Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán majd rendezünk egy DT szépségversenyt!
De nem ám az internetről töltögetjük le a képeket
sziasztok rakom össze a mocimat DT125 r 1992 es majd ha kész csatolok egykét képet egyedi matricázás vadi zsir festés mge eg ykét dizájn ha kész lesz felrakom nagyon durva lessz
Hát ez az!
Ezért voltam kíváncsi Muminak a megoldására.
*festék
Műanyag idomoknál a festéstől ne várj sokat főleg ha terepen használod, 1 hét alatt lereped. Nem hiába anyagában színezettek ezek Bár vannak kifejezetten műanyagra való alapozók a fényezés előtt meg kimondott műanyag festés amit rá kell égetni, de azt nem csinálnak mindenhol.
És hogy fested le? Vagy festetővel?
Oks, de ma eltünt msn ről a srác, ugyhogy szerintem csak hétfőn tudja majd feladni De mindegy
fényképezd majd le had lessem meg hogy néz ki
kössz:), le lesznek fényezve metál-feketére. A tank matricát meg holnap intézem.
Jóóóóóó lesz a géped! :D Majd egyszer én is tervezem!
Műanyagokkal mit kezdesz?
Azám! Azt veszem meg :D
baromi jó a kipu! gratula, tetszenek ezek az igényesen megcsinált home-made tuningok! teljesítménye változott valamerre? hangja?
Sziasztok!
Jó látni ,hogy Ti is haladtok a gépekkel:) , majd a DT találkozón nézegethetjuk h, kié a szebb .
1.Tank megkopasztva
2.metálra fényezett lengővillám(ma jött meg)
3.fényezésre kész!
4.alapozás
énis akartam venni, csak nekem az egyik indexen a csavar helyett valami patent fogja, igy nemvettem pedig neten láttam 500 ft-ért:)
Mi a véleménynetek DT-n az indexrácsról? Ugyanis most veszek :D
Magam. Az előző vasamat is magam fabrikáltam.
90/90-18
és a festést magad csinálod, vagy elviszed valakihez? Most ezen gondolkodom én is.
Sziasztok segitség kellene! Yamaha dt 50 r 1993-as gépem van. Mekkora az a 18 -as gumiméret szélességre hátul ami elfér?
a cikkszámból.
Hát az tényleg olcsóbb sokkal, még a fele sincs. Amúgy nekem nem jelenik meg kép. A cikkszámból tudod, van honnan, hogy ez kell neked?
hello! a vízhőfokjelzőt hová kell kötni? vagyis azt a gombát vagy mit ami a hengeren van!? nekem a gombából lóg a vezeték, fogalmam sincs hová kell
szaboadam125@citromail.hu
írj rám azt megdumázzuk
dede. olyat. Köszke, de találtam olcsóbban 13euroért.
itt:
http://www.cmsnl.com/products/...
pizzu! nem ilyet keresel? link
Regizve vagyok, szóval tudok segíteni, ha gondolod.