Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Ma kiruccantam egyet motorozni de utána raktam is vissza a fűtött műhelybe szegénykét!:D Amúgy nemsokára szét fogom szedni egy kicsit! Első lánckerék, hátsó fékbetét csere, idomokat lefestem meg a kipufogót is! Poweren akarok egy picit majd állítani hogy vadulósabb legyen + olajcserét is tervezek! Meg egyéb takarítás pucolgatás zsírozás olajzás:D
(lengővillán látszik hogy nem volt valami meleg)
jóóóó azzz!
Cső!

told át a motort valami melegebb helyre, ne a hidegben álljon, és akkor elvileg indulni fog az!

ja és itt egy kép a mai motorozásról
Hát figyelj én ezt neked egy 10000ft utána néztem a neten is
oks, elfogadhatónak néznek ki, akkor most az anyagiak ;)

mi pénzt szeretnél érte?
Hello vzoli343 itt vannak a képek róla
rosszul írtam50ccm és ehez kellene nekem idom ami a fényképen láttok azt apám csinálta idéglenesen csak már jó lenne a gyári idom rá
Valaki tudna nekem mutatni egy olyan oldalt ahol 1986 yamaha dt 5ccm idomok vannak mert nekem egy idom kellene hátsó bal oldali kipufogóhoz idom mert nekem hiányzik itt a kép hogy mégis miről beszélek akit érdekel csere van dt alkatrészeim gumi fogaskerék első hátsó és nagyon sok minden érdeklődj és megyeggyezünk
Hát a képre rá lehet közelíteni mert nagyméretű a kép de majd csinálok és teszek fel neked
Jó, de még ugye azt nem mondtad, hogy mennyiért is adnád oda.
Egyébként én tut nem megyek el odáig, de ha megoldható hogy amikor esetleg miskolcon jársz, összefuss egy haverommal, akkor nyélbeüthetjük :)
Esetleg a gumikról tudsz valami közelebbi fényképet betenni?
http://index.hu/hires/default/...

itt kikalkulálhatod a méretet, de nem tévedsz nagyot, ha ugyanazt a méretet veszed mint a nyári.
nem fázik meg szegény odakinn? én most pihentetem benn a garázsban, elég mélyen alszik, észre se vette hogy leszedtem a kipufogodobot hogy hétfön ujragyapotozhassák :D
hella
Jó képek, én is az előbb akartam kimenni az utca végére a mezőre, hogy csináljak pár képet a hóban, de basszus úgy fúj a szél, hogy beállna a fagyhalál míg elérek a mezőig :S
Nekem ha hidegben nehezebben indul akkor kicsit betekerem a karbin a csavart és szivató, de csak addig még épp hogy langyos lesz a motor, azt gyújtás levesz, szívató visszatol, és gyújtás rá, és indul első rúgásra. Még egy módszer ha nem menne: gyújtás és szívató nélkül húzz nyélgázt és mellette 3-4x rúgj rá, add rá gyújtást meg a szivatót és indulni fog!
Figyelj az enyém is nehezen indul de van hőfúvó és azzal egy kicsit megmelegítem az olajat és kész útána indul mert besürűsödik az olaj azért nekem utána a 2-ik rugásra indul vegyél bele olyan olajat télre ami nem sűrűsödik be! Ennyit tudok ajánalani én is vettem egy Castrol-t és jó
Csáó!
Ma megpróbáltam beindítani a motort de ebben a hidegben 30 rúgás sem volt elég. Meguntam aztán megpróbáltam betolni amiből az lett hogy a hátsókerék csak csúszott a hóban . Ebben a rohadt hidegben nektek is nehezen indul a motor vagy csak az enyém?
Ja és szerintetek a hidegindítót lehet használni motoroknál? Ha lehet akkor hol?
Amúgy lehet jobb is hogy nem indult be mert amilyen hülye vagyok kimentem volna motorozni amikor szerintem az utca aljáig nem jutottam volna el 5 esés nélkül annyira csúszik
Szép motor! "50R"
5 perce csináltam képeket akit érdekel nézze meg van vagy 20cm hó és az nem kifejezés hogy szakad.Az első képen jól látszik hogy mennyire
Hello márton akkor kell a központi telo?
HY
De rég jártam erre felé!
Helló
nem tudtod yamaha dt 80 lc2(lila) nem szakadt üléshuzatot
előre is köszi
martin
.....ha ti ilyenkor kiveszitek a dt-t(80), a garácsból: pl 20 fok. Beindul 1-2-3 rugásra. Mész vele, egy pár km-et, megálsz valahol a minuszokba. Ott hagyod a motort egy fél órára. Fullon lehül. Utánna nektek hogyan indul be?
Hát azt pont nem.
nem tudsz központi telót eladót?