Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mien szimering kell és mihez pontosan mert én be tudtma szerezni minden szimeringet
Ez sem rossz
Sziasztok!
Tegnap ígértem, hogy beszámolok arról, hogy sikerült-e szimmeringet venni. A nagyobbat kaptam 120 Ft-ért, a kisebb viszont se égen, se földön. Rendelni sem lehet, mert se katalógusban, se partnercégnél nincs. Kénytelen vagyok összerakni és remélni,hogy nem folyik az olaj.
http://www.szabotibor.hu/
övele beszéltem le a dolgokat
Vagy esetleg ITT is tudtok érdeklődni.
Am egyébként üvegszálból is lehet gyártatni ott ahol a tunning lökhárítókat, motorháztetőket csinálják. Vagy találtam egy embert ITT
Hol és mennyiért tudnék Dt50-hez új 21" és 18" felnit venni?
nem találtam egy emberkét és lezsiroztam vele adolgokat és megbezséltem mit hoygan mennyiért lehetne és ugy gondoltam közé teszem veletek mivel idomokat elég nehéz bezserezni és ha be is lehet akkor sokat kel rá várni és az se biztos hoyg tökéletes amásik meg az hoyg az eredeti 16000 ft darabja szoval ha valkit érdekel a dolog akkor irjon azt össz beszélünk
hol csináltatod az idomokat? esetleg fórumos kolléga?
igyvan 6000 lenne kb db ja
de elöször 7000 b e kerülne a sablon legyártása de ha többen rendelünk ugyanabbol az idomból leg elöször akkor nem eg y embernek kel 7000 ret pluzba kifizetni hanem megoszlik de akésöbiekben amár ugye meg lesz a sablon akkor már csak 6000 ft lesz mivel elöször 1 sablont kel csináltatni én is most ujitoma mocot csutra fel vadi zsir lessz
Engem lehet érdekelne a dolog! az idomok darabja lenne 6ezer? minden színben lehetne gyártatni? ha darabja lenne ennyi akkor most sajna nem lesz rá lóvém mert az egész motort újítom és kell másra a lóvé, és minden idomot cserélni akarok! de később tuti kelleni fog!
nekem is sima dugót küldtek(prox) aztán kimarattam olyanra mint a gyári volt
csak a sarokív más lett kicsit.....
Sziasztok van egy jó hirem srácok
Az idom problémákat meg tudjuk oldani tudnák vadi ujjakat legyártatni olyan 6000 forint környékén ha tudnátok segiteni az elsö gyártás kicsit huzos mivel 7000 forint a sablon amit eklöször meg csinálnának utána meg 6000 forintokért vadi uj idomot lehetne veni nem pedig a yamahánál gyári 16 ezerért akit érdekel a dolog irjon mert én szeretnék egy ballos hütötakró idomot gyártani és ha esetleg szüksége lenne valkinke rá akkor közösben olcsobb lenne irjatok kösz srácok
Köszönöm a válaszokat! Már csak az a kérdés hogy a gyári henger van-e rajta
Ha elől-hátul tárcsafékes akkor 120% hogy R. Tehát neked DT125R-ed van!
A másik meg a hengerfejen vagy a hengeraljánál a köbcenti előtt rajta van a típusa a blokknak. De ez csak akkor mérvadó ha biztosan tudod hogy a gyári henger van rajta, Ha 100%-kosan akarod tudni akkor irány egy Yamaha szalon ott motorszám és alvázszám alapján megmondják
Hogyha hengerre szív a motor akkor ablakos kell bele, ha a forgattyúsházba szívja az anyagot akkor semmi értelme az ablakos dugónak.
Megint akadájba ütköztem !Felhívtam a Pinkmotors-t és csak akkor tudnak külodeni dugót a DT-be ha tom milyen a motor típusa:S Namost a motorom 1990-es elől hátúl tárcsás. és a forgalmiba 13kw-van írva! Na most a blokkot szétszedtem és a dugó nem ablakos hanem egy kínai szar van belefaragva! nem tom hogy ezekbe a blokkokba ablakos dugó kell vagy sima?! Fontos lenne mert nem tom a dugot rendelni. Lehet hogy ezzel lenn lefojtva a motor ,mert a kipuba nincs fojtás?A másik meg hogy hol a picsából lehet megtudni hogy egy motor(DT125) milyen típusú? Miről ehet megismerni az LC meg az R meg az LC2 meg az E tipusokat? Egyébként a motoromat már nemrégen felraktam egy kék verda egy utánfutón!
Itt a forumon voltak akik érdeklődtek az első idomok, alaplap meg hátsó lámpa i iránt. Hátha látják.
Gondolkodtam a motoralkatrészeken,összeállítottam mit adnék el,és mennyiért,de CSAK akkor ha mind elkelne nagyjából!
1-2e forintért nem árulgatom egyesével a cuccot!
Blokkbelsőséget azért nem írtam,mert nem tudom ilyen állapotban van,egyelőre egyben van.

Word-ben itt letölthető,rar tömörített.
http://data.hu/get/1882483/Yam...

Ha valaki komolyan érdeklődik 1-2 dolog után,akkor dobjon mailt.
Fel a fejjel Gabi, hosszú a tél, addig szépen rendbe rakod.
én ezért vettem meg a taivanit. 6-7ezret kibir az is, árban meg harmada.
én a múlt 7en szedtem szét! ugyan így jártam! nekem azért nem jött ki mert a tűgörgők darabokban voltak és +voltfeszűlve az egész! lengővilla ki! aztán keress 1 nagy kalapácsot!...
IGEN! gondolhatod milyen ideges vagyok! ami csak lehet az minden szar a motoron!erősen gondolkodok rajta h. érdemes-e foglalkozni vele!
rosszul fogalmaztam: a dugót még +ba számold a 20ezerhez.
20ezernél biztos többe van egy perselyezés + dugó. A proxod tört el nyár óta?