Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na komám! Ezt a szettet tudod postázni? vagy hogy megoldható a szállítás?
A blokk hál istennek tökéletes. Az rendben volt tartva, de külsőre...
Ecsettel lett lekenve feketére úgy, hogy a gyári matricákat le se szedte a delikvens. Még a tankot kell fényezni, az oldalpaneleket, a balos hűtőidomot, kell szerezzek egy jobbos hűtőidomot és azt is fényezni, meg egy jó dobot, az ülésre valami értelmes huzatot, mert ez a tiritarka pocsék, meg felmatricázni.

az 1.kép:ilyen volt.
2.kép:ilyen kiput gondoltam rá

3.kép: Eredetiről scannelt DT matrica pár, méretre megegyezikaz eredetivel. Eladó. Ha valakit érdekel jelezze.
Zsír lesz. Blokja amugy jó? Pöci röfi? :D Mert akkor már nincsen olyan túl sok dolgod :D
Ma megint haladtam egy csöppet. Ha ilyen jó idő lesz továbbra is, karácsonyra kész lesz.
én egyik haveral hozatam iris láncot o gyürüs aranyszinüt 16000 ért szerintem elég jó majd meg nézem mia tipusa azt elküldöm azt keres rá vagy google iris 428 o ring azt nézd meg
Nem semmi képek. Na ezért kell rendszám, meg műszaki minden motorra.
Pár nyalánkság a gondos gazdik motorjairól
1. kép A mosolygós "fékpofa" a smilley-t a fékdugattyú alakította ki.
2. kép Féktárcsa(futár motor) szóval senki ne aggódjon hogy túl vékony a féktárcsája
3. kép Főszereplő Facsavar és a fékkar öntvény csonkja
Remélem itt gondosabb gazdák vannak
Nincs igazad ő egybe kereste a kettőt
*kérdezd
ehhez nem ragad a cin. valakinek biztos van a közelben egy trafó. Kérdezz körbe a szomszédokat.
Ez egy jó ötlet. Én a Zastaváét nézegettem, mert az is 3-as és hosszabb is, de nem tudtam kitalálni, hogy a négyszöget hogy nyomjam rá.
Háháhá nincsen hegesztőm :D Valahogy máshogy nem lehet megoldani? Cin?
én csináltam már mindenféle gépre
km és ford meghajtásra
kiméred a hosszát és elvágod egy hegesztővel (testet a leeső részre tedd)
így összeolvad és nem bomlik szét
majd NAGYON ÓVATOSAN beleköszörülöd a kockát
de finoman épp hogy megköszörülni, nem kell pont négyzet metszetre
én a bontóban szereztem wartburg spirált abból csináltam de az opelnak is az a mérete
meg szerintem kb mindnek.....
Vágni bele belső részt? Hát és hogyan csinálod meg a kis kockát?
meglátni melyik az mert az átmenős, ami a dekniket fogja össze az meg nem
egy csavarra emlékszem, ami a spirálra merőlegesen van becsavarva
kis kerek kupakot leveszed és lesz egy csavar ami fogja
nem a szélső hanem kicsit beljebb
ha külső rész ép akkor vágni kell bele egy másik belső részt
nem, csak az olajpumpa fedele alatt
A dekni alatt?
Ohhhh...de nem lesz jó. mert azok a kis rátekerők 100%, hogy nem fognak illeszkedni.
Nézd már meg a fedél alatt, nem-e ott van egy stift. Úgy rémlik, hogy azt kell kivenni és akkor kihúzható a spirál a dekniből.
Igen, jó az egész. Csak már nemtudtam összehasonlítani, hogy a kocka mérete egyezik-e, és a hossza mennyire elenne vészes.
ja
Mármint meik? A spirál külső?
külső fele ép?