Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A festék pontos nevét nemtom mert mindig kikavartatom! A lényeg hogy 2 komponensű legyen mert rohadt gyorsan szárad! A műanyagokat először 3M-es dőrzsivel felhúzom ,aztán műanyag alapozó és 2komponensű töltőalapozóval lefújtam (ami a képen is van ) Jelenleg ennyire jutottam. Holnap becsiszolom és lefújom 2K alapozó fehérrel és utána megy a szín rá majd maszkolás mert matricát nem szeretem belefújom a mintákat is meg a szöveget .A végén meg lenyomom lakkal Egyébként Subaru kék lesz Ha kész majd rakok képeket! A videóimnál van egy Simson amit fújtam
Nekem is lassan alakul a dolog ,mert még holnap is dolgoznom kell De Karácsony után 120%-ra kapcsolok ÉN a vázat fehérre fújtam.
Milyen festéket használsz hozzá?
én is festés elött állok, de sajna nem könnyü egy elsö és hátso sárvédöt beszereznem. elöbb az elemeket szeretném, és majd valamikor a vázat, de nem tudom hogy milyen szinü legyen. királykék vagy fehér, a váz meg a kormány szürke.
Én ma szedtem szét és most jön ez amin te már túl vagy! Kicsit irígy vagyok
Végre eljutottam oda hogy lealapoztam az idomokat
Kérdés : az a gyanúm hogy a power elektronikám bexart! Mi van akkor? Ha a powert úgy állítom be hogy teljesen nyisson? Nagyon puding lesz alsó tartományban? Padlón viszont jól megy nem?
A g-s astránkba van 2 pólusú, szerintem a dt tekercse nem vinné el a kettest se! Bár én úgy gondolom hogy a 20 éves gyertya is ha ad szikrát akkor ugyanúgy berobbantja a cuccot mint a vadonatúj, jobban nem fog menni!
sziasztok nincs valakinek egy ballos idomja yamaha dt 125 r hez fekete meg kérdezném töletek
van egy 3 polusú gyertyám Denzo K20 pbr -s10 szeintetek jóü lenne a dt be vagy mit gondoltok
ránézésre kb. egy 10cm-vel lenne alacsonyabb az ülés magassága.
Sziasztok!
Lenne pár lérdésem(full kezdő vagyok a Dt-ék terén ezért is kérdeznék pár dolgot).
Most egy aprilia sr-em van ami már 4 hónapja szerelőnél van és megszertnék válni tőle és egy 80-as Dt szeretnék venni helyette!
A kérdéseim pedig azok lennének hogy:
Megbízhatoak a dt? Mi a külömbésg az lc és az lc2 között? Melyik évjáratut érdemesebb megvenni? És mibe jók és miben hátrányosak?
Válaszokat előre is kösöznöm!
Ha már ennyi hülyeséget összehordtam akkor itt van néhány cím ahol találsz alkatrészt:
http://www.biker-world.hu/
http://www.nag
yvas.hu/motorosb...

http://www.pinkmotors.hu/
tuti!
De visszatérve remélem valaki tud válaszokat adni a kérdéseimre
Semmi gond! Hogy őszinte legyek egy kicsit elbizonytalanítottál!
Elnézést kérek! Igazad volt
Összekevertem..
Szerintem ez egy szép LC! De részemről lezárva, majd olilaci megmondja, ő vágja a típusokat
Márpedig a motorm R-es ha piros a váza ha nem! Nem tudom hogy valóban igazad van-e, én láttam gyári fotón piros R-es DT-t be is rakom a képet! De azért örülnék ha valaki a kérdéseimre is választ adna
Senki nem kérdezte az igaz, csak az adatlapodon R van megadva és bántotta a szemem
Ez nem volt kérdés egyébként de ez nem lc..
Tudtommal piros vázzal csak az LC2 rendelkezett az is csak '89-ig!
Helló!

Nem tudtok véletlen 125-ös 4dl-es blokkhoz eladó önindítót?
Na szétkaptam a gépet! Most hogy így hozzáférek szinte mindenhez mit érdemes megnéznem ellenőriznem ilyesmi? A különolajzásnál kicsit csöpögteti az olajat ezt hogyan tudom orovosolni? Benzincsapom is csöpög kicsit azt is meg kéne csinálnom de ott gondolom tömítés lesz a baj!? Poweren hogyan lehet állítani? Első lánckereket hátsó fékbetétet honnén tudnék rendelni interneten?
segítségeteket előre is köszönöm
Domi
jah ész köszi az infot
helló
Akkor szerinted nem gyári ez a központi teló
Akkor ha rendes dt telót raknák bele szerinted alacsonyabb lenne valamivel?