Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

UHH! De hogy lett égési sebed?
Üdv
Valaki tudna segíteni?
Egy 80ccm Dt 92-es évjáratú gyújtás bekötésről kapcsolási rajzot vagy bekötésről bármit ami a gyújtással kapcsolatos stb...
Nagyon fontos lenne...
Előre is köszönöm a hozzászólásokat vagy válaszokat
ja és a piros rész és alkörbe a seb is látszik szép nagy barnás foltban:( és lehet így marad örökre
kiforcult elém 1 suzuki és persze ő volt a hibás és ez augusztusban volt és én hülye nem hívtam se rendört se mentőt és hétfön kezdik ell végre a tárgyalást:) remélem mindenm simán mewgy mert nincs biztosításom a dt-n (simsoné val nyomultam) és 80cm3-as de remélem nem lesz semmi különös a suzukis fizet énmeg boldog leszek
ja a sérűlés pedig volt 1 másod foku égésem:S és a rendörségre kell 1 olyan papír amin fel van tüntetve hoy 8-napon túl gyogyuli a sérülés vagy sem és persze a kórházi záró jelentésekben vagy mi az nincs rajta szal a kórház nagyon elbaszta és a házi orvosonak kellesz perkálnom a lapért 6000-ret a geci papirért mert a rendörség már nem hajladó utánna járni (ezt nekem kell aígy)
dúrván enyi rmélem érthető amint lesz valami fejlemény írok rolla mert biztos érdekel pár embert
azbelső kép mikor haza értem akkor csináltam a 2. pedig 1,5 2 hétel rá és 2 naponta letépték a fris sebet mert így jó lesz nekem :D hát kelllemes volt és még a baleset után a második kötözésen leszedték csipesszel az égett sebet semi érzéstelenítő meg hsonló szal az nagyon kelllemes volt nem tudom hogy bírtam ki
felvettelek
damien15.cod2.gamer@gmail.com
hali van msn cimed mert akkor ott beszélhetnénk
sziasztok

van 125ös dtre való GYÁRI KARCMENTES tükröm (1 pár)
első frankó állapotú lánckerék
illetve hátsó crossgumik

ha valakit valamelyik érdekel,nyugodtan vegyen fel msnre! megtudjuk beszélni!
A Gianellinek is 10ezer már csak a tulforgása!
majd csinálok egy minta darabot és megnézem mennyire jön ki.
Hali! Az áttételem nem gyári! a gyári kipuffal pedig tényleg nincs ereje 10ezernél csak túlforog ahogy mondod, de ezzel a giannellivel ott élt igazán a motor!
szija szolj ha tudsz segiteni idom ügyben várom elöre jelzésed kösz szépen szia
Hellósztok valaki nem tud dt 50 hez hátsó fékolajtartályt?
Köszi
Vettem ilyen matrica tapétát vagy mit, és akarok az lámpa maszkomra valami matricát csinálni! (Nyomtatással) Szerintetek mi lenne jó? Gondoltam már, hogy középen a Yamaha logo alatta meg hogy YAMAHA, meg arra is hogy szimplán egy DT feliratot. Ha valaki tud valami ötletet, ill. DT-s betütipust vagy ilyesmi...azt megköszönném
Nem üveggyapot, hanem kőzetgyapot kell bele! És a perforált csőre érdemes előtte, rézsodronyt tekerni. Így tovább tart, és nem viszi ki a kipufogógáz...
lehet venni kimondottan kipufogóba való gyapotot de az gondolom többe lenne mint amennyiért vetted, szal simán megteszi a sima gyapot amit pl tető szigetelésre használnak, énis a szomszédtól kértem egy keveset. én többször megnéztem és nemég ki pedig nem tegnap raktam bele.
Nekem tolerálja, terepen még elment, de városba már nem igazán jó hogy 20-30 al mászálok.
Ha meg lesz a spirál megpróbálok csinálni valami on-board vidit, vagy amin a két óra látszik.
és ilyen kipuffgyapotot hol lehet venni? ez kimondottan ilyen kipufogógyapot?
jaja, emlekszem ,múltkor én is kipróbáltam, kis lejtőn lefele, de nem nagyon tolerálta, csattogott a lánc-rángatott, szóval vissza is raktam 2 -be
persze fúrd ki de akkorával mint a szegecs nehogy nagyobbal
ok köszi. és a szegecseket ki kell fúrni?
Hát eddig jó volt, és már akkoris kérdezgettem. Meg csináltam is egy videót, hogy 2 ezres fordulaton közlekedek 6-ba. Linkeljem?
vagy behegeszteni