Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rákötsz egy madzagot a kulcsra, a másik végét meg a kormányra és nem hagyod el. Vagy új gyújtás kapcsoló
DT gyujtáskapcsolóval, nem lehet valamitkezdeni, hogy ne essen ki belőle a kúúcs?
sziasztok van egy eladó gázkarom vagy elcserélném amit eladnák ez nem tom mien gáz kar de dt re való csak nem 125 R re nekem olyan kellne amin van pillanat megálitó vagy minek hivják



meg érdekelne nincsen e valkinke egy fekete fejidomja meg egy ballós hütötakaró idomja meg kellenének nekem hütötartó gumik 2db ami jobb és baloldalt található
akkor jóó
nincs mit
Jaja! meg van mind a kettő hálisten:
nekem csak idom kéne a fejidom , nem kell a többi kacat
Köfi az infót! már meg is csináltam:D
Idáig speedes voltam de valahogy nem testhez álló nekem... inkább supermotttyyyoooo
én erröl a stiftröl beszélek mert az enyém hibás volt selejtes az egyik stift megvolt a másik meg esztergálás maradványa volt ott a stift helyett
ez nagyon állat! dt 80 sm? érdekes ötlet, de rossz nem lehet
óh.... nemgyengusz...
Ez naon oda basz én is akarok a dt-mre pár idomot lecserélni hogy valahogy így nézzen ki már a supermoto gumik megvannak michlen meg bridgestone
Hello nekem van egy fejidom lámpával elektronikával együtt csak fel kell szerelni képet majd teszek fel csak nincs most kép róla csinálok ez egy LC2-es fejidom
Gyerekek nekem minden álmom egy 80 as dt supermoto
Remélem faszán sikerül megépíteni Ez egy 125-ös de m1... valahogy így kéne kinézzen ...
Ez így igaz ahogy mondod! A furat pedig az olajozó furat. Az alsó gyűrü alá azért kell a rugós cucc hogy kifeszítse minimálisan a gyűrüt. Ha bent van a zéger gyűrü akkor vágd le azt a kis kiálló pöckét is mert eltud szálni. Havernak is elszált mert nem vágtuk le.
Ezt én már kinéztem! Nekem 80 % ,hogy kell!
10w40 igen
Csoki, Érdekelne DT80 Gyári állapotú, Bács-kiskun és vonzáskörzetébe! Ajánlatokat emailben: szolvero@gmail.com


KURVASÜRGŐS
tudtommal 10w40
hello! dt 80lc2 -be miylen váltó olaj kell? 80w90?
szia nem akrok hülyeséget mondani de szerintem a szélesebb való felüre és a keskenyebb alúra ami alá kell az a rúgos baszás azzala lukkla ne törödja az valmai speckó furat segiti az átömlés vagy micsodát de ezt viszont nézd meg jól hogy ahol ott akét kis stift hogy ne fordújon el a gyür az száz százalékig rendben legyne mert jártma ugy hogy az egyik stift nem volt meg haneme egy otmarat marás darb volt ott és ez miatt uszott 20000 rem és arra nagyon figyelj hogy a dúgon lévö nyil a kipipuf nyillás felé nézzen
Hali mindenkinek!
Ma megérkezett a dugó! Az lenne a kérdés hogy kettő gyűrű van de az egyik szélesebb ( a képen látszik is) A szélesen RN jelzés van ,a keskenyen meg R jelzés! Kérdés hogy melyik kerül felülre? A másik hogy melyik alá kell az a rugós baszás( képen látszik)! A harmadik : hogy a dugón minek van a szívó felőli oldalon az a 6-7 mm-es kis furat?
Én tavaly újítottam fel az enyémet 95%-ban minden kicseréltem újra, felújítottam és 140 körül állt meg .
sajna, csak az bosszant,hogy nem birok menni vele, meg nincs kedvem megcsinálni