Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép-szép. Én majd CSINÁLTATNI fogom a berugo részt, mert nem nagyon értek hozzá!
Majd én is fogom blokk ügyileg :) Váz meg kiderül hogy lesz-e pénz
ezek lemaradtak
Valaki újítja fel a DT-ét most a télen rajtam kívül?

végre lefestődött a váz...
5000?:D fel se tettem még a motorra :D ujonan 9ezer votl :D
3000 a kézvédőért? ez egy tök ésszerű ajánlat!
smk-ra nem kell rendszám. tervezték, de egyelőre nincs döntés. a quadokra viszont 2009 május 1-től már kell, akármilyen ccm-es.
Jah és kész a dt úgy megy hogy csuda :))) Kipörög meg minden :P
Mondj rá te egy árat :)
Eladó Polisport jó állapotú kézvédő. Mondj egy ésszerü árat és vidd:D pósta megoldható
Hello
Nekem kellene yamaha dt-re hátsó index
Ugree!
A kuplung felőli főtengely szimeringre gondolsz?
azt már én is észre vettem, hogy a japiknak ez a csillag fejű csavar gyártása nem nagyon ment... még teljesen hozzávaló szerszámmal sem lehet nagyon kiszedni, én amikor ilyen szart találok és nem akar kijönni, nekia vágót majd amikor kigyilkoltam belőle igen messzire eldobom az adott példányt, és ha van rá lehetőség imbusszal pótlom.
ennél már csak az orosz (nem tudom ismeritek e a tipust) félgömböjű fejú lapos csavarhúzós csavar a jobb ami már akkor elnyalódik amikor hajtod be, főleg ha egy szintén orosz termékbe hajtod be ahol a menet is jövet
rizsaevő? valami kínai motorod van?
Nem figyeltem a dátumokat mert el se indította xD De ha megállt maradjon is úgy :D
Tegnap összeraktam, gyönyörű kompresszió, miegymás... azt hittem naivan, hogy megúsztam a további bontást. Fordulatban jó is volt, de nem akarta összeszedni magát. Szépen ment alapjáraton, de ha lecsutkáztam megállt. Ha finoman feltornáztam 3000 -ig, aztán ment. Ma szétpakoltam az oldalait. Eddig bontatlan volt (B....a volna meg a rizsaevő a sok beragasztott, puha csillagcsavarhúzós csavarját ). Na mindegy. 16000 van benne és teljesen szét van kopva a kuplung oldali szimering. Annyira, hogy a rugó átesett a karmantyún. Holnap megyek előkaparok valamit, aztán már jó kell legyen .
A belinkelt rtl-es videó már régi. Nem figyelted a benne említett dátumokat? Egyenlőre nincs szó a rendszámozásról, ennyi.
Amúgy én is rosszul írtam. A törvénytervezetet fogadta el az országgyűlés tavaly, nem a törvényt. Viszont itt meg is állt a dolog.
Milyen "törvény"rendelet ? Ebbe az országba nincs törvény! (sajnos) De a mai híradóba lesz szó rólla vagy nem tudjátok?
Nem kormányrendelet van, hanem törvény. Már tavaly elfogadta az országgyűlés. Pár oldallal ezelőtt linkeltem az ide vonatkozó oldalt.
Bár ne kellene rá. Szemét egy ország ez!
Ez nem elfogadott törvényrendelet. Már ez évre is mondták hogy rendszám meg minden. De cask riogatás :)
www.haon.hu/hirek/Hajdu-Bihar/..." title="http://209.85.135.132/search?q=cache:NotkI4LHYhYJ:www.haon.hu/hirek/Hajdu-Bihar/..." target="_blank">http://209.85.135.132/search?q...
Ez az irányelv 2010. január 1-jétől alkalmazandó