Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt-339185
7

Használtauto 275 ezerért hirdeti 2000 ezres kiadás és kék vázas amilyent szeretnél full gyári állapot.Szerintem 250 ért viheted .Nekem anno 10 ezret engedet de én 190 ért vettem meg tőle a 94 es kiadást 40 ezer kmel.
Rakj a végére egy 7est, neki is ott van aki belinkelte, csak a következő sorban van azért nem vetted észre, raktd utána a 7et és bejön az oldal én megnéztem.
ELADÓELADÓELADÓ!
2 db cross csizma!
AXO RC 5 ez 42-es jó állapotban,a másik pedig M-CAX ez viszont szinte új,4szer volt használva.
Az axo az fekete-fehér,a másik pedig fekete.
A két db csizma alkalmi áron 40ezer Ft.

msn:bercee92@hotmail.com ;)
Sehogy se akar nálam bejönni az oldal, azt írja hogy nincs ilyen hirdetés
Nem kereskedő !

Érden az m7 feljárónál van pár autó kereskedés valamelyikben dolgozik mint melós !A motorokat gondolom hobbi vagy plusz pénznek hordja be.Szoktam foigyelni a hirdetéseit és van hogy 2 hónapig nem árul semmit.És max 2 motor szokot nála lenni.Amit én vettem tőla abban 40 ezer km volt és teljesen rendben volt hibátlan volt.Azért scájcban nem terepen kinozák őket Mol arol 2 t vel keverve .Én már csak azért is adnék ki érte több pénz mert megvan minden gyári tartozéka és levan szervizelve.
Igen lehet találni, de félő hogy azok már picit le vannak harcolva (van 1-2 kivétel) Én inkább vennék 1-2évvel öregebbet amit felújítottak, de ez csak az én véleményem.
Az a másik amiben nem igazán hiszek hogy érintetlen a blokk de ha mégis akkor mivel 20.000km már benne van itt az ideje a dugattyút csapszeget és tűgörgőkosarat cserélni.
Én élből nem vennék kereskedőtől semmit, nem akarok senkit befolyásolni de ha épp nem ismerősöd bár van az a mondás"Üzletben nincs barátság." mindent elhallgat amit csak tud,és nem csak nekem ez a véleményem. Nem mondom vannak kivételek (kivétel erősíti a szabályt)
Rendszergazda ezt mát láttad ? http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt-339185
7

Érden lakik ez a foszer ( auto kereskedésben dolgozik) és scájcból szokot dt ket haza hordani.Én az enyémet töle vettem az 94 es volt és hibátlan.Az útolsó csavarban is benne volt a Yamaha jel.Már beszéltem vele mert tavaszal valoszinüleg veszek magamnak egy másikat mert dt nélkül már alig birom.Ószintén szólva mástól nem is vennék motort mert azért itt Mon a gányolás és nem éppen finom motorozás jellemző.Nekem anno oda adta a svájci forgalmit is .
Szelep? Powerra, vgy a membránra gondolsz? Mert ezeknek tudtommal nem szokásuk érintkezni a dugattyúval az elhelyezkedésükből adódóan. Ugye nem más szelepre gondoltál?
Egyébként feltehetően ez a csattogás dugattyúcsapszeg-persely/csapágy (nem tudom mi van benne) lógása, vagy a hajtókart a főtengellyel összekötő tőgörgős csapágy/persely kopása idézheti elő szerintem.

Remélem segítettem, sok sikert
Kis javitás.A szelep ér a dugohoz.kicsit ojan mintha a dugot kaparná valami.mi lehet a baj?
Üdv skacok.Tanácsot kérek.Haver vet 1 dt125öst 87es évjárat.Kicsit leharcolt de motorja jo,bár ad1 fura hangot.Én azt mondom h tügörgö lehet.ö szerinte a szelep és a dugohoz.
A kérdésem ha esetleg fötengej vayg hajtokar.Akkor mijen hangja kéne h legyen?Mert ez kicsit csatog de melegen elhalkul.mi lehet ez a hang?
Egyre jobban hajlok arra, hogy inkább vegyek drágábban, mint egy olcsóbbal szenvedjek. 300e környékén már 2000es évjáratú is akad
Drága barátaim én erre annyit mondok hogy szerencse hogy MO a legkorruptabb országok 50-es listájából a 47. helyen van Remélem értitek mire gondolok
Szerintem mumi-dt ötlete lenne a legjobb. Ha jogsiban motorra megkülönböztetnek vagy 5 kategóriát, akkor ezt lehetne a forgalmi engedélyek terén is. csak akinek az lenne a dolga, hogy erre megoldást találjon hülye mint a segg és nem látja, hogy sokkal több legális papiros motor lenne mint most. Ameddig (ahogyan ma már írtam ezt) a 130ezer Ft-os, 18 éves 80asomnak 137ezer ft lenne a forgalmi, rendszám stb teljes költsége, addig nem csoda, hogy ennyi 125-100-80 / 50 gép szaladgál az utcán. Sztem senki nem sajnálná a mumi-dt által mondott 15ezret a rendszámra a 125ösére, de szerintem még a dupláját is hajlandó lenne kifizetni bárki. Szar az egész úgy agogy van!
A rendszámosak mind drágák mert ugye ha vezsel egyet rendszám nélkül pl egy 97-eset 210-ért azt mire lerendszámoztatod(ha lehet egyátalán) akkor meg áll neked olyan 310-320 akkor ott vagy ha vezsel egy rendszámosat 320-ért talán még alkudni is tudsz pár ezret és nincs idegeskedés nem kell utána rohangálnod stb...stb...
De ha nem volt külföldön sem forgalomba helyezve akkor származási igazolás kell.
Ha elolvassátok a cikket, akkor kiderül, hogy törvény már van rá, de a végrehajtása egyenlőre valakiknek nem érdekük. Meglátjuk mi lesz, a Trabikat sem tudták kitiltani, pedig már vagy 10 éve, hogy mondják.
ez a rendszámozós baromság csak riogatás szeintem. Ebben az oraszágban ,ahogyan mennek ezek a börokráciai -okmányirodai-rendőrségi dolgok ez TELJES LEHETETLENSÉG./talán addigra jutunk el ehhez amikor már a marsa megyünk fagyizni/
Sokkal okosabb lenne, ha létrehoznának egy 50-126 ccm -ig kategóriát pl kis kategória néven, és mondjuk MAX.15000 ftból le tudnád rendszámozni -legalizálni ezeket a illegális gépeket kb annyi vagy csak kicsit több papírozással mint egy 50 es biztosítás. De ilyen úgy sem lesz pedig én támogatnám.
Én tavaly a hülye fejemmel a rendszámozás miatt adtam el a motoromat amit már kurvára bánok.Mindenki mondógatta hogy adjam el mert 40-50 ezret nemfognak a 25 dt ért adni mert nincs papirja.MOst adjam el és vegyek egy kocsit mert ugye jogsim van és tisztán járhatok.Azóta szopok a ócska kocsikal.
Amúgy tudtok erről valamit? Mármint, hogy lesz-e egyáltalán rendszámozás. Tavaly azt mondták, hogy 2010 végéig van haladék a használtakra.
Nem lesz rendszámozás.....Képtelenség ennyi robit lerendszámozni....Több mint 600.000 db robi van, az napi szinten a KPM-nek 8-10 robogó.... Lehetetlen feladat, főleg így hogy sok helyről visszavonták a vizsgáztatási jogot...Amúgy is 2012-re mondják, addig is sok víz lefolyik a Dunán -úgyhogy fel a fejjel...
Telebasszuk őket fojtással, azt majd lesz valami. 80-asra gondolok elsősorban....
Ha bejön a rendszámozás, akkor nem tudom mi lesz azzal a sok papír nélküli mocival...