Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ígyis jó fej volt, h elengedett...azt meg nem mondhatom neki, hogy figyeé' tesókám, ne állítsá' má' meg többször. Ha nem lesz érte korrekt csere, akkor marad a DT, mert eladni nem fogom.
A korlátozotatt szeretném jövőre megcsinálni, de attól még a DT az 80as marad.
Értem. hát álltalába terepen használom gondoltam lefestem de ha lepatog a festék akk felejtős : D :S
Fényező boltban. Kell rá egy spec műanyag alapozó ami elősegíti a tapadást, utána egy spec. műanyagra való festék amit rá kell égetni. De ha terepen használod nem érdemes lefújni mert amikor tekeredik az elem akármilyen festék lehet le fog repedni. Inkább egy új idomszett nem sokkal drágább és azok anyagában színezettek.
Hello. A műanyagokat milyen festékkel fújtad le vmi név?hol lehet ilyen festéket kapni?
Fasza! Bár mintha picit narancsos volna a fényezés, de lehet hogy csak a kép minősége miatt tűnik olyannak.
ez sajnos szokásos mese ,hogy bontatlan blokk:D:D:D
egyébként a hajtókar alsó csapja körüli színkifutás is jelzi szerintem, hogy szét volt szedve a főtengely
lefeusource: így már értem, együttérzek. nem lehet az adott rendőrrel "megbeszélni" a dologt?:D

Elkészült a fényezésem!, új matrica, minden. Apám fújta , én nem mertem bevállalni
íme:
Jah télleg és még a km órámra is nyomtattam egy előlapot de azon csak 100-ig van a skála
Tesóm APEH-os.Képet nemtudok feltölteni mert a kártyaolvasóm nem ismeri fel
Ha 50-el lekapnak mondhatsz bármit mivel az smkp max. 45-tel mehet. Aztán berendelik a motort bevizsgálásra és még hatóság megtévesztéséért is rád varrnak...
Én sosem értettem miért jó félve motorozni... Én ha mocizom akkor azt akarom élvezni nem pedig rettegni, hogy mikor fognak megállítani.
Jah a másik dolog meg hogy 40-45-el avázok 5.-ben és az enduró gumi hangosabb mint a motor Ahogy búg
Mondjuk egy A1 / A korl. kategóriás jogsi
linkaska nálam is centiről centire ugyanez a helyzet... Jól eltakarok mindent, amit kell, és élvezem a száguldást... De vigyázzunk mit írunk! Az APEH és a magyar CIA figyel minket...
Nekem teljes 50-es álca van a gépemen.A 2 hátsó idomon 15x25-ös matricával rá van ragasztva hogy DT50R a hengerre rendeltem 50-es mart alut és felragasztottam összekentem a kipufogóból kijövő fekete olajjal elől az adattáblát is megoldottam úgy hogy kinyomtattam ugyanolyat mint az eredeti fotópapirra kiváló minőségben és 2 oldalas ragasztóval felragasztottam a gyári táblára.De azon is gondolkozok hogy elviszem valami gravirozóhoz és csináljon egy ugyanolyat mint a gyári csak nem 125-ös hanem 50-es és fekete alkoholos filctollal meg kihúzom ahol kimart belőle Már 450km-t lementem július óta kb októberig és sosem állitottak meg.Mondjuk ha megállitanának sem lenne semmi baj mert ismerem az összes rendőrt is
Jah és még annyi hogy boldog Mikulást mindenkinek
Vidéki yard.... mostanába nagyon szeretik felénk osztogatni a csekkeket nemrég egyik haveromat vágták meg 45e-re mert 71-el ment, tegnap este meg simoval ment két idősebb ember és megállították őket az utasnak bevonták az M-es jogsiát +33e birság és aki vezetett azt nemtudom menyire vágták meg : \ Kell pénz nekik az Új évre úgyhogy mindenki vigyázzon ;)
hello!

van eladó olajpumpám, illetve a táguási és olajtartályom 25-ös LCII höz. Elmletben jónak kell lennie a 80ashoz is, de ezt nem tudom biztosra mondani.
a pumpa elvileg hibátlan én már úgy vettem a motort hogy nem volt benne így nem tudom, a tartályon rajta vannak a csövek is.
Itt van a lábtartó, így néz ki.
Nincs kireszelve, de az mind1, mert ránézett és tudta milyen motor, egyből vágta, h 80as DT...rendes volt, hogy elengedett...de legközelebb tuti nem fog.
hát igen ezzel az a gond hogy ha legközelebb is megállítt akkor ismét cseszegetni fog, ezért kell elsőre elhitetni velük h 50-es utánna már nemlesz gond vele.legelösször mondtad nekik h 50-es? 80ccm kivan reszelve?
Igen, a vidéki yard ránézésből vágja a dt-ket
de miért baszogatnak?mert nem 50-es?
Mert b*szogatnak a helyi sünök, már nem 1x mondták, hogy még egyszer megállítanak és ez meg az lesz, és nem akarom kivárni míg tényleg ez meg az lesz. Vérzik a szívem a dt-ért, és egy hónapig depressziós leszek, ha elviszik cserével, de szerintetek mit csináljak? Van esetleg vmi ötlet?
nah jah! ebben igazad van! csak az egész kitámasztó hiányzik! Konzol is félig le van törve! Ezért akarok egyet csinálni, lemásolni az eredetit! Egy fotó kéne kiinduló pontnak meg egy-két méret! Ha vki tudna segíteni azt nagyon megköszönném