Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az lesz :) Csak sikerül :D
Sok verzió nincs, ha az beugrik a helyére, akkor jó lesz. Forgasd körbe, ha nem találod,hogy hogy kell lennie.
Azon van egy nyil.
Klassz...Bár én nem vagyok híve a matricáknak...Kiszívja körülötte a nap, és ha egyszer leszeded festhetsz. Én minden egyes motoromat kopasztok.... . Csak a festék maradhat...
A fiamnak ugrott be, hogy a képen a 3-as alkatrész(nyomó tányér) amit figyelned kell. Azon van valahol egy jel.
Jelnek vehetem azt a kis kiálló szart a fémlapokon és a nyomólapon a nyilat?:)
Vazzeg, mi is szívtunk vele nyáron, de már nem emlékszem pontosan. Egy kis ponttal van jelölve, hogy mit kell összeforgatni, anélkül nem lesz jó. Keress a kosáron, meg a lamellákon valami jelet.
Valaki könyörgöm magyarázza el hogy kell öszerakni a dt-nek a kuplungját. 125R tipus :) Nem igen jövök rá mert elcsúszik vagy nem csúszik el :D vagy kise emel :)
22393 hozzászólás? Van akinek még ilyen? Vagy az én fojtott szaromba van csak megint ilyen ratyi?
Fantörpikus Egyébként én is gondolkodom, hogy lematricázzam a hibákat. Olcsóbb, mint 40 ropiért mindent lefestetni. Ráadásul van a közelben egy nagyon komoly reklámügynökség. Olyan matricát csinálnak, amilyet akarsz.
Hát nemtom én az ilyen MOL, Shell, Agip olajoktól picit tartok én nem tennék ilyet az enyémbe bár ez az én véleményem
Nem rossz
Már írtam, hogy elnéztem. Személyautó váltójára asszociáltam valamiért.
jaj de buták vagytok a motorok töbségében olajos lemezes tengely kapcsoló van (kivéve dugatti ha jól tudom) ami azt jelenti hogy olaj nélkül nagyon szar.
javítsatok ki ha tévednék!
NA!
Elkészült! Várom a véleményeiteket!(Rosszat is )
miért a 4T kuplungja nem nedves? ezt nem értem
Na neki állok kuplungot cserélni a kicsikémen :D
Kinézzük....
...most készítem a sablont a lámpamaszkomra. Ha kész dobok fel egy képet!
Vazze ezt benéztem Neked van igazad, ez egy motorkerékpár olaj.
elég jó
Ettől nem fog csúszni.
Amugy leengedtem a benyámat, és 1,2 l-el mentem 30 KM-t. Szerintetek?
És ettől nem fog szerintetek csúszni a kuplung? Mer tmost csúszik egy picit. Majd mingyá megnézem a kutakon, hogy milyen olajak vannak. (AGIP,MOL,SHELL)
A kérdésedre a válasz: nedves-kuplung. Amúgy mehet bele a 4T olaj.
Van amelyiken keresztbe kell bekötni, de van amelyiken párhuzamosan. Az igaz ha fordítva kötöd be akkor nem lesz jó.
De van az a műanyag tárcsa amit a szelepre teszel rá. Nah most ahova rárakod az ott egy fektetett rombusz, erre 2 féleképp lehet a tárcsát feltenni asszem 30 fok külömbséggel. Igazából az az a folytás mert ha elforgatva teszed rá, akkor nem nyit ki teljesen.