Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

nincs esetleg valakinek egy működőképes Dt első féknyerge?

Köszi
vaterán és teszveszen nézted már? esetleg aki írja hogy minden van annak írni 1 üzit mást én se tudok
köszi szépen !
ez talán segít:
Valaki megtudná mondani a 80 lc2-es dt nek menyi a lökethossza ?
Hát attol függ hogy még mi kellene neked mert van még hátra 90% 18-colos pályagumim is bridgestone meg a másik az nemtudom milyen de szerintem az is ilyen meg van még sok más alkatrész
ajjajj, én fejér megyében, azért az messze van két gumiér :)
sajnos nem 2-3 hetenként kell érdeklődni de csak jobbos volt nekik vagy meghegesztettem vagy eredeti 16 ezerért vagy még a 200 as dt jé jó lesz hozzá vagy valmit keresek
Régebben is kerested és adtunk yamaha bontóhoz telefonszámot, ott sem volt?
sziasztok valakinek nincsen felesleges baloldali hütötakaró idomja fekete DT 125 R hez
Hello vzoli343 hát én borsod megyében lakok Varbón hát az lenne a jó ha eljönnél és megbeszélnénk mert úgy a jó ha te is látod hogy mit veszel meg és majd megbeszéljük hogy mennyit adnál érte
az első hátsó gumikért+hátsó belsőért mennyit szeretnél kapni?
Jah jó lenne. Meg eljösz majd velencei tóra a DT Találkozóra? :D
veszprémfajsz. vp- mellett 10km, nem messze tőled. majd vmikor gurulhatnánk:)
Várpalota Te?
Veszprém megyén belül hol laksz?csakmert énis VP. megyei vagyok.
Hello engem cross gumik érdekelnének a hátsó 18 colos az első pedig meg 19 yamaha dt 50ccm-re kellene nekem az évjárata 1986-os csere is érdekelne mert nekem van első és hátsó cross gumim csak az lc1-2-re lenne csak jó az első full cross baumit a hátsó az pedig michlen az első olyan 90%-os a hátsó pedig 80% vagy valamilyen alkatrészt adok mert van egy lc1-em komplett motor idomhiányos és blokk nincs benne de elektronika gumi felni telók ülés tank stb
óó alkudj magyarok vagyunk vagy mi:D az aranyár:D
Jah akörül mondták de sztm 1500 be elhozom :D
hát függ márkától, én 18-as hátsó kendát vettem 1000ér, azis kb 80%-os volt. De az új közép kategóriások mennek a boltba ahova járok 5-6000Ft körül. Sztem 2500-ért vehető.
Hát nekem 80-ra menne. Mert most eléggé vastafóg van rajta, azt az lefogja egy pöpppet. Kb 80%-os mennyit érnek?
3.50-es ha jól emlékszem ~12cm széles gumi nem a legvastagabb 50-es endurókra jó.25-ön sztem bután nézne ki.
Üdv!
Van egy eladó 18-as gumma. Ilyen V-mintázatú, de nagyon vékony. (Szeirntem) Hogyan tudnám megnézni hogy jó lenne e rá és nem lenne-e vékony? Assze 3.50-18 van ráirv, vagy vmi ilyesmi. Mik ezek az értékek amiik még jók?
nincsmit járj sikerrel.