Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emberek segítsetek!
DT-ben a spirált hogy tudom kicserélni? (fordulatszámmérő)
És más motoré, aminek a mérete, és hossza jó, azé jó lehet? (ETX 350)
há' én sem tudom.
Hello lehet én is ostoba vagyok de én sem tudom mi is ez a derékszögelés és hogy kell és mire jó. ha leírnád megköszönném
Január 1-jétől módosul a KRESZ .Az MTI úgy tudja, a változások a motorosokat és az autósokat is érintik. Januártól a motorosok is használhatják majd a buszsávot, és ők is előremehetnek a piros lámpánál.
Most kóstolgatsz?
Mennyibe tart megnézni? Semmibe. Mielőtt felfűzöd a gyűrűket, előtte bedobod a csapszeggel meg a tűgörivel, rá a henger, és körberántod a hézagmérőt...Napi használatban, nem megy el a derékszögelés.
Viszont olyanok is nekiállnak, akiknek fingjuk sincs a szerelésről és egy kopott dugattyú kormolódásábó, marásából nem tudják megállapítani, hogy az egyenesen futott -e előtte. Teszem fel feljött valakinek a tűgörgő odavert a dugónak elgörbül a hajtókar.
A kereskedő tuningmájszter szarik rá, rátol egy másikat oszt vigyed fel van újítva. Te meg csak nézel hogy mitől melegszik, meg ragad...
És mit cserélsz először?
Vízpumpát, termosztátot, hűtőt takarítasz, és megutálod ezt a szart.
Volt erre precedens. Venni akartam "R"-es DT-t. Tag úgy hirdette, felújítva.
Mondom ki csinálta?
-Hát ÉN!
-Derékszögelted?
-Az meg mi?
Erről ennyit. Nem mondtam senkinek, hogy időközönként szét kell szedni, mert elmegy a derékszögelés...
Nyugodj meg! Nem megy el!
De fúrás után illik.....és kell!
http://www.lancszett.hu/

Ők nagyon korrektek!
szisztok srácok van 3 használt krosszgumim, 80-90%-osak, Vee rubber,Metzeler,Dunlop, 110/90,100/90,110/100. mindegyik 19-es.
alkatrész csere érdekel, ha téged érdekel valamelyik gumi, vagy esetleg csere valamire, akkor írj: daniberinszki@freemail.hu
Fordulatszámérő spirál kicseréléséhez le kell szedni a deknit? Vagy egyátalán hogyan kell kicserélni?
sziasztok srácok
láncszettet szeretnék venni a dt-m re és nem egy túl gagyit, úgy kb 15-16 ezer ft-ig. már sok helyen körülnéztem, de hátha tudtok vmi jó kis oldalt, ahol lehet találni. előre is köszi, és sok szerencsét minden Téli felújítónak!
Ha már a derékszögelést említetted, ami jogos is, ha szét van szedve, nem sokáig tart megnézni, de! engem az érdekel, hogy ezt nem csak hajtókar cserénél kell csinálni? El tud ez hajolni a használatban? Mert akkor mindenki szedheti szét x kilométerenként, akkor is, ha más baja nincs.Ráadásul minél többet hajlítgatom, annál könnyebben vissza hajlik, nem? Te mit tudsz erről? Vagy másnak mi a tapasztalata?
Dehogyis!
Sose voltam egy haragtartó.
Ilyenért meg főleg nem.
thx!
biszniszkedtem már vele pár dolgot
pedig valahová még el is volt mentve a cím
de ha megvan küld már el légyszi
köszi!
pontosan, ahogy mondod: motorkovacs@gmail.com
Ha érdekel, megadom az iméljét. 100% megbízható srác, itt is felbukkan néha. Ha nem a vaterán egyezkedsz vele, akkor biztos olcsóbb lesz, mert ott ugye van jutalék is.
látom...... csaak nem jut eszembe a mail címe
valami motorkovács vagy ilyesmi
2vel lentebb
a tököm tudja a szakszavakat
szóval a kormányon lévő kellene

akár csereberébe is adok érte egy philips subwooffer
Főfékhenger is van: link
Javíts ki,ha tévedek, de főfékhenger van, meg fékmunkahenger. A kettőt egybe írtad. Munkahengert a vaterán láttam 125R-hez, ha ezt keresel.
első főfékmunkahengere nem kallódik valakinek?
Nem az SM szettre értettem, hanem a kettőre egyben!
De azért nincs harag?
Szia!

Nem akarom eladni nincs is meghirdetve, nekem megfelel elmászkálni itt a környéken, úgy is kocsival járok, és kb a nap 24órójából 8at töltök otthon, nagyobb motort meg nem akarok ez miatt.
Az sm szett eladása se sürgős, csak nekem már felesleges, és helyem sincs már. De 45.000be ha összeraksz egy ilyet akkor szerencsésen ár alatt jutottál hozzá mindenhez. Nekem jóval ez felett van.
De azért köszi, tudom ,hogy mit hagytam ki.
Üdv!
TE! ez a supermoto szett.. Szinte ordít,hogy ETZ... mit mondasz rá ?
Hehe Meg lesz az!