Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kipufogót milyen sprayvel érdemes festeni? vmi spéci hőálló?
köszi!, ha érdekel RAL5002 színkódú spray-vel fújtam.
na ahogyan elnézem lesz tavaszra egy két új DT az enyimen kívül... A szinterezés elég tuti dolog ,caak nem lessz drága?
Nekem is olyan 20e környékén lesz a felújítás ,de ennyit lazán megér, de még többet is sztem. Kívámcsi vagyok milyenek lesznek. Sok sikert minden téli estéken DT-t felújítóknak!
Freeway cola :D:D:D nemám :D Freeway meg Coca az igazi...
A becsúszószárat nemlehet valahogy kiegyenesiteni?Mert nincs kedvem 50ft-ot kiadni érte.Amúgy tuti ütköztek vele mert az első tengely is ferde egy csöppet azt is kikéne kalapálnom.
tudtja ő csak neki a pepsi nem kóla, csak a coca. én is pepsi párti vagyok! alig használt 18 éves, balaton északi partjára pislogó Dt-met raklap pepsire cserélném.
Ugyan ilyet vettem 1700-ért Hamar el is adtam 3 ért
tesetudod hogy mit akarsz írni :D a pepsi is kóla nem?
*pepsi
Jó az pesinek is (cukros lének)
Szerintem nem véletlenül csinálják így. Azért hogy csak 1x lehessen használni.
Sima műanyag.
alu merevítős vagy csak sima műanyag?
4500Ft irányár... Vigyétek gyorsan kell a pénz
Kicsit karcos de mindene meg van :)
hmm hátul a sok finom kóóla

Szóval a kézvédő nem érdekel senkit? IRÁNYÁR 5000ft.
én is ujítom. Majd teszek fel képeket, de még a telón vannak.
Csak megállt a projekt, kell még egy jó dob hátra, egy tankidom jobb oldalra, ami hál istennek Mo.-n nem találok csak németben. Meg a festék, egy kis műanyagtapasz meg két porvédő a telókra.
Hirtelen kb. 20-25ezer.
Nekem most van folyamatban! de még festés előtt áll a dolog!A képek nem valami jók mert rám sötétedett
Én is most újítom! nemsokára viszem én is festetni! illetve én szintereztetni akarom! jó lenne ha már én is itt tartanék!amúgy jó színe lett! én is ilyesmit akarok!
Hát olyasmi lenne, de az egész sárvédőm össze vissza van OLVADVA! Hogy mit csináltak vele nemtom szerintem meg pírozták, mert nagyon el van deformálódva.
az a lyukacsos lemez a sárvédő fölött valamai mervító update?
Aha. Fekete, fehér, zöld, kék, stb. van még mintás is Mivel ezek díszitő cuccnak készülnek Célszerü, a végén átlátszó körömlakkal korbe izélni a matricát, hogy ne kezdje meg semmi. De amugy jó bírják!
ez qrvajó 5let köszi! és van mindenféle színű?
*képét
Lehet kapni (pl:barkács, tapéta, festékboltban), öntapadós tapétát. Ez olyan mint a tapéta, csak ilyen tekercsben van vékony, több színü, és az egyik fele ragad. Métere 600-700ft. félméter széles kb.
Nah veszel ilyet, kivágod A/4-esre, bele a nyomtatóba, azt amit gépen megszerkeztetél, annak a tükörgépét nyomtassad, a lap hátúljára, amit majd kivágsz, ill. leveszel majd eldobsz. Remélem érthetően irtam le! Ha nemakk kérdezz
mit is mondtál miből csináltad a matricát a fejidomra?