Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép innen nézve
Helló
Csak azért mert most vettem a motort és ktm teló van benne és nekem magas és ezért akarok egyet venni.
Hát....de az. De ezek a számok pontosan mit jelentenek?
nekem hátul 4.10 van, nem túl keskeny a 3.50?
Nah felraktam rá a gumit hátra. 3.50-es vagy mi. Nektek mien van?
miért kell másik? mi történt vele?
Helló!
Nekem tán van egy, ha még nem adtam el, LC2-es az biztos, tehát nem LC1-es, mert nem ugyanaz a kettő. Miskolcon van, és mondjuk 4000 az ára.
Hát igen téli motorozásra ez jó lenne
Találtam 2 jó képet gondoltam megosztom veletek
Hát egy kicsit elírtamXDXD de nem baj a lényeg ott van a képen:)
hmm... valahogyan a mondatod első fele nem jutott el a kis tudatomig
Azt ne nézd mert holnap tudok neked róla csinálni jobb képet most koszos d holnap tisztán csinálok egy képet:)
Persze csak most egyet tudok és nem teljesen a teloról mert már este van de majd holnap csak azt fotozom le borsod megyében miskolctol 25km-re Varbón
helló
tudnál képet feltenni?
és hol lax?
Hát figyelj én szét néztem a neten én láttam 30000ft de én oda adom neked 10000ft-ért mert sürgős lenne majd csinálok egy képet is róla hogy ne azt hidd hogy átverlek meg ha közel laksz inkább jobb lenne az hogy lejönnél érte mert az a biztos meg ha kell más alkatrész is mert van egy komplet motorom csak blokk nincs benne:)
Hello martin hát mennyit gondoltál érte?
szia
kb mennyi az ára?
előre is köszi
martin
Hello schonher én tudok nekem van is egy gyári hibátlan hátsó központi teleszkóp még a gyári matrica is rajta van:)
kösz
kérdezz rá: motorkovacs@gmail.com
van egy csomó dt cucca
Nem tud valaki yamaha dt 80 lc2-es központi telót
ha igen írjatok
előre is köszi
Pont ezt irtam le
az nem biztos, hogy jó ha "jó széles és nem süpped be a hóba" ,nem attól van jó tapadás, hogy széles a gumi. pl az igazi terepgumi/kocsira/ keskeny, mivel az vág bele rendesen a sárba, és nem csak csúszkál rajta. meg ha túl "pereset" veszl akkor az első padkázás kivégzi a felnit. de elmész a gumishoz, megmondja milyen kell rá. használtba darabja 2-3000 ft
Figyi már kocsira szeretnék téli gumit venni.A felniméret 4X100X56.5-ös a gyári gumi méret 195/55 R15.Erre milyen téli gumi kell?Mert minnél vékonyabb a téligumi annál jobb mivel a széles nem süpped bele a hóba.Nagyon köszi