Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Darknox!
múltkor mondtad h. te felújítottad a himbát! a csapágyak számát esetleg tudod? előre is köszi
Oks! Akkor majd tavasszal...
DT 80, első telójába, hogyan tudok tenni olajat?
ha pl ott lenne a találkozó és jönne még velem valaki aki pesti/környéki akkor simán benne vagyok.
akkor nekem? 200km:)
az alján az imbusszal tudod kioldani a belselyét hogy szét tudd húzni, a tetején meg van egy fém "kupak" az valami keménnyel be kell nyomni pl egy erősebb csavarhúzó és a szélénél ott van egy gyűrű amit ha kipattintassz és óvatosan engeded ki a kupakot megtalálod a rugókat és az olajat( vigyázz a kupakkal mert ha nem vagy óvatos a rugók kilövik a retekbe:D)
AZ az imbusz a teló szétszedéséhez van, de az általában be van rohadva am anélkül is ki lehet cserélni az olajat.
kiszeded a telót a tetején lévő kupakot kicsavarod vigyázz a rugóval nem erős de azért tartani kell hogy le ne ugorjon aztán amikor lent van kiveszed a fém alátétet a rugót, és egy edény felett ami már nem kell fejre állítod a telót. Az edény tartalma minimum 1 L legyen biztos ami biztos
de többet fog kapni de lehet hogy akkor tovább fog pörögni. ÉS akkor mit csinál, ha tartod 3.ban egy ideig nem kezd el lefulladozni?
Segitség kellene!
Hogy kell lecserélni az első teló olajat (DTR)?Mert alul van egy nagy imbusz fejű csavar máshol nem nagyon látok.Ott kell leengedni és felül betölteni?Az imbusszal nem a keménységét lehet állitani a telónak?Ha felül lecsavarom nem fog kiugrani valami rúgó?
Én is benne lennék ebbe a taliban. De nekem kicsit messze vagytok! De mivel TE/TI pestiek vagytok, milyen messze lenne tőletek a Velencei tó? Mert nekem az még nagyából jó lenne!?
Hali! A légszűrő az új, meg bevan fújva légszűrőolajjal.A tűt meg ha felemelem akkor szerintem mégtöbbet fog kapni és akkor mégjobban befog zabálni: De majd meglátom . Kipróbálom . A membrán az tönkre tud menni?
Próbáld meg nála!
Kardos Zoli 06/20-974-5559 Vecsésen van.
Én nála találtam a múltkor. Mert egyéb bontókban csak tartállyal együtt adták volna...
Egy légszűrőcserét is megérhet a dolog és próbáld meg a subertűt megemelni
sziasztok egy hütö kiegyenlitö kupakja nincs valakinek felesleges
Hi!

én ixker-ben lakom,de még Zalaegerszegen van a motor! Jövö 7végére fel tudom hozatni bármelyik alkatrészt! :)

még fullos a motor, ugyhogy természetesen a berugo is megvan!

irj egy mélt az mpepe20@freemail.hu-ra és megdumáljuk mi kell pontosan!

PePe
Tényleg, azt akartam írni, de sikerült elírnom.
A Prox dugó csere már folyamatban Remélem nem lesz vele utána gond. Amúgy a kiput teljesen szétvágtam és a belsejében nincs fojtás de a külső héjra ,belülről rá van pont hegesztve végig ilyen perforált lemez ,lehet az is fojtja?! Leszedegetem róla mindet és összerakom . Ha nem lesz jobb akkor marad egy darabig, mert egy Giannelli rendszer nem ócsó
Egy kicsit olyankor vibrál ,de nem vészes inkább mintha nem tudná kidolgozni magából a cuccot, pedig a kipuban nincs fojtás!Meg padlón nem pörög ki csak dadog olyan 7-8 ezerig pörög !
ha kihúzatom agyig akkor pár fokozatban kipörög de ha beállok egy sebességre megint nem gyorsít csak dadog és visszakel 2. 3. pakolni és kezdem elöről a nyúzást
én 10 éve költöztem el onnan

A DT80 alkatrészek engem is érdekelnek, hogy kb mi mennyi lenne!
Én bírom ezeket a videókat de kitudja hogy mennyi ideig szereli minden mocizás után
Ezen a grafikonon kb. 9800nál adja le a maximumot te mindig eddig forgatod?
Én sem, de eltudom képzelni, hogy milyen!
jupíííí. mimennyi? pl egy végdob? Merre fele laksz?
mŰködik a berúgója annak amit bontasz?
hát az picit arrébb van, akkor nem nagyon ismerhetjuk egymast.
hi!


Épp DT80 LC2 bontásra készülök... még megvan mindene... :)

kipuff is!

mpepe20@freemail.hu

üdv
mpepe20