Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az bizony szimering lesz.
a gázbowden, az lehet! arra nem is gondoltam, de attol függetlenül folyik az olaj
Hali! van egy eladó dt 80-om ha valakit érdekel alkatrésznek. henger, hengerfej, dugó nincs meg de minden más dolog megvan. majd teszek fel képet is rólla. ma jutottam hozzá és szeretnék mihamarabb megválni tőlle mert nemtudok vele mit kezdeni és kell a lóvé nagyon. ha érdekel vegyél fel msn-re. zoli_csaba@freemail.hu
szimering csere a másik az hogy vagy a gázbovden van kiszörösödve valahol és megakad vagy a karbin van egy csavar és azon kell álitani nem tudom hol van pontosan mert nekem 125 R em van a szimeringet elvileg kivüröl tudod cserélni
hello! 80as lc2 dtm van. a következő a problémám vele:
3000-3500közt van alapjárat, és folyik a váltóolaj a lánckeréknél, szerintem szimeringes a gép
sziasztok van egy eladó gázkarom vagy elcserélném amit eladnák ez nem tom mien gáz kar de dt re való csak nem 125 R re nekem olyan kellne amin van pillanat megálitó vagy minek hivják



meg érdekelne nincsen e valkinke egy fekete fejidomja meg egy ballós hütötakaró idomja meg kellenének nekem hütötartó gumik 2db ami jobb és baloldalt található
Sziasztok!
Valakit nem érdekel egy sm szett ?
Tudom ez nem a reklám helye ,de hátha valaki meg akarja lepni
magát, úgy is itt van a kertek alatt a karácsony.
http://www.kepesmotor.hu/felni...
Régebbi 125ös-be is jó.
Üdv!
Yamaha DT 50 2003-as alkatrészek eladók. Már nem sok minden van hűtő elektronika, hátsó fékmunkahenger, motor blokk 70-es top tuning hengerrel. További alkatrészek: olcsomotor.mindenkilapja.hu Tel:70/27-44-085
Én is csak a gazdájától tudom. :) Egyébként sok féle DT van, azért nem jó úgy feltenni itt a kérdést, hogy : A DT-nél....?
Egyszer beraktam vagy 5 képet,amin 50-es DT-k voltak, mind más.
Biztosan nem lesz olcsó! de szinte mindent újítani kell a motoron.elég ramaty állapotban volt! úgy gondoltam ha nekiállok akkor normálisan +csinálok mindent és nem sajnálom rá a pénzt! de azért remélem 100körül +állok! ja és köszi a festék számát!
áá értem ,ilyet még nem is láttam. bár élőben még semmilyen 50 es dt-t nem láttam.:)
Szerintem ez egy LCII váz de a régi léghűtéses blokkal
Nem, ez egy DT50R. Felöltöztetve nagyon hajaz a 125R-re.
ez nem egy LC váz nem LC blokkal? vagy még mindíg hiányos a dt-s tudásom? v ,majd töltsetek fel képeket a felújítás fázisairól!
ma kipróbáltam egyik haver wr200-asát természetesen yamaha
hát mit is mondjak olyat húz hogy beszarsz az biztos: nagyon pöpes gépezet és nem üzemórás ami nem 1 hátrány viszont rendszámos nem igazn van belőle
köszi szépen!
neten találtam, remélem jólesz!
Hello! Yamaha dt 80 lc2-höz tud valaki kapcsolásirajzot?
Ugyanis "crossosítva" vettem, és szeretném visszakötni a lámpákat és az indexeket. egy-két dolog egyértelmű, de van még sok vezeték.
Arra biza. Kétoldalas szimmering és a belső részén levált az éle, úgyhogy a karterból kifelé nem tartsa semmi a nyomást. Mondjuk ilyet még nem láttam.
most itt tartok.
nah a képek.
1.kép, ilyen volt
a többi a felújítás részei
nem kapkodok, ráérek
tavaszig még van idő.
Mikor lefújtam, utána egyből disznóperzselővel szépen átmelegítettem, megszáradt, felraktam, és hibátlanul szolgál.
ok. hasonlót néztem én is.
Ez a beégetés azt akarja jelenteni, hogy lefújom aztán felrakom és járatom a motort, h a kipufogó jó meleg legyen?
én ilyennel festettem kipuffot
http://www.medikemia.hu/index....
majdnem 2000 forint volt, de eddig jól bírja