókar meg megsűlt A DT-nél nincs ilyen gond
Én is erre gondoltam csak vajon hol ?
Havernak is ugyanilyen KTM-je volt neki kikönyökölt a hajtókar pár 1000km után vagy 2-3 éve azóta is ott áll a motor.
Ha jól tudom, a 125ccm-nek az alapmérete 56-os és 58-ig lehet fúrni. Max tudsz bele csináltatni dugót, sztem ennyi.
Illen az enyém is! :)
azaqrva...ez olyan 80 körüli...Jól tartja magát?
Az MSN-em a héten bexart! Az LC4-ről annyit hogy 1200km-el vettem Zsemberinél!(2002 nyara) Maga a motor Brutális ,nagyon nyers annyira habogot alapjáraton volt hogy le is ált! Sajnos ebben is vannak üzemórás alkatrészek ,még ha tagadják is, főleg a csapágyak! 3. gázra kerék de én még 5. ig is felraktam keréken ,de ez mellékes
A láncot ,a gumit a fékbetéteket brutálisan eszi nekem 2 láncszett ment el 2 év alatt! Szervíz : Alkatrélszárak A kopók nem annyira húzós de a speckó cuccok ,idomok ,blokk alkatrészek azok aranyáron vannak . Nekem összesen egy kuplungcsapágyat cseréltek gariba meg egy foncsolot(tipushiba) 2004-ben eladtam havernak és egy év alatt minden bexart rajta blokk megragadt bár nem az ő hibájából elktronika mehanikus dolgok stb...500.000huf-ot bukott rajta+szervíz De az élmény kárpótólt mindent Stopi egy újjal. egykerék gázra. Ha használtra pályázól ,legyen még mellette némi kp,mert sajna szükséged lesz rá
Itt akadtam meg két dolog miatt.
1.: Leesett a hó, hideg van, nincs fűtött garázs.
2.: Sikerült a kocsit is összetörni úgyhogy most azt újíttatom.

De tavaszra kész kell legyen az 50R.
Sziasztok! Kéne egy kis segítség Dt/80/lc2 egy 115 ccm-es hengerem, és jelenlegi furata 58mm de furatni kel 58.5mm-re és nem találok sehol se bele dugattyút tud valaki esetleg ?
pl az alvázszám, na az nem fog stimmelni ;)
kérdésem lenne hozzátok,
miben különbözöik a dt lcII 80-as és a 125-ös váz?
vagy ugyan az a kettö?
mert lenne egy 80-as 6000-ér, állítolag sérülés mentes, és azt gondoltam, ha ez jo lenne, akkor megvenném, lefestetném, és ha majd minden készen lesz, akkor az uj vázra pakolnám átt a dolgokat.
Még nem csináltam ilyet és a service manual-ból nem tudtam kibogozni: hogyan kell kiszedni a hátsó fékbetéteket? Tárcsafékről van szó
hmm. csak úgy! Az én DT-m!:)
szép lett, bár én már nem foglalkozom vele, meg ugyis kopni fog sajna tudom :S idomokra meg csak a matrica megy nálam (mondjuk elvileg az enyémnek még azért illene szépnek lennie, elvégre 2003as)
:)

amugy offolok egy kicsit ha nem gáz, de néztem a képeid és ha jol láttam volt LC4esed, mik vele a tapasztalataid? ha esetleg gondolod és nem szivesen irsz rola ide (merthogy nem az a téma) akkor ha adsz egy MSN cimet kicsit faggatnálak rola amikor ráérsz!
na majd a DT találkozón a szépségversenyen lehet versengeni a 2.-3. helyért /enyém az 1./

na jó csak vicceltem, tetszik ez a fehér váz, szerintem jól néz ki.
már működik a berúgóm, meg van csinalva 50esre, minden le van fényezve, egy két-kisebb dolgon kívül minden megvan és már félig összeraktam, szóval szerintem januárban készen lessz a gépezetem
Én is a barátomnál festem a vasat ,mert Ő már berendezkedett a festéshez.Így könnyebb nekem is
"Kis gyakorlás és bárki megcsinálja"
2-3percre gondoltál? . Én csak feketére festeném, de ahhoz sem tudok hozzáfogni, míg ki nem tavaszodik, mert a garázst nem tudom fűteni( vagy inkább nem akarom, mert kémény nincs, a villany meg drága).
Kis gyakorlás és bárki megcsinálja Viccet félretéve nagy nagy cucc csak időigényes. Nekem meg abból elég kevés van
Húvazze, az gyönyörű! Te csalsz, te profi vagy.