Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy multiméterrel mérd meg a töltést! A túlfesz szokta kiverdesni az égőket.
12V-os égőt raksz bele?
Így elsőre azt mondanám, hogy kompresszió hiánya van.
sziasztok valaki tud segíteni abban hogy ismerősöm motorja jol kipörög és huz 1 darabig 4-5-6odikban visszont megtorpan és ha visszavált 2-3 ba ismét jól megy mitől lehet ez?előre is köszi
ÜDV!
Nem tudjátok hogy miért ég ki hetente a az üres jezőm?
persze Yamaha Jog-hoz 1000Ft egy felújító készlet, amiben van tűszelep is. DT-hez minden drága.
én is seggre ültem. Viszont a komplett karbi nem hiszem, hogy 12 ezer, legfeljebb, ha használt és nem sokára ugyan ez a baja lesz.
egy tűszelep? komplett karbi 12 ezer..akk meg..:O:O
próbáld meg ww.bikeics.com-on ott van anyi kép mint a szmétnull
redbullos-t akartam írni idézőjelben :D
Semmivel sem másabb csak annyi a külnbség, hogy ha alá hajolsz akkor látsz egy redbullos "dobozt" ami az önindító.
Ha a forgalmiban az van írva hogy DT125RN akkor az önindítós.
egyébként egy 2000-2002 körüli 125ös!
Mivel ezen a télen fogok venni így semmilyen... csak előre gondolkozok, mivel amit kinéztem azon nincs.
milyen dt-d van?
Néhány oldallal korábban kérdeztem hogy miben más egy önindítós DT blokk mint a sima, illetve hogy lehet e utólag önindítót rárakni? Ha valakinek önindítós, akkor kérném hogy fényképezze le
nekem 7-8 ezret mondtak rá.
Császtok.
Mennyi lehet a 80-as DT-be tűszelep? Mer kéne..Ha drága akkor használtan keresek..
Köszi szépen a válaszokat. :)
De nekem itt össze ne vesszetek hogy melyik a jobb vagy a veszélyesebb. :D
Amúgy azt hogy meghajtom azt nem a kiégetésre írtam csak hogy valamit javuljon a helyzet. De ez az ötlet amúgy is halott mert bejáratos a kicsike.
A videót pedig szívesen megnézném :D Biztos király lehetett az egész ;)
ezzel én tisztába vagyok
7 perces videó és 317 Mbyte kicsit faragnom kell még
még mindig tisztításra és nem az égetésre írta
rakd fel youtube-ra és linkeld be ide
a benzines cucc meg téleg veszélyes de azé van még más is ami veszélyes mégis megcsináljuk hogy miért? nem tudlyuk de az biztos hogy szerintem az it jlenlévő emberek közül mindenki csinált már olyat amire viszagondolva nagy hülyeség volt de megúszta


és a másik dolog hogy meghajtja a gépet ht én nem tom 4T-nél jó de hogy 2T nél is hmmm ez 1 jó kérdés 4Tnél nagy hajtás után tud izzani a kipuff
nekem 2003as dt50-em van. a könyve szerint 80/90 18as kell hátulra.
azt kitisztításra nem kiégetésre írta a kolléga.
hát igen... ha rajta marad a festék az szerintem nem minősül kiégetésnek mivel a lerakódott koksz csak igen komoly hőmérsékletre adja meg magát, ott ahol a festék már gőz . én először az ócska végdobomat próbáltam benyával meg matracpumpával ,sok értelme nem volt, viszont este csináltam /füst miatt / és elég jól néztek ki a méteres lángok meg jókat durrogott .
az előbb írta valaki ,hogy hallotta a kiégetés azon módját ,hogy jól meghajtja a gépet, hát..... nem hiszem hogy a dt egy picit is be tudja izzítani a kiput