Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól látom rövid gatyába motoroztál. Meg ebből a 80ccm, no biztiból, kijöhetsz elég rosszul is... De azért sok sikert!
A henger csatornáinak a vezérlési diagramja.
jóreggelt!
ezek az ábrák mi a fenét jelentenek?
15 az rengeteg....
xt-re 2500ért vettem egyet használtan, bár az kissé karcos volt (meg hát az is lenne 2 nap alatt)
15ezer Sok sikert az eladáshoz!
szerintem 10X1,5ös,de ez nemtuti..... gyári tükrök 2004es dtre!az összesnek ugyanaz a tükörhelye!
15ezer ft
full jó,hibátlan állapotban
ez lenne az... ha nem jo,akkor küldök róla nagyfelbontású képeket és megnézheted,vagy élőben is.. postán is küldöm ha kell
Az kb 6ezernél.
4600on, hát én hiszek neked...én úgy gondoltam, hogy hol van benne a max erő.
A 80-as LC kb 4600-on adja le a max nyomatékot. Keveritek a teljesítménnyel szerintem.
Hát a 80as nagyon nem 9500nél adja le a maxot! nincs pontos infóm, hogy hol, de én érzésre azt mondanám, hogy 6-7 között. Am boldog szülnapot majd
én ma meg mentem mert jövöhét pénteken leszek 18 és buli lesz, na szoval mentem takaritani a helyet ahol megtartjuk eme eseményt nem jelentéktelen alkoholmennyiséggel és megcsuszott a DT picit a macskakövön és én egy rendörnek mentem neki majdnem... ott mutogatott nekem mint valami hülye néni én meg megtéptem kicsit a szarvát a motornak azt otthagytam :D na jo ez most - pont tudom (de azért nem sirtam utána, öszinte volt még a mosolyom)
amugy pár dologhoz még hozzáfüznék ezt-azt, nekem is kellene gyapotot cserélni a nevenincs dobomban, mert szarráégett benne és csak egy visszhangos orbitális nyüszités az egész, sisak nélkül KIBIRHATATLANUL hangos és recsegö :D majd tolok valami felvételt késöbb :D
ja és nem tudom kinek van olyan DT-je ami 4000en leadja a max nyomatékát de azt átbaszták az valami keeway lehet, nem akarok okoskodni meg ilyenek de az XT (125) gyárilag 7200on adja le a max nyomatékot meg pacit, ugy hogy 4T... a 125R DT 9500on adja le gyárilag de az én áttételemmel 10-11ig forog és kibaszott mod nyom elöre
a 80as is akörül adja le, nekem is volt de le volt fojtva, emiatt maradt olyan fasza megkimélt állapotu, 80nál többet nem tudott ugyan de fél élet volt benne egy dugo a max 7,5 ezer RPM miatt
Vagy valami számot?!
*első
Váááá Asse tom már hogy mit akarok rá. Nem DT-t és nem is yamahásat hanem valami márka jelet vagy mittom én. FOX az már van az ekső lápa búúrámon :D
gyá te ne csesszél már fel tesóám írd be a google képkeresőbe hogy "yamaha logo" ennyi találatot ad ki: 1 380 000
Áhhh...DT az már van a tankon. Valami LOGO kéne vagy nem tom :D
MONDJATKO VALAMI JÓT
mivel még nem írt erre neked senki, sztem google leginkább és keress rá dt-kre bikepics.com kinyomtatod
körbe rajzolod kivágod
Haloóóó!

Szeretnék csinálni a kipufogó idomra, meg a másikra is DT-matricát.
Tudnátok linkelni valami DT feliratokat vagy DT Logokat, vagy nem tom.
Csinált már valaki ilyet?
Hát Misalyka nem szép ami veled történt, jobbulást!
Nemrég egy kedves színesfém-recycler majdnem engem is megegyengetett, csak ő a szembesávból fordult elém tök szabájtalanul a suzukijával. jónagyot fékeztem, csak néz rám a kedves "kis" családjával semmi bocs vagy valami azt továbbment. kár ,hogy robesszal voltam akkor és nem Patrollal mert kicsit megjavítottam volna őket...+ még a biztosito is nekem fizet ./Bár természetesen a nem fémgyűjtők is rendszeresen csinálnak ilyen szép dolgokat, csak erre különösen emlékszem/
A 2 b gyürű az 3000 Ft a henger a ugo a csap szeg a zéger gyürű az külön elado! msn cimem karamut18@citromail.hu
mennyi lenne a tükör?
milyen menete van? 10x1,25 vagy 10x1,5 ?
Nekem hasonló balesetem volt 18 évesen, csak én egy zsiguli elejét támasztottam meg amit nem fehér bőrű egyén vezetett, nem kicsit illuminált állapotban. Én a zsigát átrepültem keresztbe, (a motort ottfelejtve ) és kb 4méterre a zsigától estem a két térdemre, egy szaltó után. Nem törtek el a térdeim! Viszont 2 hétig lábra sem tudtam állni....Úgyhogy együtt érzek veled, de sajnos most szerezted meg a rutint, hogy az összes kereszteződésben a tagok szemét fogod ezután figyelni...............hogy LÁT -E?
nyomtam fel képeket..:P:) http://sportmotor.hu/motoros_k...
akker a fék nyomot ki hagytam
hát tisztelt közönség jött a suzuki balrol jobra és én meg a főuton egyenesen(ertelem szerüen )és pont kimászott elém én meg bele csúsztam a bal hátuljába és a kipuf meg az lc2-ökön bal oldalt van és mentem vagy 50-el az apon az egészbe hogy pont nem cibáltam mert minek úgy is 60-ra van beálítva a lámpa stb és nesze
lerjzoltam