Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, nem akarom eladni, de nyilván ha valaki valami extrém magas árak akarna érte adni, akkor vigye. lenne pénz másikra és maradna is.
Nekem mégis sikerült fordítva rárakni a gyűrűt Alig bírtam lecibálni róla. Már a talpam is ökölben volt!
Köszönöm a segítséget! Így már világos minden Én meg azt hittem hogy ez a Prox is egy "gagyi" mert a gyűrű meg van csavarodva i
Igen.
Nem vagyunk, egyformák. Mindenki másra használja a motorlját, van akinek élvezeti van akinek munkaeszköz. A tiedet ne hasonlítsd össze az övével! Nem a motorok esztétikájára gondoltam, mert mindkét motor NAGYON SZÉP! De ő 45-ért árulja az SM szettet, amibe gondolom némi alku belefér...Akkor számításaim szerint a motorért 160-at kínáltak. Ami szerintem a piaci érték felett van MOST! Mivel válság van így kevesebb a vevő mint az eladó!
Ha ilyen helyzetben kínálkozik egy ilyen lehetőség, ráadásul egyszerre 2 dolgot adsz el alku nélkül ár felett, csak a hülye az aki kihagyja. Ezt akartam érzékeltetni. Ne felejtsétek, akinek a pénz a zsebében, annál a hatalom...És most az ő zsebébe lett volna a 200 ropogós ezres. Most nagyon sok eladó motor van, jó áron! Kereslet meg semmi...azaz egyenlő a nullával.
sziasztok srácok
én is most vettem a 125-ösre egy Remus sportdobot 5000ft-ért jól néz ki meg minden, csak jól ki kell tömni gyapottal, mert szinte üres
Sziasztok!

Fogok venni egy Gianelli végdobot a paripára (a gyári "rezó"-hoz), és azt szeretném kérdezni, hogy ehhez adnak valami felfogató konzolt vagy valamit? múltkor valaki írta ,hogy neki így van, és Ő ,hogyan hozta össze a gyári rezót a gianelli végdobbal? mert tudtommal a Gia. végdobot egy ilyen "tányérra" kell rácsavarozni, az pedig az eredetin nem nagyon van...
csinálnál nekem képet a kipufogó felfogatásánál mert az enyém gyári és majd ha vége lesz az ügyemnek lehet csináltatok rá 1 rezót vagy nem tom mert az rnyém el van repedve
Kihalt a fórum.....
Majdnem azon kisebb lyukak vannak.
Ezen szerinte egy simson kipufogó rács van, ami szépen meg van csináva Neked ilyen van rajta, vagy ilyen kell?
hello! Nincs valakinek rezóra való "lábvédő lemez" ?
Nekem valami maszek van rajta, jah nekem nem a gyári rezó van,hanem gianelli, de erre is lehet rakni. Az alábbi képen látható a rezó, nekem olyan lemez kellene.
van egy srác aki napok óta rágja a fülemet, hogy adjam neki 130ért az enyémet, válság ide vagy oda, nem adom el a motoromat ami egy részt élvezeti más részt használati (mert autóm nincs) eszköz. nyilván az adja el aki egyébként is elakarja vagy akinek komoly szüksége van a plusz pénzre. azért mert válság van szerintem ne hajigálja mindenki amotorját el, mert van valaki aki épp megvenné. nekem spec nem lenne pénzem másikat venni egy jó ideig.
A vékonyabbik gyűrű alá megy a feszítőrugó! És ez a gyűrű kell az alsó gyűrűhoronyba. Ahol sliccelve van a fesz. rugó, értelemszerűen azt is a stifthez forgatod. Azért van a proxnál a rugó, hogy az alsó gyűrűt, is nekifeszítse a falnak. Mivel a kompresszió nyomása feszít!
A gyűrűket "írással" felfelé kell behelyezni. Ha megnézed, jól látszik hogy felfelé görbül, a kompresszió ellen. Mielőtt felfűzöd a gyűrűket, előtte derékszögeld a hajtókart! Ha nem tudsz valamit, írj! És nagyon vigyázz az összeszerelésnél a rugó miatt, nehéz összerakni...
Sok sikert!

Lefesource!
Ha nem láttad volna rendszámos fosokat raktam fel, amik csak egy 100-assal drágábbak, és ez itt irányár!
Mennyire lehet válság, pénztelenség, ha egy motoros arra kényszerül hogy megváljon a szerelmétől?
Én már megtanultam. Akkor kell adni a vasat, mikor kérik!
Később a töredékét nem kapod! Gondolj bele, mióta árulja az SM szettet! És csak 45.000.-Huf. Ennyiért nem fűzetsz!
Helo!
Nem tudod összetéveszteni mert az egyik gyűrű ék alakú az meg az ék alakú vájatba. És a rugó meg az alá.
hát olyan 90% földút
egy 600as éves biztosítása olyan 15ezer a0-ban
szóval nem olyan egetverő nagy lé
azfaltra van egy 350esem az olcsóbb fenntartás még....... ha bevezetik az új kötelezőt akkor már nem lesz az, utánna szerintem a 600ason lesz a rendszám
És csakis földúton használtad?
most besz*ptam.. lehet hogy benzinben a négyütem azért csak elmegy kevesebbel. Többen írták itt hogy a 80asra kötekedtek, hogy nem "50es" ez.. Akkor egy 600as 4Tnek azért picit másabb hangja van.
ja... és a dtre volt biztosítás(ami persze semmit sem ért) xt-re meg nincs
szóval spóroltam is
xt-m kevesebbet eszik terepen mint a dt.....
és azért máshogy tép
ilyen a gázkarr egy bovden jön ki belöle 3500 annyiért vettem
igazad is lehetne akár, tényleg jó ár lenne érte, DE!
Még egy 80as gépet fenntartani csak biztosítás meg néhány liter benzin, addig egy 600as vasat nem hiszem hogy 50esnek hinnének a rendőrök.. illetve étvágyban se ottvan!
Látom elvagytok !
DT mindörökké :D 2L=52 KM :D
nem is telettél volna
Te milyen hülye vagy!
Már elnézést kérek nem akartalak megbántani, de tudd nagyon jó árat kaptál volna érte! Egy LC2-esért.....
Tudod milyen válság van? Senkinek nincs pénze! Dobtál volna hozzá, 2 héten belül itt állt volna egy 125-ös SM szettel....
Mindíg akkor kell odaadni a vasat, mikor kérik!
Ezt majd megtanulod!
EZ?
Vagy ez?

Mennyit keressek még neked?
nekem nem 2t be kell elég 1 bowden
3500 nekem sok, akkor inkább megtákolom ami van
thx!