Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnapra megnézem hogy van nekem rögzítve de szerintem lehet. ha szerzel olyan deknit meg mindent. Bár én szerintem elfogom adni. Csak cserébe egy nem öninditós deknit kérek :)
Nézegettem képeket, de nem tudtam észrevenni különbséget
azért is érdekelne, hogy utólag lehet-e rakni rá?
nem hanme a dugónál nem az eredeti kis pöcök volt ott hanme egy esztergálás maradváyn és elfordult a gyürü csak enyni volt agond szoval a dugon legyne meg a két kis pöcök
1 bovden megy bele de tudod van az elosztó fedél ami ben össze van kötve az olajpumpával 3500 forintot kérek annyiért vettem én is és csk itt ála dobozban me még darbokban a moci csak amikor rendeltem nem néztem meg alposan a képet
biza ez egy Dt50R. A nyavaja állna bele, mert nincs itthon jobb tankidom hozzá, a 125-é meg nem jó rá. Ezért kapta meg 450wrf.

A második képen egy "összeállított példány. A legszembetűnőbb különbség a 125R és e közt, hogy a tankidomon itt két "bevágás" van, míg a 25R-nek csak egy.
Amugy a piros eladó, vaterán fenn van és csak 75ropi, ami jó ár.
én azt ajánlom hogy egy ilyen telpeontartó vagy kúlcstartot használj azt a nyakba akasztósat ráhurkolod a gázbóvdenre és késsz
no akkor mégegyszer mi is volt a hengerrel? az a kis baszás kinyomta a gyűrüt vagy az valami pöcök hogy a gyűrü ne tudjon mozogni bocs ha hülyeséget írok de még 1 hengert/hengerfelyet nem szedtem le:)
adok érte 200 at sm szettel..
Nem adom el.
200 ?
Mármint ami ilyen állapotban van.
tetudod...
megfizetném egybe a cuccot...
Azt neeeeeem
Még egy darabig nem áll szándékomban.
Ilyet úgyse találok még egyszer.
mennyit kérnél ezért a gázkarért?
1 bowdenes?
A dt-t nem akarod eladni ?
Ennél sajna nem tudom olcsóbban adni.
Így is már levittem nagyon.
Remélem nem veszi meg senki rajtam kívül :D engedsz az árból egy, minimálisat?
Az jó!
Írj nyugodtan majd, ha esedékes lesz.
Blokk alján keress egy Hell-es flakon méretü valamit :)
Sziasztok
Kívülről hogyan lehet felismerni hogy önindítós-e egy 125R blokk?
Most is madzaggal csinálom, de nem a legjobb verzió :D