Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És hol van hozzá az elfogadott kormány rendelet? :)
Tegnap beszéltem egy ismerős rendőr sráccal, aki mondta, hogy jan.1-től rendszámozzák a segédmotorokat+eredetvizsgára is kell majd vinni. Azt mondta kiadták a rendeletet róla. Nem tudto valamit, tényleg így lesz?
Még most olvastam UGREE! Ha jobb lett a vas kérlek írj beszámolót
az alján van egy csavar ami asszem imbuszos ha jol emlékszem azt kell kitekerni és akkor szét lehet huzni, na meg van olajleeresztö csavar alul
nekem már az idö belegyogyitotta és nem lehetett szétszedni, nem akartuk beletörni ugyhogy olajleeresztön kiengedtük a régi olajat és fecskendövel benyomtuk az ujat, ha esetleg valaki hasonloan járna ez tökéletes megoldás
elvileg az aljánál an 1 csavar vagy mi:)
http://biker-world.hu/egyterme...
50 ezer egy motoros bontóval jobban jársz!
Ha már itt járunk akko 80-asnál hogy tom leengedni az oil-t, ill. szétszedni?

Vettem AGIP olajat és teljesen jó!
És mennyibe kerülne egy ilyen becsúszószár?Szimmeringeket nehéz kicserélni?Mennyibe kerülnek a szimmeringek?
Hello!
Nyáron motort szeretnék venni ,de nem tudom miet.
Gondoltam yamaha dt-is (125) olyan 250.000ft-ig.
A Dt-k milyenek álltalában ,mire kell figyelni, mit kell idő közönként cserélni rajt?
Kösz!
Nekem mind a kettőben van ! Csak a baloldali szimeringes lett
ebben mindkét oldalt van rugo, a régebbi apriliáknál volt a marzocchi száraknál hogy csak az egyikben például
általában csak az egyikben szokott rugó lenni a másikban nem ezért nem jön fel a teló!de lehet a DT-ben mind a 2-ben van rugó.
Vagy esetleg eltört a rugó benne, de attól még vissza kellene jönnie csak nem annyit!
A baloldali telószárad (becsúszószár) elvan hajolva! Azért szorúl meg lenyomva és a telóolajad is azért ilyen csúnya színű mert kikoptatta az alsó alurészben a teflon perselyt! Tapasztalat! nem olcsó mulatság De attól még tudsz vele közlekedni
Tegnap kicseréltem a teló olajamat mind a 2 szárban.Ilyen olaj jött le belőle volt a 2be vagy 7 deci.
Más:mi van akkor hogyha a bal oldali telómat ha lenyomom akkor megtapad és bazi nehéz húzni utána?Mi fog elromlani?A jobb oldali simán lemegy teljesen majd vissza is jön.
Épp ez az hogy nincs rajta jelölve de amikor leszedtem a kuplungot akkor is benne volt a legalsó lamella allat. Meg az újba is így oda raktam vissza :)
A csavarokat fullra kell meghúzni, az alátétet meg keresd meg a rajzon, amit beraktam.
Jah még van egy ilyen rugós alátét ami elég nagyméretű az hova a nyavajába kerül?:) Meg azt az 5db csavart a nyomólapon mennyire kell meghúzni?
Na mingyárt megyek le keresni akkor a pontot meg a nyilat :) Bár a nyíl megvan! :)
Hello. Én DT-m 92es és arra 0,75l ír! szóval nagy eltérés nemlehet : D
Sziasztok srácok!

Tudnátok segíteni ? Meg tudja valaki mondani hogy egy 93 as 80ccmLCII be mennyi olaj kell a blokkba?
Van a kuplung lamellákon ilyen piros jelölés és ami a képen a 3mas számú alkatrész azon van egy A betű azt kell kb 2 centire elfordítani jobbra nem tom menyit tudtam ezzel segíteni (de mi is most raktuk össze és egy csomót szívtunk vele h h megy össze xD )
Lassan csak beugrik. A nyomólapon van a nyíl, a kosáron meg a pont. Csak itt ugrik be a helyére, máshol mindenhol feltámaszt.