Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyakorló utcában az örs mellett.
A Bajcsy Zsilinszki korház és a Kőbányai bazár közt a kis lakótelepen, te merre laktál?
Hali
Az én DT-m menetközbe olyan 8,5-9 ezret pörög max.Ez normális? vagy valahol van benne folytás?am állóhelyzetben,üresbe épphogy kipörgi a 12000-t.
Régen én is Xbe laktam...Melyik környéken vagy?
Pesten lakom a, X. kerületben. Te tolem kb 15 km-re laksz, feluton talalkozunk az nem sok, nyélen 2 perc . Találkozót kéne csinálni, de majd akkor beszeljunk rola mert ha most megbeszéljuk akkor semmi nem lesz belole. Én kb márciusra gondoltam ha már jó lesz az idő, addigra a moci is kész lesz mert most nem éppen motorozható
Mennék én is szivesen de 40-es tempóval 5óra Majd ha meglesz az "A"
erre felé laksz? rajta vagyok a guruláson...A DT találkozót már említettem pár hete hogy jó lenne a fórumos dtsekkkel csinálni egyet!
Ez egy giannelli rendszert ábrázol és a gyárit?
felrakhatta volna rendesen a kamerát, mert a nyakam kitekeredett. Amúgy ügyes.
nem szóltam, először el kéne rendesen olvasnom a hozzászólásokat amikre válaszolok...:D:D:D:D:
a videón szerény véleményem szerint egy 125 r szerepel...
Hát skacok nemtudom hogy én vagyok szerencsétlen vagy ez a csávó ügyes De szerintem mind2 mert én is próbálgattam kerekezni de mondjuk szar power-ral elég nehéz sőt úgy is mondhatnám hogy 1 méter sem sikerült pedig 2-ban próbáltam.Viszont a fószer 80nál felkapja simán link
Ezt cáfolom! És bizonyítani is tudom.
Am légszűrő milyen állapotú?, próbáld meg egyel megemelni a subertűt a karbiban, és ha tilingózik a dugattyű akkor ne nagyon hajtsd így Cseréld le prox-ra, wössnerre, vagy ha nincs annyi money akkor a taiwani is megteszik ha nem nyüstölöd állandóan 10-ezres fordulaton.
köszi, megprobálom!
Én még nem ültem vibrin, ezt meghagyom a csajoknak
Jobb lesz de az agyát szét kell forgatni hogy legyen ereje...
Lefeusource! most látom ,hogy Kerepesi vagy! Tavasszal egy gurulás? mert szivesen gurulnek együtt egy masik 80assal. Vagy csinálhatnánk akár egy DT találkozót is!
Próbáld meg Kálmit: motorkovacs@gmail.com neki szokott lenni minden.
10ezer felett melyik DT nem szarakodik?
a bedadogást úgy érted, hogy 7-8ezernél olyan lesz mintha vibrátoron ülnél?
ha nem tudok valami ocsót szerezni, akkor veszek rá egy Gianelli végdobot...
egy gianelliért cserébe odadom a full gyárimat
áztassad be kromofágba aztán szépen lassan leold mindent és csak a réz marad a vasmagon
utánna lehet számolni.........
gyöszöl egy kaólávaaaa
Nincs valakinek 80LCII-re valami használható végdobja? Mert valamelyik zseniális elődöm rágányolt egy 50 es Sachs endúró végdobját, ami nem teljesen okés...