Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, nekem van egy teljesen jóállapotú főtengelyem 15ér adom, ha érdekel írj, jah és garanciát vállalok rá, ha nem jó visszaveszem.
Most nézelődtem a küldött linken és megláttam egy Prox hajtókart (DT125R )és ugyanolyan mint ami az enyémbe van (2RH van a hajtókaron jelölve)) Tehát cserélve volt már,bár semmi baja! Pedig mikor vettem állították hogy még bontatlan a blokk
Köszönöm az infókat. Majd rakok fel képeket a felújításról ,de az is lehet hogy faragok egy videót róla.
Köszi a segítséget.Akkor majd így csinálom.
pl. egy ILYET rápattintasz plusz 1sárvédő 3000.- csapágyak a tengelyhez és a féknyereg átalakító bár egy 80asnál még talán nem kell. és jobb lesz mint egy gyorsasági
Nah jah én is ezt akartam kérdezni. inkább csinálna supermotot
Áhá meg van a bűnös
egyébként miért cserélnéd el pl egy 50-es "gyorsaságira"? egy olyan ami a dtvel egy értékű sokkal szarabbul megy mint a dt
jaaaa ertem... nem árulom sőt még szeretném 2 évig megtartani, amíg suli van, oszt utána valami nagyot, de ez akkor is meg fog maradni:)
lefeusource: el ne cseréld, hát mivel jönnél dt találkozóra?:D:D:D


Az az enyém és nem árulom csak csere
A csere-bere oldalon találtam egy nagoyn hasonlót bár lehet hogy az nem tied de tuti láttam itt a forumon.
EZAZ
? miből gondoltad?
Srácok nem igaz 6. napja szopok a videó feltöltésével amit ígértem a kipuff égetéssel kapcsolatban minden kritériumnak megfelel a vidi.
Mpeg2 a formátum 100Mbyte alatt van és a felbontás igy 640*360 és mégis szopat ez a szar nem tölti fel....
ITT 8ezerért árulnak dugattyúkat DT80-hoz szerintem ez olyan középkateg.
Én inkább 1:50-est csinálnék egy kis SEGÍTSÉG
Ha nem aluminium simán megtudod hegeszteni
CDI 12.000 körül mozog de van egy elektronikai szaki aki csinál ilyet. A power motor meg 15.000 körül
Mumi-DT árulod a szöcskét?
Elvileg adnak a dugattyúhoz mintahogy kompressziogyűrűket, csapszeget, meg csapszeg tartó zégereket. Ha nem akkor Koyo, SKF, FAG. De Yamaha szalonban is tudsz rendelni eredetit (ami gondolom japán bár nem biztos!) ott is olyan 3000 körül mozog.
ez a csapágy téma olyan mint a "melyik a jó olaj?" /feltehetően ami kicsit drágább az a jobb/
hát hallod én már nem tudom melyik csapágy a jó.......
15 éve még az skf volt az isten, mostanra rengeteg hamis van forgalomban, egyesek szerint az eredeti minőség is esett
koyo ntn kevés helyen van ezekről még nem hallottam rosszat, ellenben nem olcsóak
én fag csapággyal pakoltam össze, ezek nem túl drágák de egész jók, villanymotorban, szivattyúban elpusztíthatatlanok,
helló!Én találtam hozzá:
citybike.hu-n 2835 Ft elég jó árban van nemvészes érte.és prox.
a weboldalon találsz hpzzá dugót, hajtókart, tűgörgőt, csapszeget stb... PROX
Bár még keresgélned kell egy kicsit, de fennt van az oldalon az összes PROX termék.
www.citybike.hu
www.robogotuning.hu
Köszi!
De a minőség az megfelelő? pl: FAG, SKF Mert én már ezekben is kételkedem De ha más nincs ,akkor megyek lesek bele valamit
hajtókarhoz adják
amikor én generáloztam külön nem volt
ha olcsón akarod megúszni keress fel egy csapágyboltot főtengelyestül csapszegestül
aztán kell keresni bele tűgörgőket
nagyobb skf boltokban van elég sokféle, elég kicsi lépcsőkben
de ha nem kotyog akkor jó az még egy darabig